iPhone 6s ilgili sorum var

Bu konuyu okuyanlar

gazıı001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iphone 6s in fiyat duşer mi 2700 o cıvarda falan iphone 8 cıkarsa ıphone 6s duser mı duserse ne kadar düşer ya da bekleyım mı beklemeyım mı ?
Bide ilk defa ıphone kullanacam nasıl nedır bilgi verirmisnz yada baska tel mı almalıyım sızece o fıyatta gore onerınızı alabılırmıyım ?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone 8 çıktığında diğerlerinin fiyatı tabiki de düşecektir. Bütçeniz elveriyorsa 8' i bekleyin derim. Eylül ayına bir şey kalmadı şurada. Ben Iphone 6S Plus kullanıyorum kullanımı kolay sistem çok iyi ben WP' den geçtim sıkıntı yaşamadım. İphone almaz iseniz Samsung S7 Edge alın derim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
iPhone 6s'in fiyatı düşer . 2400 civarlarına felan düşeceğini düşünüyorum .
iPhone 6s alayım mı diye sorarsan ? Cevabım asla olur.
O fiyatlarda Tr garantili S7 Edge , S7 , Huawei P10
İthalatçı garantili ile P10 Plus , One Plus 5 , Mate 9 , Xioami Mi6 önerebilirim .
Bunların arasindan öncelikli önerim S7 Edge olur

gazıı001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
s7 edge 3000 cıvarı
ithalatcıda dusunmuyom sorun olursa dıye bı kere alacam onun ıcın

Reaksiyon puanı
258
8 i bekle.İlk defa kullanacaksan da alışırsın merak etme ben de geçtim İPhone’a zorluk yaşamadım.Sen 8 i bekle.İphone 6s Plus al taş gibi telefon batarya tarafında da avantajın olur.

gazıı001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Iphone 8 çıktığında diğerlerinin fiyatı tabiki de düşecektir. Bütçeniz elveriyorsa 8' i bekleyin derim. Eylül ayına bir şey kalmadı şurada. Ben Iphone 6S Plus kullanıyorum kullanımı kolay sistem çok iyi ben WP' den geçtim sıkıntı yaşamadım. İphone almaz iseniz Samsung S7 Edge alın derim.

iphone 8 guzel olacak bellı de fıyat cok pahalı 5000 6000 cıkar o kadar de verılmez yanı s7 edge ıyı de 1 sene sonra guncelleme gelmez gıbı samsung yapmıyo 2 sene yada 3 sene mesela s6 edge
--- Gönderi Güncellendi ---
8 i bekle.İlk defa kullanacaksan da alışırsın merak etme ben de geçtim İPhone’a zorluk yaşamadım.Sen 8 i bekle.İphone 6s Plus al taş gibi telefon batarya tarafında da avantajın olur.
fiyat konusunda ne olur plus ın bılmem yoksa bekleyım

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
iphone 6s in fiyat duşer mi 2700 o cıvarda falan iphone 8 cıkarsa ıphone 6s duser mı duserse ne kadar düşer ya da bekleyım mı beklemeyım mı ?
Bide ilk defa ıphone kullanacam nasıl nedır bilgi verirmisnz yada baska tel mı almalıyım sızece o fıyatta gore onerınızı alabılırmıyım ?

Düşmesi muhtemel.
Asgari 200 azami 400 Tl arası bi düşüş olacağını tahmin ediyorum.
Alacaksanız onca zaman beklediyseniz elinizdeki cihazla idare edip az daha beklemeniz olur.
Basit arayüzü ve alışması kısa zamanını alacaktar, kullanım rahatlığından çok memnun kalacağın bir cihaz olmakla birlikte, kasmayan bir işletim sistemi, sağlam metal kasa, kötü gece çekimi kamerası, dar çerçeve ön kamera (özçekimde sıkıntılı) hızlı şarj olayından yoksun ama alternatif olarak orjinal ipad adaptörü ile bu sorun ortadan kalkar, uzun ömürlü güncelleme ve servis memnuniyeti öne çıkan başlıklar olur.

Reaksiyon puanı
258
iphone 8 guzel olacak bellı de fıyat cok pahalı 5000 6000 cıkar o kadar de verılmez yanı s7 edge ıyı de 1 sene sonra guncelleme gelmez gıbı samsung yapmıyo 2 sene yada 3 sene mesela s6 edge
--- Gönderi Güncellendi ---

fiyat konusunda ne olur plus ın bılmem yoksa bekleyım

3200 civarı olur muhtemelen..Eğer alırsan da güncelleme sıkıntısı çekmez en az 3 yıl rahat kullanır verdiğin paraya da değmiş olur.

gazıı001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
fiyat konusunda ne olur plus ın bılmem
Düşmesi muhtemel.
Asgari 200 azami 400 Tl arası bi düşüş olacağını tahmin ediyorum.
Alacaksanız onca zaman beklediyseniz elinizdeki cihazla idare edip az daha beklemeniz olur.
Basit arayüzü ve alışması kısa zamanını alacaktar, kullanım rahatlığından çok memnun kalacağın bir cihaz olmakla birlikte, kasmayan bir işletim sistemi, sağlam metal kasa, kötü gece çekimi kamerası, dar çerçeve ön kamera (özçekimde sıkıntılı) hızlı şarj olayından yoksun ama alternatif olarak orjinal ipad adaptörü ile bu sorun ortadan kalkar, uzun ömürlü güncelleme ve servis memnuniyeti öne çıkan başlıklar olur.
saolun tşlr

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Pahalı olacak ip8. 6500 tlden satışa sunulacak bence

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Fiyattı düşer ama çok fazla değil eğer 6s alırsan ve mobil internetin Benim gibi 24 saat aktif olursa bataryada sıkıntı yaşarsın. Bence alabilirsen 6s Plus al bataryadan çok rahat edersin performans yönünden gayet başarılı zaten ıos kendi işletim sistemi olduğu için donma takılma görmezsin

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Yurtdışından alırsınız ucuza.

gazıı001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Son mesajlar