İPhone 6 Touch İd

Bu konuyu okuyanlar

İphoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gençler 2-3 gün önce i̇phone 6 16gb space gray model bi̇r telefon aldim ai̇lede herkesi̇n parmak i̇zi̇ni̇ tek seferde okumasina rağmen beni̇mki̇ni̇ okumuyor(touch i̇d bozuk deği̇l) ne yapmam lazim telefondan hevesi̇m gi̇t gi̇de kaçiyor yardim ederseni̇z mutlu olurum :)

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Parmak izi bölümünü güzel bir şekide sil. Bir daha dene olmazsa parmağını sil sonra bir daha sisteme kaydet.

Reaksiyon puanı
78
Vücuda zarar veren işlerde çalışmıyorsun dimi. Bazı işler deriyi hırpalıyor, kesitler bırakıyor. O zaman parmak izini okuyamıyor.

İphoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok hayır çalışmıyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Parmak izi bölümünü güzel bir şekide sil. Bir daha dene olmazsa parmağını sil sonra bir daha sisteme kaydet.
ya zaten anlamadığım şey sadece benim parmak izimi okumaması bunları denicem ama eyw

Son düzenleme:

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Sadece bir parmakla değil bütün parmaklarınızı deneyin belki parmağınız zamanında zarar gördüğünden olabilir

İphoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[
Sadece bir parmakla değil bütün parmaklarınızı deneyin belki parmağınız zamanında zarar gördüğünden olabilir
denedim ama en sonki çizgiye geldiğinde olmuyor onlarda bir kere daha titrese olacak ama son adım defalarca olmadığında bu parmak okunamıyor diyo

İphoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim reyizler 1 yıl bi sınav uğruna çalıştım ve ailem beni buna layık görmüş demekki çalışmayan tek yer touch id olsa wifi çekmiyordu artık wi fi şifresini hiç kabul etmiyo yani 4 günlük bi telefon daha birşey dahi indirmedim kullanmadım bile boyle olduysa acaba kullansam ne olur kaldırdım telefonu da liseye tuşlu telefonla giderim artık en azından görevlerini iphone 6 dan daha iyi yapıyo(almayı düşünen varsa sesleniyorum artık iphone 6nın adı dahi kalmamış sakın ha almayın s9 note 9 çıktı artık geçtim o telefonu iphone 7-8bile düşük şu yeni çıkan telefonların gücüne sakın iphone 6 model telefon almayın daha üst alın 7den başlayın)