İphone 6 plus için ekranı komple kaplayan jelatin

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba bugüne kadar çok sayıda koruyucu değiştirdim. (Buff kullandım çok çabuk çiziliyor önermeyin lütfen) kırılmaz ekranlar touch ıd hissiyatını mahfediyor. Çizilmesinden korkmasam koruyucu kullanmam çünkü koruyucusuz touch ıd hissi mükemmel seviyede. Ekranın kenarlarını da koruyacak şekilde üretilmiş bir jelatin var mı? (Kırılmaz olmasın çizilmesini önlesin yeter) çıkalı çok zaman oldu ama öyle birşey üretildi mi ?

Evet hocam şimdi yeni çıkan nanoteknoloji var sizin istediğiniz tam da o . Nano ekran koruyucu isteyin verilir zaten.

Evet hocam şimdi yeni çıkan nanoteknoloji var sizin istediğiniz tam da o . Nano ekran koruyucu isteyin verilir zaten.
Peki kırılmaz ekran kadar kalın mı? Ben ince bir şey olsun istiyorum. Parmak izi okuyucusu alçakta kalıyor yoksa. İnternetten bulabileceğim bir link felan var mı?

Tam istediğiniz gibi emin olun kırılmaz özelliğin de çok ince bir ekran koruyucu hayal edin .

internette bulabilirsiniz tabii ki ama getirtmeye değmez her telefoncuda olmasa çoğunda mevcut

Tam istediğiniz gibi emin olun kırılmaz özelliğin de çok ince bir ekran koruyucu hayal edin .

internette bulabilirsiniz tabii ki ama getirtmeye değmez her telefoncuda olmasa çoğunda mevcut
Ücreti hakkında bilginiz var mı? Buradaki telefon aksesuarcıları hep geride kalmış durumda

İstanbul Maltepe Carrefour içinde standı var komple şeffaf kaplamayı yaptırmayı düşünüyorum acaba dediğiniz aynımıdır ?
Hocam onunla ilgili malumatım yok ama şunu biliyorum sizin istediğiniz şey nano:) 0.13 mm , hem bükülebilir rulo bile yapabilirsiniz hem de kırılmaz dan daha koruyucu

Apocalypse_

Where there is love there is life
Onursal Üye
Hocam iPhone altı ve yedi serisinde ekran kenarları oval kırılmaz ekran koruyucu takıp da ekranın kenarlarının açık kalmama İhtimali maalesef yok
Benim 7 Plus 128 GB Gold var Türkcell'de ekran koruyucu ve silikon kılıf aldım.
Fakat beyaz çerçevenin hepsini kapatmıyor.

Sizce her tarafı hangi marka kapatıyor

stat counter