iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Ios 10.3.3
Iphone se pil kullanim
Parlaklik ortanin biraz altinda
Bu hemen hemen her zaman ayni standarda baglamis durumda alet :)

Fikir vermesi acisindan sonucta makineler ayni olmasada os birebir.yani ic assa bes yukari kisinin kafasinda bisey olusur.cesitli baslik altinda buna benzer paylasiyorum.maksat insanlar faydalansin yoksa banane...
Alakası bile yok.
Sizin yaptığınız ancak mesaj kirliliği.
OS'da birebir aynı değil biri A9 öbürü A8 kullanıyor ve ona göre bir OS yazılıyor o işlemciye optimize işletim sistemi geliştiriliyor.
A8 ile A9 arasında verimlilik olarak dağlar kadar fark var en başta biri 20 öbürü 14 nanometre
Yaptığınız sadece mesaj kirliliği

Alakası bile yok.
Sizin yaptığınız ancak mesaj kirliliği.
OS'da birebir aynı değil biri A9 öbürü A8 kullanıyor ve ona göre bir OS yazılıyor o işlemciye optimize işletim sistemi geliştiriliyor.
A8 ile A9 arasında verimlilik olarak dağlar kadar fark var en başta biri 20 öbürü 14 nanometre
Yaptığınız sadece mesaj kirliliği
Tamam iste kardes bende onu diyorum zaten ozetle.tam olarak ayni donanim var demedik kullandigi os ayni dedik.donanim farkindan uc assa bes yukari cikar dedik.mesaj kirliligiyle ne alaka.yardimci olmaya calisiyoruz burda insanlara iyi kotu.dili degistirmeyelim her zaman uslubu korumakta fayda var.

Ya benim. Bir sıkıntım var lütfen yardım edin.iphone 6 kullanıyorum.evdeki wifi bilgisayar ve tabletten girip gezinebiliyorum. Ama telefonumdan giremiyorum.yani wifi şifresini giriyorum .Ama internette gezinemiyorum.lütfen yardım edin.yeni aldım telefonu da önceden Bingöl'de iken giriyordu.şimdi balıkesire taşındık .TTNet kullanıyoruz maalesef .Evdeki tüm cihazlardan internette gezinebiliyoruz. İphone'um hariç.YARDIM EDİN LÜTFEN .ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Ya benim. Bir sıkıntım var lütfen yardım edin.iphone 6 kullanıyorum.evdeki wifi bilgisayar ve tabletten girip gezinebiliyorum. Ama telefonumdan giremiyorum.yani wifi şifresini giriyorum .Ama internette gezinemiyorum.lütfen yardım edin.yeni aldım telefonu da önceden Bingöl'de iken giriyordu.şimdi balıkesire taşındık .TTNet kullanıyoruz maalesef .Evdeki tüm cihazlardan internette gezinebiliyoruz. İphone'um hariç.YARDIM EDİN LÜTFEN .ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Oncelikle selam.agi gorup mu girmiyor?yani katiliyor mu wifi agina?

Internette detayli anlatimlar mevcut.resimli anlatim.birde pilini surekli bitene kadar kullan %100 olana kadar sarjdan alma.simdiye kadar kullandigim hicbir ios telde %1 gormeden kapanmadi.buna dikkat et.
Benim telefon 2 yılı dolduracak ama bu 2 sene için de sadece bir kez kalibire denetimi yaptım. Ve dediğine hiç dikkat etmedim

Benim telefon 2 yılı dolduracak ama bu 2 sene için de sadece bir kez kalibire denetimi yaptım. Ve dediğine hiç dikkat etmedim
Dikkat etmekte fayda var.gercekte pilinin ne kadar kaldigini bilmek onemli.en olmadik yerde %10 - 20 lerde kapanmadi kotu olur.

Yani su olay.(tam denk geldi senin yaziyla)

emuh

Asistan
Dostlarım merhaba. Bu zamana kadar LG,Samsung ve General Mobile kullandım. Iphone hep almak istiyordum ama üni öğrencisi olduğum için o parayı vermek istemiyordum. Ama kullandığım 3 marka ile ya serviste kavgalık oldum ya da Tüketici hakem heyetine gitmek zorunda kaldım. Artık bıktım. O yüzden şuan en uygun fiyatlı olan Iphone 6 almayı düşünüyorum. Sizce almam hata olur mu?

Dostlarım merhaba. Bu zamana kadar LG,Samsung ve General Mobile kullandım. Iphone hep almak istiyordum ama üni öğrencisi olduğum için o parayı vermek istemiyordum. Ama kullandığım 3 marka ile ya serviste kavgalık oldum ya da Tüketici hakem heyetine gitmek zorunda kaldım. Artık bıktım. O yüzden şuan en uygun fiyatlı olan Iphone 6 almayı düşünüyorum. Sizce almam hata olur mu?
Lg,gm yi anladimda,kronikli zaten cogu telefonu.samsung’da ne sorunu yasadin?onu merak ettim.
Neyse cevaba gelicek olursak.ip6 zamani gecti artik.kullanicilarini 1-2 sene daha sallar artik bu saatten sonra.

stat counter