iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

arkadaşlar merhaba, hanımda en son garantisi 3 ay önce bitmeden 2-4 gün önce değişimden gelen iphone 6 var. cihaz 3 aylık ama garanti yok yani. kozmetik olarak kutudan çıkan cihaz neyse o. komple body kaplama +cam+kılıfla kullanıldı. kutusu kulaklığı şarj aleti var. bu cihazı takasta iphone 6 gold 32 gb 19 aylık yine kozmetik olarak temiz bir cihazla takas yapma durumum var.
iphone 6 + 1300 tl 4 ay taksit = iphone 7 32 gold değişimi söz konusu. değermi, değişmelimiyim, sizce uygunmu kendim android kullandığımdan piyasayı bilmiyorum. yardımcı olurmusunuz. bu arada benim cihazı 1400 takasa sayıp iphone 7 yede 2700 t diyorlar.

Merhaba arkadaşlar , 2 yıla yakındır note 4 kullanıyorum. Iphone a geçmek istiyorum. Iphone se almak istedim ama hiçbir yerde bulamadım. Iphone 6s de bütcemi zorluyor. Iphone 6 düşünüyorum. Şu zaman alsam bana yeter mi. ? Şarjı 1 gün çıkarır mi ? ( oyun hiç oynamıyorum , sosyal medya ve haber siterine bakiyorum ) Kamerası nasıldır ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar , 2 yıla yakındır note 4 kullanıyorum. Iphone a geçmek istiyorum. Iphone se almak istedim ama hiçbir yerde bulamadım. Iphone 6s de bütcemi zorluyor. Iphone 6 düşünüyorum. Şu zaman alsam bana yeter mi. ? Şarjı 1 gün çıkarır mi ? ( oyun hiç oynamıyorum , sosyal medya ve haber siterine bakiyorum ) Kamerası nasıldır ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Note 4le aynı zamanda çıkmış saydığın özelliklerin hepsi Note 4den daha geride olan bir cihaz iPhone 6

Aynen ama alabiliyorsanız 6s yoksa düşünme bile 6 yı
Daha 3 gün önce benim elimde Note Edge ile 6S vardı. 6Sde alınmaz kamera diyorsan gündüz Note 4 ve Note 4 Edge daha iyi emin olun. Aslında video denemedim ama fotoğraflar daha kötü
Ha şu var 6S ile sınırsız FHD60 ve 4K video çekebilir. Note 4 ile çekemez ama Note4de OIS var mesela

Aynen ama alabiliyorsanız 6s yoksa düşünme bile 6 yı
Daha 3 gün önce benim elimde Note Edge ile 6S vardı. 6Sde alınmaz kamera diyorsan gündüz Note 4 ve Note 4 Edge daha iyi emin olun. Aslında video denemedim ama fotoğraflar daha kötü
Ha şu var 6S ile sınırsız FHD60 ve 4K video çekebilir. Note 4 ile çekemez ama Note4de OIS var mesela
Aslında samsungdan sıkıldım biraz.Çok takılıyor ve ısınıyor . Iphone kullanmak istiyorum ama işte bütçemde kısıtlı . O yüzden iphone 6 ya daha yakınım . Ama dediklerinizden sonra soğudum gibi bu işten.

Aslında samsungdan sıkıldım biraz.Çok takılıyor ve ısınıyor . Iphone kullanmak istiyorum ama işte bütçemde kısıtlı . O yüzden iphone 6 ya daha yakınım . Ama dediklerinizden sonra soğudum gibi bu işten.
Xperia XZ bak samsungdan uzak durmak istiyorsan.
Şahsen de S7 öneririm. İthalatçı Mate 9 da olur

Note 4den de 6Se geçmem. 6Sin nasıl telefon olduğunu bilmeyenler kendini kandırıyor sadece.
6S Plus , 7 veya 7 plus
Hoş giderim XZ , S7 , Mate 9 üçlüsünden birini alırım orası ayrı mesele

stat counter