İphone 6 Önerileriniz Veya Düşünceleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcanbaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Arkadaşlar bugun Samsung s5 almaya gidicektim ama kafam İphone 6 ya takıldı ben face youtube whatsaap instagram twitter kullanıcıyım yani oyun oynamasamda olur fazla önem vermem ve bu i6da sarj sorunu varmış galiba sadece bunlarla beni 1gün boyunca idare edebilirmi sıkıntı yaratırmı ? Bilgi verirmisiniz biraz bugun yada yarın alıcam 2sinden birini :)

İyi Forumlar...

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Merhaba,

Arkadaşlar bugun Samsung s5 almaya gidicektim ama kafam İphone 6 ya takıldı ben face youtube whatsaap instagram twitter kullanıcıyım yani oyun oynamasamda olur fazla önem vermem ve bu i6da sarj sorunu varmış galiba sadece bunlarla beni 1gün boyunca idare edebilirmi sıkıntı yaratırmı ? Bilgi verirmisiniz biraz bugun yada yarın alıcam 2sinden birini :)

İyi Forumlar...
İphone 6 kullandım uzunca bir süre , 4 ay kadar :mrgreen: Tek derdi pil olsa iyi .... İos 8.1.3 ' ten sonra at yere vur kır beni diyordu resmen cihaz , şu an Note4 e geçtim memnunum !!!

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
İphone 6 kullandım uzunca bir süre , 4 ay kadar :mrgreen: Tek derdi pil olsa iyi .... İos 8.1.3 ' ten sonra at yere vur kır beni diyordu resmen cihaz , şu an Note4 e geçtim memnunum !!!

Ben cihazdan oldukça memnunum gayet stabil zaten bunu herkes biliyor. Bunun dışında oyun oynamıyorum bu Yüzden pil 1 günü rahat Görüyor

gundogduhasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 6 alıcaksan tercihin kesinlikle 64 GB OLMALI !!! , 16 gb iphone 6 kullanıcısıyım 117 resim 28 video uygulamalarımla 1.4 gb yerim kaldı resmen işkence oldu bu bana . O yüzden android cihazları başarılı buluyorum , eğer dediklerini kullanıcaksanda android fiyat olarak da sana istediğin performansı kat ve kat vericektir . O yüzden samsung tercih et derim ve düşünmediysen kesinlikle note 4 !!

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Samsung Alıcaksan Kesinlikle Tercihin Note Serilerinden Olsun Pişman Olmazsın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben çok araştırmıştım. Uzunca süre okumadığım yazı, yorum kalmadı sanırım. Stabilite ve kararlılık açısından ios u seçtim. Temelde linux altyapısını kullanan sistemler oldukça hantallar(android gibi). Bu nedenle daha çok donanım gereksinimine ihtiyaç duyar android. iphone serisi note 4 ün donanımsal özelliklerine sahip olsa 8000lira gibi daha yüksek fiyata alıcı bulurdu heralde. 64 gb iphone um gayet stabil, İOS 8.1.3 ile..

Ahmetcanbaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar İphone için yetmezmi bu söyledikleri daha önce samsung s4 kullandım memnundum evet ama şimdi değişiklik yapmak istiyorum iphone 6 gözüme çok güzel gözüküyor uzay girisi :) iphone bunu karşılarsa iphone almayı düşünüyorum