iphone 6s alınır mı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ozmen_celik

Asistan
Eğer en az 32gb ını 1300 gibi ibr fiyata alacaksan alınır çünkü 3 yıl daha götürür nedenmi çünkü iphone 7 ve 8 gibi 2 gb ram olması ayrıca live photo arkit desteği vs olması o telefonu 3-4 yıl daha gğncel olması anlamına gelir ama bence 7 yada 8 alman daha mantıklı kalkıp x al derdim ama sonuçta bütçe meselesi bende 6s im vardı çok memnundum ama iy ibir fiyat verdiler ( 1800 tl 32 gb tı sattım iphone 7 aldım 1900 e tabi iki telefonda çok temiz sağlam full aksesuarlı )

iyi forumlar

orcnd

Dekan
ios seviyorsan alınır. ios 13 gelecekmiş. yani 2 yıl daha ömrü var demektir.

Hocam o fiyata daha iyi telefonlar alabilirsiniz. Aynı zamanda telefonun apple desteği muhtemelen en geç 1-2 yıla kadar bitecektir. Ancak daha ucuza sıfırını veya temiz 2. elini bulabilirseniz alabilirsiniz

Webhead

Profesör
Suan da iphone 6s alınır mı?
kesinlikle alınmaz
sıfır alınmaz
2.el belki ama batarya ve tasarım yönünden günümüz cihazlarına göre geri kalacaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

alınmaz bırak 6s'i hiçbir modeli alınmaz artık İPhone'un bir albenisi kalmadı onu alacağına Mİ9 Lite'ı beklemeni öneririm dün İspanya'da tanıtıldı fiyatı ise 350 dolar 10 ile çarpınca 3500 yapıyor ama hep 3500'te kalmayacak o sadece başlangıç fiyatı zamanla 2500 hatta 2000'in altına düşecektir

Son düzenleme:

enesgurbuz

Üyecik
6s in şuan güncel fiyatı 2900 tl verilmez mi yani o para.Bu telefonu tercih etme sebebimse küçük olması diğer telefon modelleri çok büyüdü artık sevmiyorum yani...

Webhead

Profesör
6s in şuan güncel fiyatı 2900 tl verilmez mi yani o para.Bu telefonu tercih etme sebebimse küçük olması diğer telefon modelleri çok büyüdü artık sevmiyorum yani...
Madem küçük telefon seviyorsun sana tavsiyem Mİ9 SE ve S10e'ye göz atmanı öneririm

Troob

Profesör
ben de büyük telefon sevmiyorum bu yüzden s10e aldım, kullandığım en büyük telefon ama yan yana koyarsak 6s le baya yakın boyutlarda olurdu sanırım, tabiki kasa boyutları. bütçeniz az ise ikinci el bataryası yenilenmiş bir 6s güzel olur. sonuçta ios.. :)

safex

Asistan
doğru söylüyor İPhone X'in altındaki modeller ekran gövde oranı olarak çok geride kalıyorlar Tolga abinin tabiri ile çerçeve imparatorluğu :):):):):):):):)
zevk diye bir şey vardır. 5s in tasarımını yeni donanım ile çıkarsınlar, alırım.

stat counter