iPhone 6 Plus Ekran Kırıldı Güvenilir iPhone Ekran Değişimi yapan servis?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İlk çıktığında sıraya girip aldığım iPhone 6 plus ekranım kırıldı çok üzüldüm internette araştırmalarıma göre hiçbir yerde iphone 6 ekran değişimi yapan yeryok siparişle ürün getirtenler var istanbulda saintscomputer diye biryerde ellerinde varmış ama fiyatı çok pahalı bu firma hakkında bilgisi olan varmı? servislerde neden stok yok neden getirmediler amerika ya mı götürmem gerekiyor? birde bukadar beklemiştim bu cihazı gözüm gibi bakıyordum bu ufacık yere düşüşte hemen nasıl ekranı kırılır anlamadım bukadar mı kaliteyi düşürdüler ne yapmam gerekiyor, iphone 6 ekranı değişimi yapan bir yer tavsiye edermisinz, yardım lütfen:(

işte cihazım bu :/

gecmis olsun iphone 6 ekrani bulamazsiniz piyasada hicbiryerde yok saints computer isinde profesyoneldir ancak ellerinde varmi dir bilemem

Ali TEMEL

Profesör
Geçmiş olsun, büyük ekranlı telefonları kılıfsız kullanmamak gerekiyor, en kötü silikon kılıf takman lazımdı.

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
Eskiden telefonu elli kere yere düsürürdük sadece bataryasi disari firlardi, tekrar yerine takip kullanirdik. Simdiki telefonlari kilif ile kullanmayinca böyle sorunlar kacinilmaz oluyor.

Gecmis olsun.

Şu an için yeni ekran bulmanız biraz zor. En mantıklısı kendi servisine vermeniz. Geçmiş olsun.

Bir de merakımı bağışlayın, kırılan cihazın fotoğrafını hangi model cihazla çektiniz?

Dün akşam Saints Computer a götürdüm değişimini yaptırdım çok ilgililer ve tamir konusundada profesyoneller tavsiye ederim

tırnaklarıma laf eden arkadaşı muhattapa almıyorum, apple store telefonlara bile bakmıyor kim bilir kaç ayda değiştirirlerdi telefonu.
165tl ye bir de güzel kılıf aldım (aklım başıma geldi)

sdelta

Profesör
Dün akşam Saints Computer a götürdüm değişimini yaptırdım çok ilgililer ve tamir konusundada profesyoneller tavsiye ederim

tırnaklarıma laf eden arkadaşı muhattapa almıyorum, apple store telefonlara bile bakmıyor kim bilir kaç ayda değiştirirlerdi telefonu.
165tl ye bir de güzel kılıf aldım (aklım başıma geldi)

Apple Store yoğunluktan dolayı bakmıyordur. Değişim için para verdiniz mi ne yaptınız bilmiyorum ama Apple Store da 700 tl civarı verseydiniz yenisiyle değiştirirlerdi sanırım cihazı.

Apple Store yoğunluktan dolayı bakmıyordur. Değişim için para verdiniz mi ne yaptınız bilmiyorum ama Apple Store da 700 tl civarı verseydiniz yenisiyle değiştirirlerdi sanırım cihazı.
Yanlışınız var Apple Store 700TL ye iPhone 5s leri değiştiriyor iPhone 6 için tarih vermiyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde cumartesi aldığım iphone 6 ım pazartesi günü kırıldı:((( değişimini sorunsuz bi sekilde yaptılar mı acaba yardımcı olabilirmisiniz çookk sevinirim gercekten

Biraz beklemeni tavsiye ederim. Bizim arkadaşta da aynı sorun geçen sene 5s çıkınca oldu bekledi sonra değiştirdi. Başka bir telefonla idare et. Bide kapsız kullanma yani sana kalmış bir şey ama zaten elindede iPhone 6 plus old belli

Bende sony xperia var hoparlörü bozuldu diye garantiye yolladım yeni telefon yolladılar 30 iş günü sonra.Garantisini araştır bi.Zannetmiyorum bulabileceğini.Artı olarak sony gibi bi telefon dururken insan neden iphone alır ben 3 metreden çakıla, kaldırıma, betona her türlü yüzeye düşündüm hiçbir şey olmadı