iPhone 6 Plus Wi-Fi Sorunu Yaşıyanlar Var Mı Benim Gibi ?

Bu konuyu okuyanlar

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar.

Cuma Günü iphone 6 plus aldım ama 4-5 saatte bir Wi-fi Yok oluyor ve arama yapınca hiçbir tane bulmuyor ( Cevrede 20 Tane Var Ama Sonuc Sıfır )

Telefonu Kapa Ac Yada Ağ Ayarlarını Sıfırla Yapınca Tekrar Gelıyor. 8.0.0 da 8.0.2 de Denendi ikisindede Durum Aynı. Bunu Tek Benmi Yaşıyorum Bozuklukmu Var ? Yoksa Yazılımsalmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yazılımsal hata vardır bendede 5 beyaz vardı aynı şekildeydi geçen hafta genpaya gönderdim yazılım sorunu yazılım atalım dediler ama 3 gün içerisinde sıfırı ile değiştirdiler yarın elimde olacak inşallah.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
5s'de böyle bir sorun yaşadım sadece youtube üzerinden video izlerken wifi kopuyordu ve tekrar bağlanmıyordu hata veriyordu, telefonu kapa aç yapınca düzeliyordu veya Ağ Ayarlarını Sıfırla yapıncada düzeliyordu.

O aralar 2 3 kere Jailbreak yaptığım için telefonu restore ettim defalarca ve sorun birden kayboldu kısaca düzeldi.

İtunes yardımı ile iphoneyi geri yükle yani restore yapın.

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha Sıfır Makına Bende Anlamadım Yabancı forumlarda wifi sorunları ıle dolu ama tam anlayamadım. Teknosadan Aldım Gerı Gotursem Servıse Gıdecek Dıyecekler Bekle Babam bekle Yanı Canım Cok sıkkın Az para Degıl 2950 TL 1 Yılda bırıktı bunun parası.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sen Nedıyorsun Ya ? Ne Ictın Gece Gece :D Turkcellıyız Internetımız de Bol Reklamlar :D

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Vay arkadaş direkten döndük desene.

Reaksiyon puanı
16,118
modemi resetle 7/24 çalışınca bazen sapıtıyorlar çok kullanlan kanal ise oda etkiliyor modemi kardeşin kurdu ise mac filitresi aktif ve tanınan cihaz olarak ayarlı olduğu halde oluyorsa restart olayı çözebilir sorun modem.

Vay arkadaş direkten döndük desene.

modemle ilgili sorun iphone6 ,6 plus ile ilgili değil takoz gt-s5360 bile öyle olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dns yazdığın zaman düzeliyormuş yabancı forumlarda gördüm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iPhone neden böyle komik hatalar vermiş :D Yok bükülme yok wifi. Biri de çıkıp "Kullanmayı bilmiyonuz çamur atıyonuz" diyecek ama bu şikayeti bizzat iphone kullanıcılarının söylemesi garip :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
modemi resetle 7/24 çalışınca bazen sapıtıyorlar çok kullanlan kanal ise oda etkiliyor modemi kardeşin kurdu ise mac filitresi aktif ve tanınan cihaz olarak ayarlı olduğu halde oluyorsa restart olayı çözebilir sorun modem.

modemle ilgili sorun iphone6 ,6 plus ile ilgili değil takoz gt-s5360 bile öyle olabilir.

sorun ağ görmemesi... sorun tekno tuğlada...

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Modemle Alakası yok Cevrede 30 Tane En Az Wifi Buluyor Normalde Ama Hıcbırını Gormuyor bu Durum olunca Sadece Evdekı Degıl

esperer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bendede aynı sorun var.itunes ten yeni yazılım indirip kurdum düzeldi

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sıfırdan mı Kurdunuz Yenı Yazılımı ? 8.0.2

bır Soru Sorduk Mıllet Iphonela Dalga Gecmeye koşmuslar. Komık

esperer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet hocam iTunes indirdi yeni yazılımı öyle kurdu

esperer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam şöyle Söyleyeyim cihaz 8.0 ile geldi sonra cihazdan güncelledim.fakat rehberim gelmedi Wi-Fi de Ağlar gözükmüyordu.pc ye bağladım itunesten geri yükle Yaptım ve 1:30 saat kadar iOS yazılımı indirdi.kurdu ve sorun yok şuan

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam şöyle Söyleyeyim cihaz 8.0 ile geldi sonra cihazdan güncelledim.fakat rehberim gelmedi Wi-Fi de Ağlar gözükmüyordu.pc ye bağladım itunesten geri yükle Yaptım ve 1:30 saat kadar iOS yazılımı indirdi.kurdu ve sorun yok şuan

Sızdede Hıc Bır Ag Bulmuyormudu ? Benım komşularınkınıde gormuyor

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet yuvarlak dönüyordu sadece

156a10c444dbb7ec36cfc9994d05c003.jpg

Boyle Kalıyor Ve Sankı Takılıyor. Sınırım Bozuldu

esperer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olabilir tam bilmiyorum ben zaten iclouddan rehberi çekmek işin denedim oda düzeldi :)