iphone 6 iki faktörlü doğrulama

Bu konuyu okuyanlar

omer486

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon kilitlenmişti, restore modundaydı sürekli. sonra geri yükleme ve güncelleme yaptım telefon sıfırlandı. İlk kurulum yaparken iki faktörlü kod sordu ***** telefon numarasına gönderildi dedi,tel no bana ait. Ancak kod gelmedi,5-6 defa denedim yine gelmedi. Bu sefer çok fazla kod aldınız diyor,yarın sabah denesem sorun düzelir mi acaba ? Yaşayan var mı böyle bir sorunu ?

telefona hiç bir şekilde kod gelmiyor,ekranda yazan tel bana ait. Böyle bir sorun yaşayan var mı ?

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Genelde yaşanabiliyor. Tekrar itunnes üzerinden geri yükleme gerçekleştir. Bir daha dene. Eğer olmazsa operatör sağlayıcının müşteri hizmetlerini arayıp mesaj ayarlarını güncellemeyi dene. Tavsiye edebileceğim bunlar var. Umarım yardımcı olmuşumdur.

İyi Forumlar

ByAlemdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aynen yedek sim kart çıkar düzelir bende olmuştu geçen sene
Genelde yaşanabiliyor. Tekrar itunnes üzerinden geri yükleme gerçekleştir. Bir daha dene. Eğer olmazsa operatör sağlayıcının müşteri hizmetlerini arayıp mesaj ayarlarını güncellemeyi dene. Tavsiye edebileceğim bunlar var. Umarım yardımcı olmuşumdur.

İyi Forumlar

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Benim başıma geldi daha önceden Simi çıkarıp başka telefona taktım öyle çözmüştüm restore edince malesef olabiliyor normalde telefon kurulum aşamasında olduğundan kendisi kodu otomatik olarak girmesi lazım ama malesef olmuyor bazen artık kullanmıyorum iki faktörlü kimlik doğrulamayı