İphone 6 dan Lenovo Vibe p1e geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Tugay27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar merhaba bende iphone 6 var performansindan çok memnunum kamerasida güzel ama pili hiç memnun etmiyor abimdede lenovo vibe p1 var ve bataryası 5000 mah acaba ona geçsem mantıklı olur mu? Performansda iphone u arar miyim ? Veya kamera? Ne diyorsunuz arkadaslar

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
İllaki.Bak eğer androide geçeceksen HTC,Sony dışında bişey almayacaksın özellikle apple dan geçiyorsanAl bir powerbank kullan işte 6 yı.

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
p1 şarj konusunda canavar bir telefon ve bende günümüzün en büyük sorunu olan şarj probleminin ortadan kalması açısından p1 in tercih edilmesinden yanayım. 1 ay öncesine kadar zenfone 2 kullanıyordum telefoncuya p1 alacam diye çıktım fakat vatan da falan p1 bulamayınca kipadan fonotel garantili g4 aldım ha şimdi şunu söylüyorum keşke p1 i alsaydım .Altında ferrari var fakat deposu şahin büyüklüğünde , o zaman ferrarinin ne kadar hız yaptığı çok önemli olmuyor senin için.

Tugay27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Dostum benim icin batarya cok onemli ama iphone unda performansi cok iyi bilmiyorum arada abimin elinden aliyorum bakıyorum 3 gun bekleme suresi almis ama agir bir telefon gercekten abimde istersen değiştirelim dedi niyetim varda simdi arkadas kismim var "iphone dan o telefona gecilir mi mal misin" filan diyecekler.Ben iphone u hava atmak icin almadim abi benim tek kuskum iphonedan aldigim performansi alabilir miyim

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum benim icin batarya cok onemli ama iphone unda performansi cok iyi bilmiyorum arada abimin elinden aliyorum bakıyorum 3 gun bekleme suresi almis ama agir bir telefon gercekten abimde istersen değiştirelim dedi niyetim varda simdi arkadas kismim var "iphone dan o telefona gecilir mi mal misin" filan diyecekler.Ben iphone u hava atmak icin almadim abi benim tek kuskum iphonedan aldigim performansi alabilir miyim

vazgeçin Allah için şu iphone den şarjı günde 3 kere doldurman gereken cihaz neyine yarayacak dostum :) keşke p1 alsaymışım diyorum çünkü şarjı harbiden süper gidiyor be. g4 kötü cihaz mı hayır kamerası şuan s6 s7 ile kapışacak kadar iyi bi lense sahip. Fakat batarya işin içine girdimi çoğu şeyden fedakarlık yapman gerekecek.

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
ozaman abınle 2 gun takas yap kararını verırsın

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Telefon bir de ağırsa ve arkadaş grubunda dalga geçiyorsa alma derim.Bende nefret ediyorum mesela asus zenfone modellerine bakıyorum arkadaş gelmiş la mal iPhone var sende neden asus alacan diyo.Telefonda 4s yani.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
eskiden iphone 3gs, 4 ,4s kullanan birisiydim arkadaş ortamında özellikle lise de bi laf olsa sırf beni bozmak için bluetooth dan ... göner ben görderemem diyince niye iphone gönderemiyormu gibi komik olmayan konulara malzeme oluyordu.

sonra android aldım bu sefer aa senin telefon yok şöyle kasar yok böyle yapar dediler

uzun lafın kısası sen boşver milleti kendi keyfine bak ben şahsen iphone isterse 3 santim olsun o batarya ile bir yol olmaz ince olup kullanmadıkdan sonra cihazı ne işe yarar.

ha bide işin komik yanı telefonun inceligini sorun edip de powerbank al demek bana göre tam bir çelişki one öyle yedek akü ile dolaşan pazarcılar gibi powerbank taşıcam yanımda zaten cebe sıgmaz sıgsada onu taşımaktanda 8.9 bir telefon taşırım 5000 mah

Tugay27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Uber kesinlikle katiliyorum kardeşim sana o powerbank tamamen saçmalik sadece bir yere gidersen memlekete filan yaninda çantana korsun ama gündelik olarak tamamen saçmalik ha bide geçtim onu doldurmasini bekle.Bugun birşey test ettim telefonu şarja taktim 20:50 de %80 di 21:15 de % 91 olmuş yani 25 dakika yüzde 11.Zamanla cok bıktırırsa konuşurum abime ama sizin yorumlarinizi bekliyorum

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben g4 yanında zenpower taşıyorum saçmalığın daniskası. Telefona 1500 tlye civarı bir para veriyorsun birde yanında powerbankla geziyorsun bende bu yüzde yeni aldığım g4 ü p1 ile değiştirmeyi yada yüksek kapasiteli batarya almayı düşünüyorum.

gecekal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence extra bataryalı güzel bir kılıf ile iphone 6 da kal veya illa ki değişeceksen biraz para koy üstüne 6 plusa geç ikinci el seni pil konusunda gayet tatmin edicektir 6 plus

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Telefonu adam akıllı kullanamadıktan sonra isterse 100.000 mah olsun neye yarar...Kasacak donacak kamerası ekranı güncelleme alacak mı almayacak mı falan filan bir sürü şey...Sıfırdan telefon alacam deseydin P1 i önerirdim ama iphone dan geçiş net düşüş olur...

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Arkadaşlar merhaba bende iphone 6 var performansindan çok memnunum kamerasida güzel ama pili hiç memnun etmiyor abimdede lenovo vibe p1 var ve bataryası 5000 mah acaba ona geçsem mantıklı olur mu? Performansda iphone u arar miyim ? Veya kamera? Ne diyorsunuz arkadaslar

Merhaba,

Boyle birseyi kesinlikle yapmayin. Iphone 6 batarya konusunda vibe p1'in gerisinde ama.diger butun konularda kat kat onunde. Vibe p1 i alirsiniz bugun memnun olursunuz ama misalen 2 yil da cihaz performans konusunda omrunu doldururken iphone 6 canavar gibi caliscak ;) kesinlikle boyle birsey yapmayin.

* Oneri;

* Birinci onerim, bir powerbank almaniz. 5000 mah lik kompak yapida bir powerbank alin. Uygun yollardan batarya sorununu ortadan kaldirin hemde iphone 6 nin performansindan vazgecmemis olursunuz.

* Bir diger onerini ise power bank ile simdilik idare edin butcenizi arttirdiginizda iphone'un plus modellerinden birine gecis yapin. Cunki iphone plus modelleri pil suresi konusunda oldukca basarili.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşım insan hiç attan inipte eşeğe biner mi? Yapma böyle şeyler, iphone 6 cihazını güle güle kullanmaya devam et derim.

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
mantıksal olarak çok saçma olmuş tavsiye etmem :)