iphone 6s 64 gb ? asus zenfone 5 ? ve ya huawei mate 10 lite ?

Bu konuyu okuyanlar

faruk11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iphone 6s 64 gb garantisi bitmiş ama çiziksiz temiz kullanılmış.Diğerlerini sıfır düşünüyorum sizce hangisini almalıyım? Lg g3 anakart pert oldu o yüzden telefon lazım.iphone stabilitesini seviyorum 6 kullanmışlığım var.diğerleride yeni teknolojiler olduğundan kafamı kurcalıyor.bi el atın mübarekler

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
iphone 6s 64 gb garantisi bitmiş ama çiziksiz temiz kullanılmış.Diğerlerini sıfır düşünüyorum sizce hangisini almalıyım? Lg g3 anakart pert oldu o yüzden telefon lazım.iphone stabilitesini seviyorum 6 kullanmışlığım var.diğerleride yeni teknolojiler olduğundan kafamı kurcalıyor.bi el atın mübarekler
Zenfone 5 alabilirsin.

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Bunların arasında zenfone 5 ama stabilite istiyorsanız o fiyata satılan sd 835li modellere bir bakın isterseniz.

faruk11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Zenfone 5 yeni bi model ilerde kronik sorunlar çıkarmı diye endişeliyim.birde ikinci elde iphone elden cikarmasi daha kolay oluyor düşünceler düşünceler ?

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
6s artık eskidi. mate 10 lite zenfone 5 den kötü. zenfone 5 iyi ama o fiyata ondan da iyisi var.

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
nokia 8 , xz1 mi6 zenfone 5 den performans olarak ciddi olarak öndeler. nokia 8 ve mi 6 da bokeh efekti var ama xz1de yok. ama bu 3ü arasında ise en iyi kamera xz1 de

faruk11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
nokia 8 , xz1 mi6 zenfone 5 den performans olarak ciddi olarak öndeler. nokia 8 ve mi 6 da bokeh efekti var ama xz1de yok. ama bu 3ü arasında ise en iyi kamera xz1 de
Mi6 1700 civarindayken almadığım için su an ona 2200 veresim gelmiyor.düşer diye bekledim ama düşmüyorda.daha doğrusu tum telefonlar 300 ila 500 arasi arttı cok sinir bozucu.nokia ve sony tasarim olarak ilgimi çekmiyor.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
6S kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin.
Zenfone 5 öneririm. Ama donanım olarak xz1, nokia 8, htc u11 daha üstün cihazlar.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
ZenFone 5, yazdığınız telefonlar arasında en iyisi. Note FE, S7 Edge, Nokia 8 de alınabilir. Mi 8, Mi 8 SE, Honor 10, Lenovo Z5 gibi modelleri de bekleyebilirsiniz. Lenovo Z5'in fiyatı oldukça iddialı bu arada.

Çağdaş Uslu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ka
Kardeşim artık LG Sony bitti bunun sebebi huawei şuan 3. Dev huawei hız ve kamera ile önde çıktı bu 2 firma bitti huawei ayrıca leica gibi dev bir kamera firmasıyla beraber ortaklık yapıyor ben şu an mate 10 lite kullanıcısıyım zaten kasanın alüminyum olması ısıyı engelliyor kamera ya diyecek yok Samsung bu huawei hamlelerini görünce kameraya yöneldi çünkü artık mobil fotografcılık önde geliyor ve huawei kirin işlemcileri gercekten hızlı Samsung tek ekranda iyi oda zaten geçici bence huawei modellerine bak zaten avrupanın %60 huawei kullanıyor ki beğeniliyor

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ka
Kardeşim artık LG Sony bitti bunun sebebi huawei şuan 3. Dev huawei hız ve kamera ile önde çıktı bu 2 firma bitti huawei ayrıca leica gibi dev bir kamera firmasıyla beraber ortaklık yapıyor ben şu an mate 10 lite kullanıcısıyım zaten kasanın alüminyum olması ısıyı engelliyor kamera ya diyecek yok Samsung bu huawei hamlelerini görünce kameraya yöneldi çünkü artık mobil fotografcılık önde geliyor ve huawei kirin işlemcileri gercekten hızlı Samsung tek ekranda iyi oda zaten geçici bence huawei modellerine bak zaten avrupanın %60 huawei kullanıyor ki beğeniliyor
Ya Allah peygamber aşkına azıcık araştırın... gelmişsiniz burda boş boş sony bitti diyosunuz neresi bitti? Huawei 2500 tlye gidip xz 1 düzeyinde telefon sattı da biz mi laf ettik ? Sattığı p20 lite o da 1500 tllik telefonla aynı işlemciyi kullanıyor. Kirin işlemcisine iyi diyosunuz, galiba hiç snapdragonlu veya exynoslu bir telefon kullanmadınız. Huawei = çöp. Bu arada dev dediğiniz leicanın fotoğrafı iyi olabilir ancak kamera sadece fotoğraftan oluşmuyor video denen bir şey de var. 3. Dev ama sondan :D :D

faruk11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ZenFone 5, yazdığınız telefonlar arasında en iyisi. Note FE, S7 Edge, Nokia 8 de alınabilir. Mi 8, Mi 8 SE, Honor 10, Lenovo Z5 gibi modelleri de bekleyebilirsiniz. Lenovo Z5'in fiyatı oldukça iddialı bu arada.
mi8 çok hoşuma gitti ama bütçe konusunda beni zorlayacak gibi duruyor.zenfone 5 ve p20 lite gibi yeni telefonlar tasarım olarak ilgimi çekiyor. birde bugün bi telefoncu arkadaş 7 aylık iphone 7 ye 2500 tl dedi kutulu faturalı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ka
LG den tamamen soğudum.İnternette anakart sorunlarıyla ilgili milyon tane şikayet var.şikayetvar.com da hiç birine de cevap bile verilmemiş.Sony ile ilgili bişey diyemicem hiç kullanmadım.

Son düzenleme:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
mi8 çok hoşuma gitti ama bütçe konusunda beni zorlayacak gibi duruyor.zenfone 5 ve p20 lite gibi yeni telefonlar tasarım olarak ilgimi çekiyor. birde bugün bi telefoncu arkadaş 7 aylık iphone 7 ye 2500 tl dedi kutulu faturalı

Lenovo Z5, bütçeniz için ideal bir telefon. iPhone 7'yi almayın bence.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112

---- Mesajlar birleştirildi ----

LG den tamamen soğudum.İnternette anakart sorunlarıyla ilgili milyon tane şikayet var.şikayetvar.com da hiç birine de cevap bile verilmemiş.Sony ile ilgili bişey diyemicem hiç kullanmadım.
Zenfone 5.. kamerasına hayran oldum yakından görünce karar sizin.

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Kimse size huawei kötü demiyor zaten.Ama burasi bir forum sitesi ve soylenilen fiyatlara en iyi cihazlari soylemeye calisiyoruz.örnegin 2500lira bütçesi olan bir kişiye gidip de p20 lite öneremeyiz.
Ka

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Sony XZ1, Nokia 8 öneririm :)