İphone 6 hala alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
İphone 6 hala alınır mı? ya iphone 6 yada huawei p9 lite(2017) yada huawei gr5 (2017) alıcam
--- Gönderi Güncellendi ---
İphone 6 hala alınır mı? ya iphone 6 yada huawei p9 lite(2017) yada huawei gr5 (2017) alıcam
Düşüncesi olan yok mu ?

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Alınır al. İphone 6 kötü değil.

Reaksiyon puanı
222
Iphone 6 alınmaz. Iphone 6 alıcak bütçeniz varsa mi 6 alın c9 pro alın ama iphone 6 kesinlikle alınmaz.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
iPhone 6 parayı çöpe atmak demektir. Güncelleme desteği 1 tane alacak o da telefonu kastıracaktır yani artık o telefon çöp. Xiaomi Mi 6 KVK garantili var 2050 liraya ben olsam başka telefona bakmam.

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Alınır al. İphone 6 kötü değil.
Herkes farklı yorumlar yaptığı için açıklama yapiym dedim. Arkadaşımın note 4'ü vardı geçen anakartında sorun çıkmış telefon direkt çöp oldu. Evet uzun süre kullanmış olabilir ama iphone kullananlardan hiç anakartında sorun var şikayeti duymazsın. Sadece hor kullananlar ekranını kırarlar. Koruyucu alsan oda olmaz. Güncelleme almaz diyen arkadaş var kısmen haklı olabilir. Version almaz 2 sene sonra ama sende enson versiyonla kullanmaya devam edersin. Güncelleme almayan telefonlarda da uygulamalar sürekli güncelleniyo destek tamamen çekilmiyo yani. Zaten hersene yeni çıkan versiyon enson telefona göre yapılır bu yüzden sürekli versiyon yüklemek de mantıksız. Android telefonları yavaşlatan şeylerden biride güncellemelerdir. İphone ios sistemi yüzünden daha uzun süre ilk günki gibi dayanır ama android biraz sonra kasmaya başlar.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
alınmaz.kasmaya başladı.güncelleme desteği alması iyi olduğu anlamına gelmez.onun yerine sony xz alabilirsin.daha iyi bir telefon.su geçirmeme,daha iyi kamera,tr garantili gibi özellikleri var.sony kötü tasarım dersen iphone'dan daha yüksek ekran kasa oranı var.mi6 kvk çıktı onuda alabilirsin.

Sıfır Noktası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Çok Net bir şekilde, Alınmaz.
Şuan iPhone 6 32gblik modeller 1.999₺ den satılıyor Teknosa, MediaMarkt, Pupa vb. mağazalarda fakat 2014’ te çıkan eski bir telefona 2.000₺ vermek hiç akıl işi değil ! Onun yerine 2016 yılın’da iPhone 7’den birkaç ay önce tanıtılan iPhone SE’yi 100₺ daha ucuza(1,899₺’ye) 32gb’lik modelini almak daha mantıklı ve doğru olur, zira daha güncel işlemci, iPhone 6s ile aynı kamera, daha uzun giden batarya süresi gibi önemli açılardan avantajlı bir telefon.Tek dezavantajı 1.2 mp’lik kamerası iPhone 5s ve iPhone 6 ile aynı ön kameraya sahip İPhone SE.

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
ben anneme bi tane aldim gecen hafta iphone 6, dokunmatiginde sorun oldugu icin tekrardan gondericem kabul ederlerse para iadesi alip ya ikinci el 6s ya da sifir se almak istiyorum.2 gun deneme amacli kullandim ios 10 yuklu geldi cihaz; abi cok akiciydi gercekten yag gibi cok stabil calisiyor ama batarya icin ayni seyi soyluyemicem berbat otesiydi,rezil birseydi hatta lesti.Bir de iphone 6'larda dokunmatikte kronik sorun varmis internette arastirdigima gore uzun sure kullanim sonunda bende olan ariza bas gosteriyormus o yuzden ben 6s alicam buyuk ihtimal onda da aniden kapanma sorunu var diyorlar:mad:

levent özen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Düşüncesi olan yok mu ?
alınır ben 4 aydır kullanıyorum
androidden ip6 ya geçtim memnunum

Düşüncesi olan yok mu ?
alınır ben aldım 4 aydır kullanıyorum iOS 11 le başta sorun yaşamıştım ama güncellemelerle telefon düzeldi kısaca alınır aldıgıma hiç pişman degilim

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
ben şuan iphone 4s kullanıyorum ve hala stabil çalışıyor sadece bozulmaya başladı sorunlar oluşmasa hala kullanırım :D