iPhone 6 Plus Ekran Kırıldı Güvenilir iPhone Ekran Değişimi yapan servis?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

FOM

Profesör
Onursal Üye
Garanti kapsamı dışında servis ücreti, iph. 6s plus= 1399 lira.
Elmacı kardeşler, afiyet olsun :)
Ama o zaman yeni cihaz veriyor cihazı komple değiştiriyor birde şöyle düşünüyorum samsung s4 telefonum vardı turkcellde yaptırdım ekranı kırılmıştı cin malı takmış halı düştü ekran patladı en azından güvenilir gerçek ürün koyuyor ekrana

Ama o zaman yeni cihaz veriyor cihazı komple değiştiriyor birde şöyle düşünüyorum samsung s4 telefonum vardı turkcellde yaptırdım ekranı kırılmıştı cin malı takmış halı düştü ekran patladı en azından güvenilir gerçek ürün koyuyor ekrana
yav iyi de yeğenim değişim ücreti demiyor, servis ücreti diyor ama :)

iphone6 cihazın ön camını kırdım cihaz suan calısıyor bi sıkıntısı yok ancak cam kırık bende apple ın sitesine baktım ekran değişimi yapıyorlar cam değişimi yapmıyorlar galba ekran değişimide 529TL olarak belirtmişler bende sadece cam değiştirmek için tel tamircisene gitsem mi bilemedim takıcakları cam nasıl olur herhangi bi sıkıntısı falan olur mu diye sadece camı max 200 e falan değiştiriyorlar galba ama taktıkları cam nasıldır onu bilemedim sizin önereceginiz iyi bir teknik servis var mı bu konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim

Böyle Telefonculara gidip max 200 tl cam değişirsen dokunmatik sorunu yaşarsın ekran içinde beyazlamalar sararmalar veya ölü pikseller olabilir yani dandik mal takıyolar ve iyide takmıyorlar