İphone 6 sistem çok fazla (12gb) yer kaplıyor.

Bu konuyu okuyanlar

burakyavuz53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 6 kullanıyorum. İphone sürekli hafıza dolu diyor güncelleme dahi yapamıyorum. Fotoğraflarım da icloud yüklü sürekli açmak için yükleniyor telefona uygulamalarda o şekilde bilgisayarıma fotoğraf da atamıyorum. Telefon resmen kilitlendi gibi. Fotoğrafları atıyorum 16 gb telefonda 12 gb yakın bir sistem olabilir mi? yardımcı olabilirmisniz

Ekli dosyalar

• IMG_6262.PNG
    IMG_6262.PNG
    260.5 KB · Görüntüleme: 4,869
  • IMG_6263.PNG
    IMG_6263.PNG
    240.1 KB · Görüntüleme: 5,870

burakyavuz53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir gariplik var ama resmen kısır döngüye döndüm icloud yüklü olduğu için fotoğrafları pc atamıyorum. telefon hafızasını boşaltamıyorum sistem 11 gb olamaz yani en iyi işletim sistemi ios da yapacaksa bunları
Ben bu gibi konuları çok görmeye başladım yeni ıos 11.3 sürümün de mi bir sıkıntı var bende anlamadım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 38822Buyur bu da benim sistem 11.2 yüklü bende

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bir gariplik var ama resmen kısır döngüye döndüm icloud yüklü olduğu için fotoğrafları pc atamıyorum. telefon hafızasını boşaltamıyorum sistem 11 gb olamaz yani en iyi işletim sistemi ios da yapacaksa bunları
Vardır bir problem yani yanlış yapılan birşey o kadar sistem bende bile kullanılmıyor yanı ıos 11.3.2 kullanıyorum. Bulut yedeği yok bende zaten pc ye yedek aldığım için

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Aynısı bende de oldu
İtunes üzerinden yedekle sonra sıfırla gidiyor
Sonra da yedeklemeni yükle

Rubudium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeşim aynısı bana da oldu apple destepe sordum telefonun yedeğini al sonra fabrika ayarlarına çevir düzeliyor. Eğer düzelmezse pc den sıfırla

Reaksiyon puanı
892
Bende de varmış o sıkıntı şimdi farkettim ama çözümü var merak etme:)
45C14415-B9E0-4A8C-8A7E-5DA5DFC6C9A6.jpeg

Belirttiğim uygulamayı indirin sorun çözülür

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
İphone 6 kullanıyorum. İphone sürekli hafıza dolu diyor güncelleme dahi yapamıyorum. Fotoğraflarım da icloud yüklü sürekli açmak için yükleniyor telefona uygulamalarda o şekilde bilgisayarıma fotoğraf da atamıyorum. Telefon resmen kilitlendi gibi. Fotoğrafları atıyorum 16 gb telefonda 12 gb yakın bir sistem olabilir mi? yardımcı olabilirmisniz

iTunes Store’a gir yüksek gb li bir film seç. İndirmeye dokun ama satın alma iptal et. Sonra bir daha dokun yine aynısını yap girip baktığında yer açıldığını göreceksin.

Yituk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone itune silmiş yüklenmiyor yer olmadığı için başka önerisi olan var mı hiç bir şey yapamıyorum kısayol tuşları bile silinmiş ?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
iPhone'nun çilesi..

asergun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar yaklaşık 1 aydır sorunu araştırıyorum ve %99 sizdede aynı şey var..sorununuz whatsap.evet 100-200 mb gözüküyor fakat sorun orada değil size söyleyeceğim adımları yaparsanız muhtemelen sorununuzdan kurtulacaksınız;
1.Whatsapp'a girin.
2.Ayarlar>>Veri ve depolama kullanımı>>Depolama kullanımına giriyorsunuz yüksek ihtimalle çok yüksek yer kaplayan gruplarınız var mesela en üsttekine girdiniz,girdikten sonra en aşağıda yönet var tıklayıp temizle derseniz herşeyi muhtemelen telefonunuzda yer açılmış olacak.Yani telefonunuzu sıfırlamanıza gerek yok,sıfırladığınızda muhtemelen whatsapptaki bütün veriler silindiği için sorununuzda çözülüyor.Burada yer kaplayan şeyler sistemde yer kaplıyor gözüküyormuş.Umarım yardımcı olmuştur.

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
iTunes üzerinden telefonu sıfırlayarak güncellersen eğer sorunun çözülür diye umut ediyorum