iPhone 6 cihazım eğildi, şarj hizası " ( " şeklinde oldu

Bu konuyu okuyanlar

tuuruls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar, telefonumun şarj, kulaklık vs. kısmı yanı alt hizası bildiğiniz yamuldu ve epey oldu Apple akasya veya zorluya gitme fırsatım olmuyor maalesef ne zamandır. Gitmeden önce bilgi almak için bir konu açmak istedim. Telefonun fotoğrafını çekemiyorum ama eğiklik o kadar belli oluyor ki telefon ( şeklini aldı resmen. Bunun yanında o şekilde eğildiği için ekran patladı tabiri caizse abartılı sözcük seçtim belki ama ekran ( şeklindeki eğiklikten dolayı köşeler yukarı taştı ve basılabilir/bastıktan sonraki tepki tıkırtısı duyulabilir halde yani. Fotoğrafını çekemiyorum şu an doğal olarak :) (Soran olursa diye söyleyeyim telefonu asla arka cebime koymam, dalgınlığıma geldiğinde veya montsuz/hırkasız olduğumda pantolon ön cebine koyuyorum. Diğer türlü her zaman üstümün iç cebinde saklarım telefonu.)

Birde bunun yanında bu olaydan sonra telefonu düşürdüm ve üstünde kıl tüyü kadar bir (çerçevesinde-tepe kısmında, eğilmiş kısmında değil) çizik oldu. Apple'a gitsem değişim yaparlar mı acaba? Bu çizikten dolayı pisleşirler mi merak ettim? (Sanmıyorum ama düşüncelerinizi öğrenmek istedim.)

Ayrıca randevu alamıyorum Apple'dan bunun için de bir önerinizi beklemekteyim.
Teşekkürler :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Teknik servise para ile yaptırtman lazım

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
zaten apple ye gitsen bile bedavaya yapmazlar illa ücret ödüceksin