iPhone 6 mı galaxy s6 mı?

Bu konuyu okuyanlar

Fatih Enis Balmuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar.Bu iki telefon arasında gidip geliyorum.İOS kullanmak istiyorum ama sizin önerileriniz benim için önemli.Önerileirnzi bekliyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tabiki S6 tartışmaya açık bir konu değil bu.
Sizin tam bütçe ne kadar.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Kamera sizim icin cok onemli bir kriter ise samsung s6 almanizi tavsiye ederim.

Fakat ios kullanmak istediginizi belirtmissiniz. İcinizde boyle bir istek varken bence isteginize gore hareket edin. İos'u begenmezseniz model degisikligine giderek android platformuna gecis yapabilirsiniz. İphone modelleri icinden de bence ekran boyutu sizin icin uygun ise iphone se modelini tercih edin. Cunki iphone se iphone 6s donanimina sahip oldugu icin iphone 6'dan daha guclu bir model. Performans konusunda daha memnun kalirsiniz.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Evet arkadaşlar.Bu iki telefon arasında gidip geliyorum.İOS kullanmak istiyorum ama sizin önerileriniz benim için önemli.Önerileirnzi bekliyorum.
2 Telefonda şuanlık alınacak türden değil benim görüşüm. Bütçeni söylersen daha net bir telefon önerisi yapabiliriz

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
2 Telefonda şuanlık alınacak türden değil benim görüşüm. Bütçeni söylersen daha net bir telefon önerisi yapabiliriz

aynen katılıyorum , bütçe eğer 2000 tl ise daha iyi telefonlar var 3 nesil öncesi cihaz almak iyi olmayabilir,ancak dizayn olarak çekicilik ve tutku : iphone 6 :cool:o_O

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tutkuymuş
720p ekranla tutku. Değil iPhone 6 , 6S bile S6dan daha iyi bir telefon değil. ama S6yada 2000 verilmez bu saaten sonra git XZ felan al bütçen burlardaysa

Son düzenleyen moderatör:

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
aynen katılıyorum , bütçe eğer 2000 tl ise daha iyi telefonlar var 3 nesil öncesi cihaz almak iyi olmayabilir,ancak dizayn olarak çekicilik ve tutku : iphone 6 :cool:o_O
İşin ironik yani ne biliyor musun ? Sen bu yorumu yazdıktan sonra kahvemın yanında tutku var. Döndüm bir baktım şöyle... Yapma bunu birdaha :D

nights35

Asistan
Reaksiyon puanı
29
İkisi arasından kesinlikle S6 ama baktım da fiyatına 2 senelik telefona o paralar verilmez .. xperia xz daha mantıklı bir seçim olur.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Bu saatten sonra iPhone 6 da S6 da alınmaz. S7-S7 Edge veya iPhone 6S düşünebilirsin bu markalardan ama onlarında fiyatı biraz yüksek tabi.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
s6 elınde kalır kronık sorunları çok ip6 iyi ama stabil değil 6s yada boyut önemlı degılse SE al ben SE aldım canavar gibi çalışıyor

Yağız.1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben de iphone 6 kullanıyorum çok memmlunum bence o fişyat aralığında hala alınır s6 nın pili kötü ve günceleme desteği bitmek üzere andiorid o almaz o yüzden iphone 6 bence
--- Gönderi Güncellendi ---
Bence başına andiorid gibi bir bela alma hala donma olabiliyor ve virüs giriyor güncellme desteği olsa bile çok geç geliyor ki zaten s6 andiorid o almayacak
--- Gönderi Güncellendi ---
Andiorid eşittir pişmanlık tabii s7 edge s8 veya g6 gibi amiral gemileri hariç

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
O fiyata başka telefonmu yokta 2 si arasında kaldın bence o paraya çok daha iyi telefonlar alabilirsin .

ÖzTürK-_-3458

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İos mu android mi? ona karar ver gerisi sana kalmış 2sininde eksi ve artı yönleri var.