İphone 6 alınırmı

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Kapı takozu olarak kullanmayı düşünüyorsan artık al derim. Faydası olur, haricinde cep telefonu adıyla kullanılmaz.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Kesinlikle alınmaz çok yanlış bir zamanda sordun bu soruyu

Atalaywest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Turkcell TİM de çalışan bir uzmanım iletişim konusunda arkadaşlar İnan’ın 1 hafta önce casper via f1 telefonumu düşürüp paramparça ettim kaza ile kendime yeni bir cihaz almam gerekiyordu android belasından kurtulmak için iOS kullanmam gerekiyordu alınacak en mantıklı cihazın 6 olduğuna karar verdim ve yeni güncel sürüm ile kullanıyorum hiç bir sorum hiç bir problem Yok 6s alsam ne değişecek yada 7 ye neden o kadar para vereyim sorunsuz WhatsApp sorunsuz İnstagram Facebook alın arkadaşlar Burak’ın milletin boş muhabbetini android pişmanlıktır İohone 6 32 GB AL 4 sene sorunsuz kullan

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Kullanım amacınıza göre değişir. Alınmaz diyenlere bakmayın.

iOS kullanmak ve fazla para vermek istemiyorsanız tabii ki alınır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Alınmaz çok net. O cihazda kullanacağın iOs'dan tiksinirsin o fiyata kat kat daha iyi cihazlar var. Alınır diyenlere aldırma.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
BEN htc nin ilk çıkan telefonunu yaklaşık 6 sene kullandım.2009 da almıştım. 2015 yılında iphone 6 ya geçince her şey değişti. ve halada kullanıyorum. kalite olarak % 20 düştü, frekans hızı olarak ise % 30 civarında düştü. ha alınır mı derseniz htc den iphone geçen birisi olarak elbette kendi adıma alınır. hı iphone 6 yerine 6s imkanınız var ise kesinlikle alınabilir. ımkanınız yok ise 6 da alabilirsiniz. ama şuan iphone 6 da vazgeçmek istesem kesınlıkle xiami mi mix s2 alırım. çünkü 6 gbyt ram ve frekans hızı kamera süper. evde kullandıgım lap toptan daha hızlı. hatta iphone 6 aldıgım ilk gun bile ewvdeki lap topumdan daha hızlı gelmişti 1 gbyt ram olmasına rağmen. evdeki lap top 4 gbyt ram. şuan ki kullandıgın telefon nedir bilmem ama en alt seviye bir telefon kullanıyorsan kesınlıkle 6 iphone al derim.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Tarihi eser almış gibi olursun özellikler çok eski teknolojiside eski yani 2000tl ne yazık olur şu saatten sonra iphone nun en düşük 7 alınır. İp6 bu sene son güncellemeyi alacak diye biliyorum güncellemesiz iphone da benzini bitmiş arabaya benzer durur ama gitmez yinede sen bilirsin

---- Mesajlar birleştirildi ----

Androidi eski 4.4 kitkat la karıştırmayın 6.0 dan sonra baya güzel oldu. Ve o fiyata birçok alternatif var

Son düzenleme:

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
ama hala iphone 5 kullananlar var ve memnunlar
ama uzun süreli kullanım için iphone 7den aşağı alma

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Yahu neden alınmasın. 5 ve 5s kullanan var ve pili dışında memnunlar kullanıcılar. Ne kadar meraklısınız üst seviye telefon aldırmalara...

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Yahu neden alınmasın. 5 ve 5s kullanan var ve pili dışında memnunlar kullanıcılar. Ne kadar meraklısınız üst seviye telefon aldırmalara...
ben orda uzun süreli kullanım için dedim

---- Mesajlar birleştirildi ----

yoksa ip6 alsın max 2 yıl kullanır

Son düzenleme:

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Selam,

illa iPhone almak istersen alabilirsin fakat iPhone 6 fiyatına yakın farklı marka/model'de önerebiliriz.