İphone 6s Batarya Performansı Nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Merhabalar kullanan arkadaşlar dan yardım istiyorum 6s 3G sürekli açık oyun vs oynanmadığını taktirde genel kullanım da ne kadar bir batarya ömrü sunuyor konum servisi kapalı

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhabalar kullanan arkadaşlar dan yardım istiyorum 6s 3G sürekli açık oyun vs oynanmadığını taktirde genel kullanım da ne kadar bir batarya ömrü sunuyor konum servisi kapalı

Merhaba,

Bu izlenimi ios 9.3.xx gozlemledik. Sabah saat 8'de %100 ile sarjdan alip, mobil veri 3g bandinda surekli acik, konum servisleri kapali, web, mail, sosyal medya, kamera ile resim cekme gibi gundelik islemler ile ogleden sonra saat 4-5 civarinda %35 civarinda oluyor. Bu durumda tabiki tolerans mevcut. Yani %25-45 olabilir. Ama genel izlenimimiz bu sekilde.

benonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
4g - 1 saat falan oyun - 2 mail - face instagram mesajlaşma falan aktif - anlık haber uygulaması - en az 1 saat web - kulaklık ile ekran kapalı müzik - 30 dakika kadar konuşma (2-3 çağrı) akşam eve geldiğimde %20
--- Gönderi Güncellendi ---
resim çekmem ama nadir yani resim video çekerseniz bilemem

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
4g - 1 saat falan oyun - 2 mail - face instagram mesajlaşma falan aktif - anlık haber uygulaması - en az 1 saat web - kulaklık ile ekran kapalı müzik - 30 dakika kadar konuşma (2-3 çağrı) akşam eve geldiğimde %20
--- Gönderi Güncellendi ---
resim çekmem ama nadir yani resim video çekerseniz bilemem
O zaman normal benim şarj sürek sabah 8 çektim oyun dışında söyledikleriniz gibi internet 3G de sürekli aktif şuan yüzde beş şarj kaldı

benonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
artık 1 günü çıkarsın yeter konumundayız