iPhone 6dan iPhone 7'ye geçmeli miyim ?

Bu konuyu okuyanlar

ferhatyvs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
2 yıldır kullandığım iPhone 6'yı satıp 7'ye geçmek sizce ne kadar mantıklı ?

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Tavsiye ediyorum geçiş yapmana değer.

igci_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
6 plustan 7 plus a geçtim dünyam değişmedi ancak değdi

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Merhaba

Eğerki bütçeniz uygunsa kamera,performans,3d touch,stero hoparlör yenilenmiş home butonu hatta 2. Nesil touch ıd kadar birsürü değişiklik yaşayacaksınız.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Şu anlık 6 zorlanacak veya kasacak bir cihaz değil, bence 7S e geçiş daha mantıklı olacaktır.

igci_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Şu anlık 6 zorlanacak veya kasacak bir cihaz değil, bence 7S e geçiş daha mantıklı olacaktır.
valla evet çok kasan zorlanan bir cihaz değil ama kasılmalar geç açılmalar çoktan başladı swarmda olsun facebookta olsun dominations da olsun baya beklediğim oluyordu zaten ekranın full hd oluşundan ve de 6 nın işlemcisiyle aynı oluşundan zaten hep bir sıkıntı vardı 6 plusta.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Seneye iPhone un 10. yıl dönümü ve bu yüzden beklediğinden iyi iPhone gelirse üzülebilirsin . Geçme .

igci_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Seneye iPhone un 10. yıl dönümü ve bu yüzden beklediğinden iyi iPhone gelirse üzülebilirsin . Geçme .
bu söylediğin mayalara uyupda 21 aralık 2012 de dunyanın sonunun gelmesi gibi birsey bence.Bir de şurdan bak iphone 7&7 plus 10.nesil iphonelar belki de keramet bunlardadır?:)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
6S olsaydı gereksiz olurdu ama 6 ise geçmene değer :)

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
2 yıldır kullandığım iPhone 6'yı satıp 7'ye geçmek sizce ne kadar mantıklı ?

iPhone 6 16gb'dan 7 plus 128gb a geçtim :) evrim yaşadım. Ama ios 10 yüzünden pil hala yerlerde. 2 saat bi artış için kamyon kadar para verdik :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Seneyeki iPhone çok sağlam gelecek deniliyor. iPhone 6 gibi bir cihazdan bence geçmek mantıksız hala iyi durumda
Mantık şu iyi çalışan bir cihazı değiştirmek mantıksız 6 neyine yetmiyor mesela

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Para varsa geçilebilir,şayet tasarım konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsin.Hiç bir değişiklik yok nerdeyse.Performans konusunda baya fark yaşatacaktır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya şu 6dan 7 ye geçilebilir diyenleri anlamıyorum bu kadar aç gözlü olmayın 6 hala rahat kullanılmıyor mu ?
Bu kadar para harcamaya meraklı mısınız ? adam rahatsa geçmesin 7 ye felan seneyekini alsın seneye kadar rahat idare eder o telefon

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bence de degmez. Zira seneye tanitilacak cihazla ilgili beklenti cok buyuk. Onu gectim, daha 2 nesil oncekinin cihazindan bahsediyoruz. Appleda 4. Nesil cihazlar bile guncelleme alir, bakiniz 5s. Ve halen daha cok cok iyi durumda 5s. Tabiki 6s plus kadar degil ama onun fiyat seviyesinde (1200₺ civari) muadil androidlerden hem tasarim hem malzeme kalitesi hem de guncelleme anlaminda daha iyi. Ama tabi androidde bu fiyatlarda paralel ithalatta daha da ust cihazlar satin almak mumkun. Ya da android one platformu. Ama onlarda da kronik hatalar oldugunda servisle sinir harbi yasarsiniz. Apple kafasi rahat olanlarin cihazi...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bence de degmez. Zira seneye tanitilacak cihazla ilgili beklenti cok buyuk. Onu gectim, daha 2 nesil oncekinin cihazindan bahsediyoruz. Appleda 4. Nesil cihazlar bile guncelleme alir, bakiniz 5s. Ve halen daha cok cok iyi durumda 5s. Tabiki 6s plus kadar degil ama onun fiyat seviyesinde (1200₺ civari) muadil androidlerden hem tasarim hem malzeme kalitesi hem de guncelleme anlaminda daha iyi. Ama tabi androidde bu fiyatlarda paralel ithalatta daha da ust cihazlar satin almak mumkun. Ya da android one platformu. Ama onlarda da kronik hatalar oldugunda servisle sinir harbi yasarsiniz. Apple kafasi rahat olanlarin cihazi...
Tasarım olarak malzeme kalitesi olarak daha güncelleme olarak daha mı iyi ? hadi güncellemeyi daha iyi alıyor hızlıca e huawei P9 liteyi ne yapıcaz ? Tasarım malzeme kalitesi olarak

mehmetkocaogluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dersen ki ben maddi durumum çok iyi ve havamdayım masaya koyup insanlara göstermek hoşuma gidiyor o zaman kesinlikle al ama dersen ki ben telefonu işlevi için alıyorum o zaman bence daha beklemelisin

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Tasarım olarak malzeme kalitesi olarak daha güncelleme olarak daha mı iyi ? hadi güncellemeyi daha iyi alıyor hızlıca e huawei P9 liteyi ne yapıcaz ? Tasarım malzeme kalitesi olarak
Bir seyin asli varken az gelismisini piyasaya sirmek de gereksiz bana gore. Ya adam gibi p9 kullan, ya da hic bulasma. Bu seye benziyor, zamaninda sahini olup, dogan alamayanlar, sanayide body kit takip aracini dogan gorunumune ceviriyordu. Hatta cok modaydi o zamanlar dogan gorunumlu sahin diye, iste lite kullanmakta benzer mantik. Ama tabi alana saygim sonsuz. O kasaya parasi yetmiyordur, ama kasayi da begenmistir, almistir.
Malzeme kalitesi anlaminda ise huawei iyi is cikariyor, mesela 5s fiyat bareminde sonyde gayet iyi cihazlara sahip. Sony de evladiyelik cihazlar uretir mesela. Ancak marka bilinirligi ve hani hava atma araci denir ya, o anlamda 5s halen ben buradayim diyor diger muadillere gore. Yoksa gm 5 plus 5si kagit uzerinde yer,bitirir,sindirir vs. Ama onda da ne kronik sorunlar var turuncu siteye girip bakinca eminim siz de farkedeceksiniz. Musteri memnuniyeti,guncelleme ve kalite anlaminda halen iyi konumdadir 5s. Ama bundan sonra sifir olarak alinmaz,orasi ayri konu...

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Burda herkes kendi fikrini söylüyor sonuçda bu teknoloji değip deymeyecegi insanları bütçe ve kendisine kalmış