iPhone 6s 'in alacağı son güncelleme?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

WellTime54

Profesör
Neden inanmıyorsunuz? Eski iOS sürümüyle uygulama kullandırtmıyor. Hadi ben diyeyim her güncelleme ile biraz performans düşüşü olur diye şans vereyim herkes şarjdan yakınıyor. Kasma ısınma. Ha diyeceksiniz Samsung güncellemeler ile hiç mi performansını kaybetmiyor evet baya kaybediyor mesela s7 ile s8 i açıyorlar aralarında 5-6 sn fark var. Ama iPhone bunu bilerek yapıyor keşke dediğinz gibi olsa.
Dediğim gibi ben inanmıyorum dedim şahsi fikrim yani akside olabilir tabi ki.

WellTime54

Profesör
Olabilir saygı duyuyorum ama baya fark oluyor ben bunu gözlemledim. Her firmanın bir politikası var işte:)
5s ve iphone 7 kullanıyorum iki cihazda da büyük sorun yaşamadım hatta hiç desem yeridir sadece bu 11.0 da iphone 7 de bi kaç donma takılma yaşadım o kadar sakın beni o iphone manyaklarıyla karıştırma yani ben ki lg v30 almayı düşünen biriyim fan man değilim :)

--ProofStriker

Profesör
5s ve iphone 7 kullanıyorum iki cihazda da büyük sorun yaşamadım hatta hiç desem yeridir sadece bu 11.0 da iphone 7 de bi kaç donma takılma yaşadım o kadar sakın beni o iphone manyaklarıyla karıştırma yani ben ki lg v30 almayı düşünen biriyim fan man değilim :)
Fan olsanız ne olur ki herkesin fikirleri zevkleri farklı olabilir saygı duymak lazım öyle olmasa bu dünyada hepimiz aynı tipte doğardık yani. iPhone da ben de büyük sorun yaşamadım ama yazılımdaki hatalar beni deli ediyordu öyle kamerası bozulmadı vb hiç sorun çıkarmadı donanımsal olarak ama bir sürü hata vardı bende. İlla siz de olacak diye bir şey de yok ama büyük çoğunluk şikayetçi.

WellTime54

Profesör
Fan olsanız ne olur ki herkesin fikirleri zevkleri farklı olabilir saygı duymak lazım öyle olmasa bu dünyada hepimiz aynı tipte doğardık yani. iPhone da ben de büyük sorun yaşamadım ama yazılımdaki hatalar beni deli ediyordu öyle kamerası bozulmadı vb hiç sorun çıkarmadı donanımsal olarak ama bir sürü hata vardı bende. İlla siz de olacak diye bir şey de yok ama büyük çoğunluk şikayetçi.
Olabilir ben çok fazla haşır neşirde olmadığım için karşılaşmamışta olabilirim bahsettiklerinle gün içinde yaptıklarım belli ve kısıtlı şeyler çünkü telefonda

--ProofStriker

Profesör
Bende öyle düşünüyorum bi sıkıntım yok şuana kadar iphone 8 plus veya lg v30 a geçeceğim zaten aralıkta son günleri 7 nin
Sorunu yoksa geçmeyin derim ben. V30 olabilir farklı bir deneyim sunar hem android hem de ekranı falan güzel. Ama iPhone 7 ile 8 serisi arasında pek fark yok hocam yani geçseniz öylesine olur. Yazık günah hocam para kolay kazanılmıyor sonuçta.

WellTime54

Profesör
Sorunu yoksa geçmeyin derim ben. V30 olabilir farklı bir deneyim sunar hem android hem de ekranı falan güzel. Ama iPhone 7 ile 8 serisi arasında pek fark yok hocam yani geçseniz öylesine olur. Yazık günah hocam para kolay kazanılmıyor sonuçta.
8 plus a geçme düşüncem sırf plus modeline geçmek aslında 7 plus almadığıma pişman oldum.Lg V30 un ön kamerasını sineye çekip almayı düşünüyorum pil performansıda şuan en iyisi fakat kötü geçmişi beni düşündürüyo sıkıntı o yoksa mavi rengini çok beğendim

--ProofStriker

Profesör
8 plus a geçme düşüncem sırf plus modeline geçmek aslında 7 plus almadığıma pişman oldum.Lg V30 un ön kamerasını sineye çekip almayı düşünüyorum pil performansıda şuan en iyisi fakat kötü geçmişi beni düşündürüyo sıkıntı o yoksa mavi rengini çok beğendim
Biraz daha düşünün araştırın bence. Evet LG nin kötü geçmişi var ben de LG almaya biraz korkarım herhalde.

seyhmus21

Profesör
Lg V30'a geçilmez Lg'lerin ekranı her zaman diğerlerine göre kötüdür tavsiyem Note 8 ya da ip8 plus'a geçmeniz galaxy 8 plus'ta olabilir ama Lg...

salihbuldur

Doçent
Planlı eskitme yapılmıyorsa kullanım sürem nasıl 1 saat alta çekildi planlı eskitme vardır batarya eskiyor sonuçta ama telefonu güncelledikten sonra olunca bu planlı birşey bence :)

stat counter