iPhone 6 Plus Wi-Fi Sorunu Yaşıyanlar Var Mı Benim Gibi ?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bu Wi-Fi'yi başta çok önemsemedim. Bugün iş yerinde bu postu okuduktan sonra cihazıma baktım 3G bağlantısı var. Wi-Fi'lere baktım hiç birisini bulmadı. Sonra iOS 8.0.2 ile güncelledim ve düzeldi. Yukarı arkadaşımın yanına çıktım onda 5s var onun telefonu tüm ağları görürken 6 Plus hiç birini görmedi. Tekrar aşağı indim ve ağları gördü şimdi ise hiç görmüyor. Yani bu kadar saçma bir şey olamaz.

emre6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam dili İngilizce vs yapıp deneyebilirsiniz bi?. Bazen böyle şeylerde çözüm olabiliyor

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben arkadaşa izah ettim .bendede vardı Wi-Fi sorunu ben itunesten sıfırdan indirtip iOS kurdum ve sadece dün bir kez bağlanmadı o kadar.açıp kapadım geldi ve şuan sorunsuz sizde deneyin isterseniz

Senden Sonra Bende O sekilde yaptim dun birkez yapti gene suan 8.1 beta kurdum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aynı sorun bendede var ürünü 25. 26 gece troy mağazasındanürünü aldım wifi kopma sorunu ve az bulma hiç bulmama sorunu ile karşılaştım yapmadığım kalmadı cihaz 8.0 geldi 8.2 yükseltim yeni bir iphone olarak tanıttım hiç bir yükleme yapmadım aynı sorun devam etti hatta geçtimiz cumartesi günü ürünü troy mağazasına teknik servise götürdüm oradaki arkadaşlar ilk iphone 6 arıza ile karşılaştık diyerek benimle dalge ğeçmeye bile kalktılar ürünü teknik servis ile beraber test ettik bir kere bile kopma az bulma veya hiç bulmama gibi sorunla karşılaşmadık ama daha sonra ara ara bu sorun devam etmeye başladı tekrar mağazaya götürüp bu sorun ile tekrar karşılaştımı ve ürünü değişim talep ettimi belirticeğim

4Apple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün Apple'la uzun uzun görüştüm son olarak telefonu sıfırlatıp yeni bir telefon olarak ayarla seçeneği ile kurdum onların izahı üzerine. Umarım tekrar başıma gelmez.

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yani İos ile ilgilideğil bu wifi sadece o telefondaki arızadır diyosunuz?

4Apple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galiba düzeldiğini sanmışım. Test amaçlı uzak mesafeden farklı iPhone 5s modeli ile deneme yaptım. iPhone 5s'in gördüğü ağları iPhone 6 Plus göremiyor yani hiç ağ bulamıyor. Sürekli bir kopukluk söz konusu bu. Gerçekten deliye döndüm ne yapmak lazım acaba?

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bugün eşimede aldık siyah vardı sadece o Yüzden silverı eşime verdim.şuan bunda en ufak kopma ve herhangi bir sorun yok

Bende 8.1 Beta Kurdum 1 gunden Fazla Oldu Hala Kopma Bulamama Gıbı bır Sorun yok %99 YAzılımsal Olduguna Inanıyırum Artık ama zaten Suan Bana Verılmıs bır hak var 15 gun ıcınde degıstırme veya para ıadesı 14 gun ıade edıp paramı alabılırım sonra yenısını alabılırım bakalım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Galiba düzeldiğini sanmışım. Test amaçlı uzak mesafeden farklı iPhone 5s modeli ile deneme yaptım. iPhone 5s'in gördüğü ağları iPhone 6 Plus göremiyor yani hiç ağ bulamıyor. Sürekli bir kopukluk söz konusu bu. Gerçekten deliye döndüm ne yapmak lazım acaba?

Hangı Surum Yuklu Suan ? Bende 8 ve 8.0.2 de bu sorun vardır 8.1 Beta Kurdum Sorun Yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kopma sorunu tamamiyle yazılımsal aynı sorun bende mevcut. Cihazı kapatıp açmaya gerek yok. Wifi kapatın 1 dk bekleyin tekrar açın

esperer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bugün bir çözüm daha buldum :) ayarların içinden gizlilik/konum servisleri/sistem servisleri/Wi-Fi ağını kapattığınızda sorun çözülüyor :)

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bugün bir çözüm daha buldum :) ayarların içinden gizlilik/konum servisleri/sistem servisleri/Wi-Fi ağını kapattığınızda sorun çözülüyor :)

Bende Sorun Kalmadi dedigin Gibi 8.1 Beta Yukledim Sorunsuz Suan hatta Daha onceki Yazilimlar Beta Bu Final Sanki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende hala o sorun çözülmedi, herkes birşeyler söylüyor ama net olarak belli değil çözüm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sorunun aynısı bende de oldu 26 sında aldım ilk gunden itibaren wifi kopuyor 3g ye düşüyordu güncelleme geldi güncelledim gene aynı sorun olunca servise verdim telefonu değiştirdiler

TrThegameOver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende hala o sorun çözülmedi, herkes birşeyler söylüyor ama net olarak belli değil çözüm

Arkadaşlar sırf bu soruna cevap olarak yazmak için üye oldum, forum kurallarından atladığım bir şey varsa affınıza sığınıyorum.
İos 8.0.2 yüklü defalarca DFU mod dahil restore edilen İphone 6 64GB siyah cihazımda wifi bağlantısı kopma ve hiç bir ağ bulmama sorunu yaşıyordum. Bugün cihazı App Store a aldığım randevu ile götürdüm, cihazda hata her zaman olmadığından yanında başka bir cihazdan çekilmiş videosu da mevcuttu ağ bulmadığı zamanlar.
Sonuç: Genius özür dileyip, yeni cihaz getirdi. Cihazım değişti ve şu an o cihazda bir sıkıntım yok. Yani sorun donanımsal bazı modellerde mevcut. Videoyu çekin, randevu alın ve gidin.. Teşekkürler

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Arkadaşlar sırf bu soruna cevap olarak yazmak için üye oldum, forum kurallarından atladığım bir şey varsa affınıza sığınıyorum.
İos 8.0.2 yüklü defalarca DFU mod dahil restore edilen İphone 6 64GB siyah cihazımda wifi bağlantısı kopma ve hiç bir ağ bulmama sorunu yaşıyordum. Bugün cihazı App Store a aldığım randevu ile götürdüm, cihazda hata her zaman olmadığından yanında başka bir cihazdan çekilmiş videosu da mevcuttu ağ bulmadığı zamanlar.
Sonuç: Genius özür dileyip, yeni cihaz getirdi. Cihazım değişti ve şu an o cihazda bir sıkıntım yok. Yani sorun donanımsal bazı modellerde mevcut. Videoyu çekin, randevu alın ve gidin.. Teşekkürler
Yalnız sadece istanbulda apple store var ya diğer şehirlerden alanlar ne yapacak.Ben almak için gene aralık ayını bekleyeceğim hiç değilse sorunsuz alır işin içinden çıkarım.

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yalnız sadece istanbulda apple store var ya diğer şehirlerden alanlar ne yapacak.Ben almak için gene aralık ayını bekleyeceğim hiç değilse sorunsuz alır işin içinden çıkarım.
2. Sürümde yüksek oranda oolmaz bu sıkıntı.

WaylandIZMIR

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Paranla rezil olmak budur. Apple her zaman bunu yapıyor. iPhone 5 çıktığında da bir ton şeyler çıkmıştı. Şimdi Plus aldım Wifi sorunu illallah getirdi. Hadi wifi kopsun sorun değilde bu seferde 3g ye bağlı olmasına rağmen hiç bir yere girmiyor. Wifi ve gsm internet aynı anda down oluyor. Telefonu servise verip değiştirmek istiyorum fakat max 20 gün süreceğini belirttiler vazgeçtim. Eğer 20 güne kadar sürerse 20 gün telefonsuz nasıl duracağımı düşündüm. Sim kart başka telefonlara da olmuyor. Ah Apple Ah!!!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu genpa değiştirdi gelen telefonda da aynı sorun var değişimde çözüm değil ne yapmak gerekiyor bilemedim ..

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paranla rezil olmak budur. Apple her zaman bunu yapıyor. iPhone 5 çıktığında da bir ton şeyler çıkmıştı. Şimdi Plus aldım Wifi sorunu illallah getirdi. Hadi wifi kopsun sorun değilde bu seferde 3g ye bağlı olmasına rağmen hiç bir yere girmiyor. Wifi ve gsm internet aynı anda down oluyor. Telefonu servise verip değiştirmek istiyorum fakat max 20 gün süreceğini belirttiler vazgeçtim. Eğer 20 güne kadar sürerse 20 gün telefonsuz nasıl duracağımı düşündüm. Sim kart başka telefonlara da olmuyor. Ah Apple Ah!!!!!!!

15 Gun İade Hakkiniz Var Apple Size Bu İmkani Veriyor Bana Teknosa Soyledi Apple aile Konusup. Ama Ben İade Etmedim İos 8 Beta 8.1 Yukledim Sorun Kalmadi Hic. sabredin Bu Hafta Yayinlanma İhtimali Var

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bide App Store' ye iPhone 6 Plus gelse.. Yeminle depresyona girdim lan :crying:

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ios 8.1.1 sürümünde tüm eksikler giderilecek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş bende iphone 6 aldım ve aynı sorun ile karşılaştım telefonu servise gönderdim yanlız göndermeden önce wifi ararken video cektim problemi kendileride görsün diye. telefonu değişime aldılar yenisini gönderecekler 15 gün oldu ve hala bekliyorum önümüzdeki hafta inş. yeni cihaz gönderecekler.

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaş bende iphone 6 aldım ve aynı sorun ile karşılaştım telefonu servise gönderdim yanlız göndermeden önce wifi ararken video cektim problemi kendileride görsün diye. telefonu değişime aldılar yenisini gönderecekler 15 gün oldu ve hala bekliyorum önümüzdeki hafta inş. yeni cihaz gönderecekler.
Stokta olsa gelirdi şimdiye ama elde yok. Büyük ihtimal Kasım olmadan gelecektir. Bence şanslısın 2. sürümler geliyor. :thumbup1:

Son mesajlar