iPhone 6 alınırmı

Bu konuyu okuyanlar

mentan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 6 almayı düşünüyorum alınır mı

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
iPhone 6 almayı düşünüyorum alınır mı
Beklentin neler telefondan peki uzun süre stabil ve hızlı kullanımsa alınmaz alo desin sosyal medyada gezeyim arada müzik falan dinlerim dersen alınır tabi oyun konusunda takılmalar yaşarsın belli güncellemeden sonra

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Bellentine gore alinip alinmamasi.tabiiiii buradaki en onemli kriter fiyatinin ne oldugu.ne kadara alacaksiniz telefonu?sirf deneyimlemek icin yarin bir tane aliyorum.bakalim cok ucuz fiyatli buldum bir dal.sorun olmazsa elimde...

Yani sonuc itibariyle

FIYAT VE BEKLENTI.
kelepir bulduysan al yoksa alma...

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Ben 7-8-x çıktıktan sonra en kötü 6s altını tavsiye etmem iphone da

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
bende anneme bakiyorum alicam bi tane ebay'da gordum sifir yaziyo 253 euro,14 eur'da kargo ingiltere'de cihaz alsam bi sorun yasarmiyim acaba ikilemde kaldim.

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Niye alinmaz?belki kullanici sosyal medya-internet seklinde kullanacak.

"Bence" alınmaz çünkü benim beklentilerimi 7plustan önceki modeller karşılamıyor.Ayrica ip7plusa 3700 tl vereceğime note 8,HTC u11,oneplus 5,Nokia 8,xz premium,g6 vs gibi modellere ayni parayı veririm.

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Valla sansina hocam.icinden 4s cikmayacagininda garantisi yok:))oralarda kac para bunlar.avrupada pahali olacagini sanmam.
vallahi dedigin gibi icinden 4s'te cikabilir tablet reyiz gibi baska bir seyde guvenmiyorumda :D.ama telefoncularda i6 ikinci eller 250'den basliyor sifiri yok gibi bir sey.6s'in sifiri var o da 529 euro.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
bence sen düşünmüyorsun
Baya ağır oldu! :) Simdi beklentine gore değişir. Bastan soyleyelim oyun oynayacaksan bulasma. Donma kasma stabil yasayacaksin. Ancak ucuz olsun iphone olsun benim olsunculardansan tavsiye ederim. Temel ihtiyaçlarıni karşılaşacaktır. Ancak suan Iphone alacaklara bağırıyorum. Iphone 6s aşağısına düşmeyin. Paraniza yazık.

Iyi Forumlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Baya ağır oldu! :) Simdi beklentine gore değişir. Bastan soyleyelim oyun oynayacaksan bulasma. Donma kasma stabil yasayacaksin. Ancak ucuz olsun iphone olsun benim olsunculardansan tavsiye ederim. Temel ihtiyaçlarıni karşılaşacaktır. Ancak suan Iphone alacaklara bağırıyorum. Iphone 6s aşağısına düşmeyin. Paraniza yazık.

Iyi Forumlar.
Hayır efendim temel ihtiyaçlarını KARŞILAMAZ.
ön kamera şuan 1500 TL'lik Zenfone 3'den kötü arka kamerası da öyle. iOS 11'in gazabına uğradı. Batarya desen leş.
Bu telefonu birine herhangi bir şekilde alınabilir demek parasını yaktirmaktan daha beterdir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
O kadar da ezmeyelim küçük enişteyi be muratcım :D Yine de is görüyor :D Uygun fiyatlı düşürürse neden almasın :)
Görmüyor.
Uygun fiyatlı hali 1000 TL olursa alınır. 1800 TL'ye Moto Z var. Xioamiler ayrı dünya X Compact var ki 6'nik içinden geçer 6S'in arka kamerasını rahatlıkla ezer 7 arka kamerası ile kaplısır pili hepsini tokatlar.
A8 2016, Zenfone 3, Lenovo P2 dünya kadar model var iken 6'nın edeceği max rakam 1200

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Hocam lütfen yapmayın 6S öyle bir telefon değil.Yahu izmirde olsanız gelicem yanınıza göstericem bakın böyle böyle.O kadarda kötü bir telefon değil.Günlük kullanımda sıkıntı yaratmıyor ,kamerası tatmin edici, bataryasıda 1 gün yetiyor.Evet parasına değmez şuan için ama alınıncada dünyanın hatasını yapmış olmuyorsunuz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam lütfen yapmayın 6S öyle bir telefon değil.Yahu izmirde olsanız gelicem yanınıza göstericem bakın böyle böyle.O kadarda kötü bir telefon değil.Günlük kullanımda sıkıntı yaratmıyor ,kamerası tatmin edici, bataryasıda 1 gün yetiyor.Evet parasına değmez şuan için ama alınıncada dünyanın hatasını yapmış olmuyorsunuz.
X Compact'in arka kamerası XZ ile 4K eksigi dışında aynı biliyor musunuz?

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
X Compact'in arka kamerası XZ ile 4K eksigi dışında aynı biliyor musunuz?
Ben X Compact veya XZ den bahsetmiyorum , ne zaman görsem 6S'e "çöp" muamalesi yapmanızdan bahsediyorum.Gerçekten kötü bir telefon değil alındığında kullanımında bir sıkıntı yaratmıyor bunu söylemeye çalışıyorum.Daha öncede söyledim evet fiyatına değmez şuan için ama tekrardan söylüyorum "çöp" bir telefon değil.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Görmüyor.
Uygun fiyatlı hali 1000 TL olursa alınır. 1800 TL'ye Moto Z var. Xioamiler ayrı dünya X Compact var ki 6'nik içinden geçer 6S'in arka kamerasını rahatlıkla ezer 7 arka kamerası ile kaplısır pili hepsini tokatlar.
A8 2016, Zenfone 3, Lenovo P2 dünya kadar model var iken 6'nın edeceği max rakam 1200
Bu söylediğine katılıyorum zaten. Benimde uygun fiyata bulabilirsen dediğim sey 1000-1300 arasi.

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
6 plus kullanıyorum 3 sene oldu galiba ilk çıktığında aldım halen kullanıyorum tüm güncellemeleri yüklüyorum ne kasma ne donma oyunlarda ısınma gibi bir problem yaşamıyorum yaşamadımda arada olmuş olabilir bayağı bi dolu hafızası çünkü 64 gb olduğu için herşeyi yüklüyom bu cihazın son güncellemesi telefonu bitirir diye bişi yok öldürmez ama sonuçta her güncellemede daha çok yenilik geldiği için bu rami ve işlemciyi engeller yani güncelllemezsen sıkıntı yok batarya konusunda mesajı attığım saate bakarsan 68 de 67 de sen sabah 13 saattir kullanıyorum ve daha yarıya yeni geliyor yani bi günü rahat çıkarıyor eski cihazları çöpe atmayın hemen biraz kullananlara sorun araştırın yani demem o ki alma ip6:D:D