İphone 6 Ön Kamera Kayması

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bende aynı sorunu yaşıyorum değiştiriyolar mı yoksa tamir mi oluyo bilgi alabilirmiyim lütfen

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
İphone 6'larda genellikle ölü piksel ön kamera kayması ses tuşunun zamanla deforme olması vb sorunlar var iphone'nun ana sürümleri çok hatalı oluyor.S serisini almak daha mantıklı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Almanyadan yaziyorum benim telefondada ayni sorun vardi Apple stordan randevu aldim baktilar ve hemen yenisiyle degistiler sorunsuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam bende aynı sorunu yaşadım fakat benimki düşme sonrasında oldu kırılmaz camım kırıldı onu cıkartıp attığım taktirde düşme olayı belli olmuyor bile ne yapmamı önerirsiniz?

M

Mb13

SDN Okuru
Ben ön kamera sorunundan servise gittim 4 defa ürün değişimi yapıldı değiştirilen telefonlardada aynısı oldu. En son dördüncü telefondada aynısı oldu onu akasya store a götürdüm ekran değişimi yapıldı ama bundada aynısı sorun başladı yavaşça kayıyo az belli oluyor zamanla çoğalıyor. Servislerle çok uğraştım tartıştım bıktım artık iphonebidaha asla almam samsung galaxy s6 edge bundan öok daha iyi her özelliğiyle hemde şimdi bunu satmaya uğraşıyorum ama çok az para veriyorlar satabilirsem s6 edge alıcam sorunsuz süper telefon. Lütfen beni dinleyin salın iphone almayın çok canınız sıkılır sorun bitmiyor

etirli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamün Aleyküm. Bende bugün bu sorundan dolayı telefonumu apple Artı bilgisayarın servisine teslim
ettim. Bir hafta içinde belli olacak dediler ve büyük ihtimalle de değişimi yapılacak dediler.
Bakalım nasıl olacak göreceğiz.

etirli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar bugün itibari ile değişmiş olan cihazimi teslim aldim bilginize.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
iyi pazarlar

bu gün telefonumun ön yüzüne dikkatli baktığımda ön kameramın yerinden kaymış olduğunu farkettim. Arkadaşlarımın telefonlarına dikkat ettiğimde böyle bir durum söz konusu değil. Bir kaç araştırma yaptığımda böyle bir kaç sorunun olduğunu gördüm,değişim isteyeceğim ön kameradan fotoğraf çekerken bir problem olmasada estetik açıdan hoş durmuyor.

IMG_1708.jpg

IMG_1709.jpg

başına böyle hezimet gelen başka arkadaşlar var mı?
direk servise ver kardeş binde bir görülür bu olaylar...

PCBrain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abi Amerika da 1 saate değişen birşey fakat Türkiye de 1 ay geri gelmez telefon bu durumda böylesi iyi

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ben de aynı şikayetten cihazımı değiştirdim sıfırını verdiler

idogukan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var, ama Bursa ile İstanbul'la aramda 1000 Km mesafe var ne tür bir çözüm önerirsiniz arkadaşlar ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

kargola

---- Mesajlar birleştirildi ----

kargola

Türkiye' de sorunlu ürünler sıfır ürünlerle değiştirilmiyor diye biliyorum ama yanlış biliyor da olabilirim.
valla bugün akasya apple da bi işim vardi adamla iyi muhabbet i kurduk dedi bana garanti bitmeye yakin getir değiştiriler

Son düzenleme: