iPhone 6 Plus Ekran Kırıldı Güvenilir iPhone Ekran Değişimi yapan servis?

Konusu 'iPhone' forumundadır ve tylerdurden55 tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. aydemir655

aydemir655 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    www.vkbilisim.net buraya sordunuz mu?
    serbest piyasa herkez farklı fiyatlar veriyor.

vkbilisim.net/?p=327

2. windows8

windows8 Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    36
    Geçmiş olsun valla içim cız etti

3. tylerdurden55

tylerdurden55 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saints Computerde değişimi yaptıralı bayağı oldu konuyuda o zaman açmıştım zaten hiçbir problem yaşamadım işlerinde profesyoneller ve müşteri hizmetleri muhteşem websiteleri: www.saintscomputer.com
    değerlendirin derim..

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim de iphone 6 bir hafta içinde gitti 2.500 TL az değil ekran değşimi için 1100 - 1200 diyorlar sizce bekliyim ucuzlasın mı , yoksa apple storedan yenisi ile mi değiştiriyim..

5. Ritchie

Ritchie Asistan

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ekran kaygan ve dayanıksız. iyi strateji

6. Absolut Milk

Absolut Milk Profesör

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    48

belki gitar çalıyor ne yani gitar çalanlar telefon kullanamaz mı?
    yorum yapmak için yorum yapmayın yahu !

7. scorpion

scorpion Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ yasaklı

Beğenileri:
    1.679
    Ödül Puanları:
    113
    Takmissiniz güncelleme de güncelleme. Cihaz sorunsuz calistiktan sonra neyine senin güncelleme? Plastik dedigin telefonu 4 senedir kullaniyorum. Gidip abuk sabuk apk yüklersen tabi virüsü yersin. Kullanmasini bilene.

Babanizin sirketiymis gibi ölesiye savunuyorsunuz su eypil denen markayi. Kulaktan dolma laflarla gelmeyin, kullananlar konussun eyvallah diyelim.

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

güncellemeyle ne alakası varsa bende anlayamadım edox haklısın

9. pcwolf

pcwolf Dekan

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    Geçen htcyi yolda ekranının üstüne düşürdüm kırılmayla ilgili endişem bile olmadı, 1.80 boydayım ve göğüs hizasından düştü.
    Sadece kapakta ve ekranın sağ alt*tarafında fark edilmeyecek şekilde zedelenme var. Kırılma veya çatlama değil, çizik bile yok şükür.
    Adam veriyor o kadar parayı kılıfsız kullanıp perişan oluyor. Bir de yediğinden içtiğinden kesip bu telefonu alan kırsa nolur çok merak ediyorum.

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

tum cıhazların tamırı ve yedek parcası elımızde mevcuttur arkadaslar bılgı ıcın 0216 456 32 37 proteknik...

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benım de 6 var kac gundur zorlu ya gıdıyorum apple yapmıyorlardı 900 karsılıgında tlf degıstırceklerdı bugun gıdıp konustum 285 tl ekranı degıstırceklerı hıc bır yere gıtmeden oraya gıdın

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Merhaba arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım randevu alıp zorlu apple store a giderseniz 414TL KDV dahil değiştiriyorlar.

Bİlginize,

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

iphone 6 yı alır almaz kırılmaz temperli cam yaptırmıştım. bugün telefonu 1.5 metre yükseklikten ekranı üstüne taş zemine düşürdüm sadece taktırdığım temperli cam paramparça oldu, temperli camı çıkardığımda telefonda hiç bir şey olamdığını gördüm. eğer cam kırılmaz cam yaptırmasaydım kesin ekran tuzla buz olmuştu. yarın ilk iş yenisini taktıracam tempreli camın kılıf hikaye kılıf açık vaziyette ekranın üstüne telefon düşerse ekran yine patlar temperli cam en iyi çözüm.

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

telefon açtım ve sordum ekran fiyatı 900 tl

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

plus un ekranı büyük olduğundan kolay kırılıyor bence ben baya uzun boyluyum 5s i elimden yere düşürdüm okulda yüzüstü hatta takla attı hiçbişey olmadı çizik falan kılıfı da yok :D

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

merhaba arkadaşlar,
    iphone 6 ekranını kaç paraya değiştirdiniz.?
    ... servis'le görüştüm kendilerinde orjinal ekranın henüz gelmediklerini dile getirdiler.
    daha önce 5-6 dafa daha .... servis'ten hizmet almıştım hem güvenilir ve profesyonel hizmet veriyorlar bana biraz daha beklememi rica ettiler fakat ekran iyice kullanılamaz hale geldi.

teşekkürler

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

2500 lira bir telefona verip sonra 30-40 lira kırılmaz ekran camlarına para vermek zor gelince böyle ekranım kırıldı ne yapmalıyım diye hayıflanan çok olur .)

Kılıf ta bir yere kadar koruyor ama artık Kırılmaz ekran filmi takıyorlar. en kötü ihtimalle o kırılmaz ekran camı çatlıyor ama telefona yine bir şey olmuyor :)

Evde 3 yaşında çocuk var, neredeyse her gün telefonu bir yere fırlatıyor, ama kırılmaz cam sayesinde şimdilik telefonumun ekranı hala sağlam :)

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

beyler iphone 5s mavi ekran sorunu yaşıyorum gün içerisinde 15 20 kez tekrar ediyor garanti kapsamında hala değişim mi yaparlar yoksa başka birşey mi

20. MR.Anonymous

MR.Anonymous Dekan

Beğenileri:
    495
    Ödül Puanları:
    83
    Apple store'a götürün cihazı belli bir Ücret Karşılığında Sıfır ürün ile değiştirsinler. Hatta Hakkı beyin bu konu hakkında deneyim videosuna bakın derim.

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...