iPhone 6 Plus Ekran Kırıldı Güvenilir iPhone Ekran Değişimi yapan servis?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Iphone 6 almayı düşünüyordum ama incelemelerden sonra vazgeçtim. Bükülme olayı değilde ekranın çabuk kırılacağının kanaatine varmam birinci etken oldu.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
millet uyanmaya başladı, sevindirici bir durum bu.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Fotoğrafa bir daha baktım hayatımda hiç olmadığı kadar midem bulandı.

yahu sen yazınca merak ettim, ben de baktım bir daha...
ve, aynı şeyi yaşadım.
sahiden midem bulandı yav.
o arkadaşın üzülmesini, mahçup düşmesini istemezdim ama, o kadarı da çok fazla be güzel kardeşim. insanız sonuçta ya, yemek yiyoruz, sürekli mideyle irtibatlı bir şey bu, bu kadar da özensiz olmamalı insan ama demi?

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
samsung alsınlar demi seneye ellerinde patlasın güncelleme gelmesin doğadan ilham alınmış plastikler kullansınlar. virüs içinde mutlu mesut paylaşımlar yaparsınız bugun al yarın sat yarı yarıya farkedn telefonlara para yatırın. bence iphone siZe fazla

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
samsung alsınlar demi seneye ellerinde patlasın güncelleme gelmesin doğadan ilham alınmış plastikler kullansınlar. virüs içinde mutlu mesut paylaşımlar yaparsınız bugun al yarın sat yarı yarıya farkedn telefonlara para yatırın. bence iphone siZe fazla

fanboy'luk dedikleri şey böyle bişey olsa gerek...
şekil A'da görüldüğü gibi! :)

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ekran kırılmış adam yaprımaya uğraşıyor muhtemelen de kolay kırılan bir şey, samsung da kırılıyor sen ekran hariç her şeyi yazmışsın. ben de iphone 6 almayı düşünüyorum, hiç bir telefonumda kılıf koruyucu da kullanmadım bir şey olmadı daha ama bu kadar çok kırılmasından dolayı çekiniyorum almaya.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114

Samsung'dan bahseden ilk sensin konuda. Boş tartışma yaratma.

Alıp kullanan arkadaşlar demiş 15-20 cm yerden düştü kırıldı diye iphona. Gidip samsung alanlar yazmamış yani, ona bi dikkat et önce.

hknayd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Benimde sizinki ile sorunum aynı Saints Computerde değişim yaptırdıktan sonra dokunmatik yada başka bir sıkıntı yaşadınız mı?

İphone 6 ların sıfırı ile yada ekran değişimi Apple Store da yapılmıyor mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Geçmiş olsun almanyada yiğenim aldi ve kirildi ve aldiklari yere götürdüler hemen değişim oldu bence bir araştirin . Iphone 6 sorunlu kalitesi düştü ama türkiye tabi burasi anlaşmasi nasil bilemem ama biz malesef kullanici hatasi diyoruz..biziz kandiririyorlar bende alacaktim duyunca vasgectim.. Bence bir araştirin

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Geçmiş olsun valla içim cız etti

tylerdurden55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Benimde sizinki ile sorunum aynı Saints Computerde değişim yaptırdıktan sonra dokunmatik yada başka bir sıkıntı yaşadınız mı?

İphone 6 ların sıfırı ile yada ekran değişimi Apple Store da yapılmıyor mu?

Saints Computerde değişimi yaptıralı bayağı oldu konuyuda o zaman açmıştım zaten hiçbir problem yaşamadım işlerinde profesyoneller ve müşteri hizmetleri muhteşem websiteleri: www.saintscomputer.com
değerlendirin derim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim de iphone 6 bir hafta içinde gitti 2.500 TL az değil ekran değşimi için 1100 - 1200 diyorlar sizce bekliyim ucuzlasın mı , yoksa apple storedan yenisi ile mi değiştiriyim..

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ekran kaygan ve dayanıksız. iyi strateji

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Takmissiniz güncelleme de güncelleme. Cihaz sorunsuz calistiktan sonra neyine senin güncelleme? Plastik dedigin telefonu 4 senedir kullaniyorum. Gidip abuk sabuk apk yüklersen tabi virüsü yersin. Kullanmasini bilene.

Babanizin sirketiymis gibi ölesiye savunuyorsunuz su eypil denen markayi. Kulaktan dolma laflarla gelmeyin, kullananlar konussun eyvallah diyelim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güncellemeyle ne alakası varsa bende anlayamadım [MENTION=312196]edox[/MENTION] haklısın

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Geçen htcyi yolda ekranının üstüne düşürdüm kırılmayla ilgili endişem bile olmadı, 1.80 boydayım ve göğüs hizasından düştü.
Sadece kapakta ve ekranın sağ alt*tarafında fark edilmeyecek şekilde zedelenme var. Kırılma veya çatlama değil, çizik bile yok şükür.
Adam veriyor o kadar parayı kılıfsız kullanıp perişan oluyor. Bir de yediğinden içtiğinden kesip bu telefonu alan kırsa nolur çok merak ediyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tum cıhazların tamırı ve yedek parcası elımızde mevcuttur arkadaslar bılgı ıcın 0216 456 32 37 proteknik...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım de 6 var kac gundur zorlu ya gıdıyorum apple yapmıyorlardı 900 karsılıgında tlf degıstırceklerdı bugun gıdıp konustum 285 tl ekranı degıstırceklerı hıc bır yere gıtmeden oraya gıdın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım randevu alıp zorlu apple store a giderseniz 414TL KDV dahil değiştiriyorlar.

Bİlginize,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 6 yı alır almaz kırılmaz temperli cam yaptırmıştım. bugün telefonu 1.5 metre yükseklikten ekranı üstüne taş zemine düşürdüm sadece taktırdığım temperli cam paramparça oldu, temperli camı çıkardığımda telefonda hiç bir şey olamdığını gördüm. eğer cam kırılmaz cam yaptırmasaydım kesin ekran tuzla buz olmuştu. yarın ilk iş yenisini taktıracam tempreli camın kılıf hikaye kılıf açık vaziyette ekranın üstüne telefon düşerse ekran yine patlar temperli cam en iyi çözüm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
plus un ekranı büyük olduğundan kolay kırılıyor bence ben baya uzun boyluyum 5s i elimden yere düşürdüm okulda yüzüstü hatta takla attı hiçbişey olmadı çizik falan kılıfı da yok :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar,
iphone 6 ekranını kaç paraya değiştirdiniz.?
... servis'le görüştüm kendilerinde orjinal ekranın henüz gelmediklerini dile getirdiler.
daha önce 5-6 dafa daha .... servis'ten hizmet almıştım hem güvenilir ve profesyonel hizmet veriyorlar bana biraz daha beklememi rica ettiler fakat ekran iyice kullanılamaz hale geldi.

teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2500 lira bir telefona verip sonra 30-40 lira kırılmaz ekran camlarına para vermek zor gelince böyle ekranım kırıldı ne yapmalıyım diye hayıflanan çok olur .)

Kılıf ta bir yere kadar koruyor ama artık Kırılmaz ekran filmi takıyorlar. en kötü ihtimalle o kırılmaz ekran camı çatlıyor ama telefona yine bir şey olmuyor :)

Evde 3 yaşında çocuk var, neredeyse her gün telefonu bir yere fırlatıyor, ama kırılmaz cam sayesinde şimdilik telefonumun ekranı hala sağlam :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler iphone 5s mavi ekran sorunu yaşıyorum gün içerisinde 15 20 kez tekrar ediyor garanti kapsamında hala değişim mi yaparlar yoksa başka birşey mi

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Apple store'a götürün cihazı belli bir Ücret Karşılığında Sıfır ürün ile değiştirsinler. Hatta Hakkı beyin bu konu hakkında deneyim videosuna bakın derim.