iphone 6 sorunum var

Bu konuyu okuyanlar

halukerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaslar. ben 6 kullnıcısıyım. cihaza 10.2 güncelmeyi yükledim yalnız assive touch ve arama cavaplama, kapama donuyor. assive touch donuyor yalnız ekranın diger kısımları işlev görüyor. cihaza tekrardan itunes aracılıgıyla yazılım indirdim yükledim hatta geri yükleme yaptım sorun düzelmedi. bu konuda ne yapabilirim. :(

Hic

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Teknik servisle irtibata geçin. Güncellemeden önce böyle bir durum söz konusu değildi değil mi?

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
merhaba arkadaslar. ben 6 kullnıcısıyım. cihaza 10.2 güncelmeyi yükledim yalnız assive touch ve arama cavaplama, kapama donuyor. assive touch donuyor yalnız ekranın diger kısımları işlev görüyor. cihaza tekrardan itunes aracılıgıyla yazılım indirdim yükledim hatta geri yükleme yaptım sorun düzelmedi. bu konuda ne yapabilirim. :(

Dostum 10.2.1 bekle. Kronik sorun

Teknik servisle irtibata geçin. Güncellemeden önce böyle bir durum söz konusu değildi değil mi?

İrtibata geçse ne olacak? Merak ettim.

Son düzenleyen moderatör:

Hic

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Uzaktan olarak telefonuna bağlanılıcak ve sorunun tespitinden sonra eğer güncelleme ile de çözülemeyecek durumda ise garantisi var ise yeni cihazla değişim yapılır.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Yazılım sorunları hep. Özellikle assistive touch da var bu.

Son mesajlar