İphone 6dan beklentileriniz neler?

Bu konuyu okuyanlar

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence ram miktari artilacak veya 4cekirdekliye gecilecek . 4,4s te 512mb , 5,5s te 1gb ram , 6,6s tede ram miktari artirilir diye düşünüyorum
Ekrani bence cok ideal bi noktada ama herkes 4.7 ve 5.5 inc cikacagini soyluyor .Ama apple böyle yaparsa yeni kullanici kazanmak icin cok kan kaybedecek .İphone yi alanlarin cogu hiz uygulama ve kibar oldugu icin aliyor .
Kamera gayet iyi olsada artik arttirilmasi gerektigini düşünüyorum.3yildir ayni yerde ,gelistirmeler olsada.
Bunlar artirilirsa ve 2000tl yi gecmesse ilk alacak olanlardan olurum :)

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Şuan iPhone 5s 2000 TL iken iPhone 6 nasıl 2000 TL'yi geçmesin kardeşim? :D

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
İlk çıkış fiyatı maksimum 2500 TL olur. Diğer firmaların kopyalayacağı yeniliklerde geliceği kesin. 2 model diye geçiyor ama bakalım. :D

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
isterse tek çekirdek işlemci ile çıksın , isterse 3.5" e geri dönsün tek sıkıntı batarya , bunu gidermeleri ve artık OIS yani görüntü sabitleme koymaları lazım . 2000 TL lik cihaz , Ayıptır Ya !

edit: Ön Sipariş iki model çıkarsa büyük olan modelin ön siparişi EN AZ 3200 Tl Olur . ''En Az''

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekranın en azından 4.5 inç olmasını bekliyorum
işlemcisi ramı ne olursa olsun ios stabilesi zaten belli mükemmel bir işletim sistemi
ipad 4 kullanıyorum ön kamerası olsun arka kamera olsun hız olsun mükemmel ekranı büyüsün bu hızda kalsın iPhone tadından yenmez

Furkanİpek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekim başı Türkiye de olsa anca aralık başı gibi 2500 olur