İPhone 6s 16gb İOS 12 Beta

Bu konuyu okuyanlar

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Selamın aleyküm. Herkese hayırlı geceler. Ben telefonuma iOS 12 beta sürümünü yüklemek istiyorum ama bundan önce;
YARARLARI
ZARRLARI
nelerdir
Yüklemeli miyim? Nasıl yüklerim?
Yüklememeli miyim?

Şimdiden herkese çok teşekkürler.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Selamın aleyküm. Herkese hayırlı geceler. Ben telefonuma iOS 12 beta sürümünü yüklemek istiyorum ama bundan önce;
YARARLARI
ZARRLARI
nelerdir
Yüklemeli miyim? Nasıl yüklerim?
Yüklememeli miyim?

Şimdiden herkese çok teşekkürler.
Diğer ıos 11 konularına bakarsan cevabı bulursun zaten her sürüm de aynı benzer sorular soruluyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama şöyle söyleyim güzel kardeşime çok büyük tat alamazsın beta da ısınma fazla şarj gitme genel sistem hataları bunlar çoksa bilecek durumlar. Faydası ıos 12 sürümünü erken deneyimlemiş olursun yazılım geliştirmiyorsan

Son düzenleme:

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Diğer ıos 11 konularına bakarsan cevabı bulursun zaten her sürüm de aynı benzer sorular soruluyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama şöyle söyleyim güzel kardeşime çok büyük tat alamazsın beta da ısınma fazla şarj gitme genel sistem hataları bunlar çoksa bilecek durumlar. Faydası ıos 12 sürümünü erken deneyimlemiş olursun yazılım geliştirmiyorsan
Yazılım geliştirmek istiyorum ama nasıl yapacağım?

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Aşağıdaki konudan okuyabilir, ShiftDelete.Net’in de incelemesine bakabilirsin.

iOS12 Beta Sürüm Deneyimlerim [İlk Bakış]
Hocam ben tam demek istediğimi anlatamadım galiba.Ben okudum bu konuyu Son attıkları videoyu da izledim. Her ikisin de de nasıl kurulacağı + - yazmıyor yüklediğimde zararı ne olabilir telefona?
Nasıl yüklerim?
Geliştirici diye birşey varmış kendi çapımda ben de uygulama yazıyorum ama Apple da ki nasıl birşey nasıl yaparız?
Benim merak ettiklerim bunlar...

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Hocam ben tam demek istediğimi anlatamadım galiba.Ben okudum bu konuyu Son attıkları videoyu da izledim. Her ikisin de de nasıl kurulacağı + - yazmıyor yüklediğimde zararı ne olabilir telefona?
Nasıl yüklerim?
Geliştirici diye birşey varmış kendi çapımda ben de uygulama yazıyorum ama Apple da ki nasıl birşey nasıl yaparız?
Benim merak ettiklerim bunlar...

Download Profile Beta
Eğer ios 12 beta kurmak isterseniz yukarıdaki linkten ios 12 beta profile tıklayıp gelen ekrana izin ver dedikten sonra yükle yazısını seçin ve telefonu yeniden başlatın beta profili kurmuş olacaksınız sonra yazılım güncellemeye gelin ve yükleyin. Geliştirici olarak soruyorsanız o konuyu bilmiyorum ben nasıl geliştirici olunur yardımcı olamayacağım

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Download Profile Beta
Eğer ios 12 beta kurmak isterseniz yukarıdaki linkten ios 12 beta profile tıklayıp gelen ekrana izin ver dedikten sonra yükle yazısını seçin ve telefonu yeniden başlatın beta profili kurmuş olacaksınız sonra yazılım güncellemeye gelin ve yükleyin. Geliştirici olarak soruyorsanız o konuyu bilmiyorum ben nasıl geliştirici olunur yardımcı olamayacağım
Hocam çok teşekkür ederim.

yilmazcanyigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Yararları:
Stabil sürüme göre daha güvenli bir işletim sistemi
Yenilik fazla
Daha hızlı

Zararları:
Uygulama uyumsuzluğu (uygulamalar aniden çökebilir ya da işlevleri çalışmayabilir)
Eksik ve yarım dil tercümeleri
Ani kapanmalar donmalara yavaşlamalar ya da cihazın aniden çökmesi gibi sorunlar ile karşılaşabilirsin.

Bunlar yalnızca bir kısmı...