Iphone 6 Beklenmeye değer mi? Yoksa Iphone 5s Almak Daha Mantıklı Mı Çok Kararsızım

Bu konuyu okuyanlar

kule1845

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkesin bayramını kutluyorumm..
konuya gelecek olursak bazı yorumlarda ıphone6 nın çok daha farklı özelliklere sahip olacağını okudum ondan önce Iphone5s almayı düşünüyordum şuan zaten yaklasık 5s in fiyatı 2800 civarında bunun düşmesini beklersek ıphone 6 çıkmış olacak mı ne zaman çıkacak bilginiz varmı yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.. :rolleyes:

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar öncelikle herkesin bayramını kutluyorumm..
konuya gelecek olursak bazı yorumlarda ıphone6 nın çok daha farklı özelliklere sahip olacağını okudum ondan önce Iphone5s almayı düşünüyordum şuan zaten yaklasık 5s in fiyatı 2800 civarında bunun düşmesini beklersek ıphone 6 çıkmış olacak mı ne zaman çıkacak bilginiz varmı yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.. :rolleyes:

Daha 5S yeni çıkmışken 6 yı beklemek çok mantıklı değil. Sonuç olarak 6 çıkacak bu seferde 6S i bekleyeyim mi diye konu açacaksın. Ayrıca her firma yeni modeli öne sunarken bir çok şey vaad ediyor bunun ardı arkası kesilmez. Tek tavsiyem nette gezen fanmade videolara kanmamanız.

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
6 nın kasa sı ve kamerası degısıcek yine klasik olarak 2 kat hızlancak ben olsam beklerdım...

SDNTeknoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende senin bayramını kutlayıp nice bayramlara vesile olmaını diliyorum :),konuya gelecek olur isek benim tercihim iPhone 6'yı beklemek yönünde değil.Onun yerine Galaxy Note 3,LG G2 veya Xperia Z1 gibi cihazlara bakabilirsin.Ama ha eğer illa Apple olsun istiyorsan iPhone 5S'in fiyatını düşmesini bekle veya iPhone 5 al.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Büyük ekran seviyorsan bekle çünkü boyutu ve kamerası büyüyecekmiş iphone 6 da. 4.8 inç falan olacakmış ekran :)

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
İphone 6'da ekran çok büyümez büyük ekran istiyosan lg g2 s4 note 3 al

sanane5334

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben hep iphone4 iphone5 diye gittim hiç s modeli almadım çünkü işlemci ve kamera güçleniyor bence 6'yı bekle ben 6'yı bekliyorum.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Iphone 5s almanı tavsiye etmem ' S ' takılı ürünler ara ürünlerdir . Bi nevi kazıklama ürünleridir.

Iphone 6 almaya Değer . Iphonun ekran inçi En berbat ihtimal 4.3 inç olur ideal 4.5 Kamerasındada m.pixeller ve diyafram geliştirilecek , yani bambaştan bir ıphone olacak . Ben mesela s4 kullanıyorum Iphone 6 alıcam Çıksın

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
1 sene beklerim diyorsan iphone 6 al.Bekleyemem dersen 5S al gitsin :)

Asosyal Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben iPhone 5s almanı öneririm çünkü iPhone'ların 2. el fiyatları neredeyse 0 akıllı telefonla aynı fiyatta ve 1 yıl sonrada 5s lerin fiyatlarının çok düşeceğini sanmam benim önerim iPhone 5s alıp 6 çıktığında 5s i satıp birazda üstüne ekleyip 6 alman. Tabii ki bu benim görüşüm beğenmeyebilirsin :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
yok canım S modelleri çok iyi oluyor 6s'i bekle sen:D:D:D
bayramın mübarek olsun bence al 5s oda bayram şekeri olsun hem S modelleri çok kalıcı ve yeni modellere daha yakın oluyor mesela şuan iphone 4 yok oldu gitti 4s hala sapa sağlam ios7 ile gayet uyumlu ve 5 ile arasında çok fark yok yinede sen bilirsin ama bence kesinlikle bekleme 1 yıl az değil ayrıca şuan 5s 2300den alınıyor bimde ve ocak ayında İstanbulda apple store açılcak fiyat 2000-2200 e çok rahat düşer