iPhone 6 dan sonra hangi telefon iPhone 6 yı aratmaz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

PCWORMS

Üyecik
Merhaba arkadaşlar,
Şuan iPhone 6 64 GB kullanmaktayım. Ama artık batarya beni delirtmekte.
bu yüzden telefon değiştirmeyi düşünüyorum. çok yüksek bütçeli takasa giremem fakat azda olsa bir miktar verebilirim. iPhone aşığı olarak tek sıkıntım batarya olduğundan iPhone üst modelleri yada Samsung Note serisi aklımda olanlar.
bunun için sizlerin önerilerini merak ediyorum. bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.
şimdiden teşekkürler.

PCWORMS

Üyecik
1000 tl + iphone 6 yı satıcam
bununla birlikte 2500 tl lik bir bütçe gibi bişey çıkıyor ortalama,
applekutusu sitesinden incelediğim kadarıyla 6s 6s plus vb telefonlar var bu bütçeye uygun.
siz sanırım 1000 tlyi referans aldınız.

Tttunahan

Profesör
applekutusu sitesinden incelediğim kadarıyla 6s 6s plus vb telefonlar var bu bütçeye uygun.
O fiyata htc u11 var ithalatçı garantili 6s ten çok daha iyi bi cihaz.Ama note kullanmak istersen üste 300 daha koyup 2800 tlye ithalatçı note fe alabilirsin.

PCWORMS

Üyecik
bakıcam bi araştırmaya devam ediyorum. sonuçta para veriyoruz hakkını alalım dimi :)
teşekkürler yorum için..

OnePlus 5 2000-2300 civarında XZ Premium ise 2800 TL
Note FE iyidir hoştur fakat pahalı olduğunu düşünüyorum. OnePlus 5 ve XZP'nin donanımı daha güçlü. Bu ikiliden birini tercih edin derim kalem hevesiniz çok yoksa.
OnePlus 5T'yi de bekleyebilirsiniz.

PCWORMS

Üyecik
aslında yine öyle böyle derken 2 ay sonraya sarkacak. o yüzden yılbaşı sonrası fiyatlara da bakmak gerekecek.
önermiş olduğunuz telefonların hepsine bakıcam bu akşam. umarım bundan sonraki telefonumda birazda olsa hevesini aldıktan sonra batarya problemi çıkar.
yeni telefonda düşük batarya problemi yaşamaktan sıkıldım.

Little Finger

Asistan
aslında yine öyle böyle derken 2 ay sonraya sarkacak. o yüzden yılbaşı sonrası fiyatlara da bakmak gerekecek.
önermiş olduğunuz telefonların hepsine bakıcam bu akşam. umarım bundan sonraki telefonumda birazda olsa hevesini aldıktan sonra batarya problemi çıkar.
yeni telefonda düşük batarya problemi yaşamaktan sıkıldım.
Op5 al tüm dertlerin gitsin

jamielannister

Üyecik
xiaomi mi 6 ya bir bakmanı öneririm. Teknosa fiyatını beğenmezsen izmir iletişim den ya da cepport gibi yerlerden edinebilirsin. Kullanma tecrübem olmadı ama kullananlardan hiç olumsuz bi dönüt vereni görmedim ki galaxy grand duos kullanan biri olarak kesinlikle benim de hayalim :tearsofjoy: bir bak pişman olmazsın

FurkanT.

Profesör
Galaxy Note Fe şuan 2550tl ithalatçı garantili olarak. Uzun zamandır takip ediyorum fiyatı yaklaşık haftada 150 tl düşüyor. 1 kaç haftaya 2200 gibi fiyatlara dusecektir. Beklersen iyi bir tercih olabilir.

xiaomi mi 6 ya bir bakmanı öneririm. Teknosa fiyatını beğenmezsen izmir iletişim den ya da cepport gibi yerlerden edinebilirsin. Kullanma tecrübem olmadı ama kullananlardan hiç olumsuz bi dönüt vereni görmedim ki galaxy grand duos kullanan biri olarak kesinlikle benim de hayalim :tearsofjoy: bir bak pişman olmazsın
Hocam telefon alacak olduğun vakit Mİ6 yanında OnePlus 5'e de bakmanı tavsiye ederim.

Growlithe123

Üyecik
Merhaba arkadaşlar,
Şuan iPhone 6 64 GB kullanmaktayım. Ama artık batarya beni delirtmekte.
bu yüzden telefon değiştirmeyi düşünüyorum. çok yüksek bütçeli takasa giremem fakat azda olsa bir miktar verebilirim. iPhone aşığı olarak tek sıkıntım batarya olduğundan iPhone üst modelleri yada Samsung Note serisi aklımda olanlar.
bunun için sizlerin önerilerini merak ediyorum. bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.
şimdiden teşekkürler.
Bende senin gibi 6 kullanıcısıyım batarya beni delirtiyodu aynı problem yani ama gel gelelim benim yaptığım şeyin akıllıca olduğunu düşünüyorum bataryayı değiştirmek. Çok uzun süre araştırmalarım sonuncu orjinal olmayan bir batarya buldum deji batarya bu batarya çakma bataryalar arasında en iyisi 2 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok şiddetle tavsiyemdir yeni bir telefon almak yerine iphone 6 yı kullanmaya devam etmek en iyisi.

Kamuran çelik

Üyecik
Merhaba iPhone kullanıyorsan android kullanmakta güçlük çekebilirsin kendi adıma söylüyorum ben zorlandım size 6s plus önerebilirim belki biraz bütçeni zorlar ama güzel ve hızlı

stat counter