iPhone 6 Plus Ekran Kırıldı Güvenilir iPhone Ekran Değişimi yapan servis?

Bu konuyu okuyanlar

w00t

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçmiş olsun bir süre beklemen lazım garantisi yok mu ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Apple lcd paneli komple 329 tl ye onarımını yapıyor zaten bu diğer telefoncularin 500 tl fiyat çekmesine hayret doğrusu .
Ayrıca apple de yapılan onarımı garantisi de var.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Apple Store yoğunluktan dolayı bakmıyordur. Değişim için para verdiniz mi ne yaptınız bilmiyorum ama Apple Store da 700 tl civarı verseydiniz yenisiyle değiştirirlerdi sanırım cihazı.
700₺ falan değil. Daha 1 ay önce Hakkı abi kırık iPhone 6'yı Apple Storeda 280₺ civarında sıfırıyla değiştirdi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer Amerika orijinli bir telefonunuz varsa Türkiye'de ne Apple Store'dan ne de herhangi Apple yetkili bir servisinden hizmet alamıyorsunuz. Elinde Amerika cihazı olup Türkiye'de kullanan varsa çok dikkatli olsun. Birşey olursa ortada kalırsınız, kimse de size yardımcı olmaz. Bu durumu bilen şark kurnazı tamircilerin eline düşersiniz. Allah insanı bu memleketin insanlarının eline düşürmesin.

Saints 800 TL istiyor ekran tamiri için bu arada.

newworldtech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar iphone 6 ekran değişimi orjinal ekran 6 ay garatnili olarak değişimi yapılır isterseniz yardımcı olabiliriz 450 TL değişim bedelidir.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Servis zaten 300 liraya yapıyor 😉

aykutozcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Geçmiş olsun, Apple Store yenisi ile değiştirirdi. Bununla alakalı bir video da yayınlandı bildiğim kadarıyla.

sayginderici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam problem edecek bir şey yok benim iphone tam 4 kez yenisiyle değiştirdiler.Götür Zorluya değiştirirler.
-Zorluda değiştirmezlerse çıkışında bir tane garanti servisi veren here götür (kvj veya ofis iletisim gibi) olmadımorda değiştiriler Apple da garanti maksimum 10 gün sürebilir Apple öyle diyor.Ama benim geçen gün 2 gün sürdü orası ayrı kpnu ;)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Apple store götürmek için 1 hafta rabdevu düşürmeye uğraması var bu işin .

newworldtech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Servisin 300 tl ye iphone 6 ekran degistirdigini soyluyorlar fakat degistiren kimseyi gormedim 300 TL den bence kisiye gore muhamele yapiyorlar 1 musterim gitti cihaz degisim fiyato verdiler apple aciklamasi 1 seferlik ekran degisimi yapiyorlar ama fiyat bilgisi belirtmemisler

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
3. Apple store açılacak mi Türkiyede ? Acilacaksa nereye belli mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 6 alınacak bir ürün değil satın alan her arkadaşım da ekranı kırıldı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş benimkinin ekranı kırıldı camı değil görüntü bozuk gelio mk

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İlk çıktığında sıraya girip aldığım iPhone 6 plus ekranım kırıldı çok üzüldüm internette araştırmalarıma göre hiçbir yerde iphone 6 ekran değişimi yapan yeryok siparişle ürün getirtenler var istanbulda saintscomputer diye biryerde ellerinde varmış ama fiyatı çok pahalı bu firma hakkında bilgisi olan varmı? servislerde neden stok yok neden getirmediler amerika ya mı götürmem gerekiyor? birde bukadar beklemiştim bu cihazı gözüm gibi bakıyordum bu ufacık yere düşüşte hemen nasıl ekranı kırılır anlamadım bukadar mı kaliteyi düşürdüler ne yapmam gerekiyor, iphone 6 ekranı değişimi yapan bir yer tavsiye edermisinz, yardım lütfen:(

saints computer dan memnun kaldınız mı? saints computer şikayet

işte cihazım bu :/

gvLzy98.jpg

4JnA9Sy.jpg

saints computer memnun kaldınız mı ben de çok duyuyorum

uzman1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende kadıköyiphonede kadıköyde göz önünde yaptılar iphone 5mi süper bir yer o esnada iphone6 geldi ekranı kırıktı cihazı mutlaka yetkili servise götürmesini önerdi hayret ettim başkası yapardı git garantiden yaptır hem garantin bozulmasın hemda orj ekr taktıracağını söyledi tebrikler göz önünde yapmalarıda çok hoş kadiköyiphone bülent beye tşkler

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Garanti kapsamı dışında servis ücreti, iph. 6s plus= 1399 lira.
Elmacı kardeşler, afiyet olsun :)

Ama o zaman yeni cihaz veriyor cihazı komple değiştiriyor birde şöyle düşünüyorum samsung s4 telefonum vardı turkcellde yaptırdım ekranı kırılmıştı cin malı takmış halı düştü ekran patladı en azından güvenilir gerçek ürün koyuyor ekrana

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ama o zaman yeni cihaz veriyor cihazı komple değiştiriyor birde şöyle düşünüyorum samsung s4 telefonum vardı turkcellde yaptırdım ekranı kırılmıştı cin malı takmış halı düştü ekran patladı en azından güvenilir gerçek ürün koyuyor ekrana

yav iyi de yeğenim değişim ücreti demiyor, servis ücreti diyor ama :)

westside222

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone6 cihazın ön camını kırdım cihaz suan calısıyor bi sıkıntısı yok ancak cam kırık bende apple ın sitesine baktım ekran değişimi yapıyorlar cam değişimi yapmıyorlar galba ekran değişimide 529TL olarak belirtmişler bende sadece cam değiştirmek için tel tamircisene gitsem mi bilemedim takıcakları cam nasıl olur herhangi bi sıkıntısı falan olur mu diye sadece camı max 200 e falan değiştiriyorlar galba ama taktıkları cam nasıldır onu bilemedim sizin önereceginiz iyi bir teknik servis var mı bu konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim

MarioMan531905

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Böyle Telefonculara gidip max 200 tl cam değişirsen dokunmatik sorunu yaşarsın ekran içinde beyazlamalar sararmalar veya ölü pikseller olabilir yani dandik mal takıyolar ve iyide takmıyorlar

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Dün akşam Saints Computer a götürdüm değişimini yaptırdım çok ilgililer ve tamir konusundada profesyoneller tavsiye ederim

tırnaklarıma laf eden arkadaşı muhattapa almıyorum, apple store telefonlara bile bakmıyor kim bilir kaç ayda değiştirirlerdi telefonu.
165tl ye bir de güzel kılıf aldım (aklım başıma geldi)

Kaç ay mı? Samsung ile karıştırdınız sanırım. İstanbul'da yaşıyorsanız hele zaten randevu alıp gidiyorsunuz o saatte sizi bekleyen biri oluyor. O an sizinle ilgilenip sorununuzu çözüyorlar.