İphone 6 Batarya Degişimi

Bu konuyu okuyanlar

Tugay27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
arkadaslar telefonu 2015 in mart ayinda aldim ilk aylar şarji cok iyidi fakat simdi şarj bitme korkusu yaşıyorum.Garantisi var bataryayi degistirmek istiyorum randevu alip fakat bir bilgim yok.Para istiyorlar mi ? Bilgi verirseniz cok sevinirim

Bu aralarda şarj %15 e indi mi hemen %5 e inip kapaniyor telefon.

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
garanti varsa sorun bataryadansa değişim ücretsiz... kolay kolay randevu alamazsın karaktersiz tipler randevu alıp satıyor Apple bunu engellemiyor sırf bu nedenle bile randevu alman zor...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kvk genpa ve başarı teknik servislerini kullanabilirsin, applenin yetki verdiği servislerdir garanti dahilinde işlem yapılır.

Tugay27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
35 dakikalik kullanimda %12 lik düşüş nedir bi baktigim snapchat ve whatsapp.Kanser etti ve bunun şarji.Randevu almaya calisacagim.Arkadasim garantin oldugu halde batarya degisimine 180 tl istediklerini soyledi.Bende batarya zaten cok hizli bitiyor dedim.Bunu yazarken bile %2-3 bitiyor.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Apple dan randevu almak çok zor o yüzden sana yakın yerlerdeki apple ın yönlendirdiği servisleri arayıp sor telefonda bilgi verirler...En olmadı çok yakınında varsa götürüp gösterirsin eğer para isterlerse apple a canlı sohbet ortamından ulaşıp şikayet edersin durumunu anlatarak...

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yazılımsal problemi olabilir cihazın bizi bir ara da rapor alalım. Sorun neyse ona göre çözüm sunalım. Sağlam bataryayı değiştirmek istersen tabiki para isteyecekler.