İPHONE 6 45 fotoğraf 2,5 GB yer kaplıyor

Bu konuyu okuyanlar

Sefakrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu neden oluyor bilen birisi açıklayabilir mi ? Ayrıca Saklama alanı doldu diye sürekli bildirim alıyorum fotoğraflara girerken, halbuki 45 tane fotoğraftan başka birşey yok, yardım edebilecek birisi var mı ?

Ekli dosyalar

• IMG_2155.PNG
    IMG_2155.PNG
    1.1 MB · Görüntüleme: 744
  • IMG_2143.PNG
    IMG_2143.PNG
    132.4 KB · Görüntüleme: 1,003

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Son Silinenler diye bir albüm var sildiklerin orada durmaya devam eder yer kaplar. Başka bir ihtimal yok

Sefakrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Son Silinenler diye bir albüm var sildiklerin orada durmaya devam eder yer kaplar. Başka bir ihtimal yok
Son silinenler de hiç fotoğrafım yok, artık sildiklerim oraya gitmiyor direk telefondan siliniyor yer olmadığından

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Hocam seri çekimin var mı dikkat et ? video var mı? O da yoksa eğer POWER CLEAN indir appstore dan. Temizle

Sefakrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Seri çekim yok videoda yok telefonda. Gürgençler apple yetkilş servisine gittim bugün yedekleyin telefonunuzu sıfırlayalım dedi görevli yaptırmadım, şimdi senin dediğini yaptım malesef değişen birşey olmadı.

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Seri çekim yok videoda yok telefonda. Gürgençler apple yetkilş servisine gittim bugün yedekleyin telefonunuzu sıfırlayalım dedi görevli yaptırmadım, şimdi senin dediğini yaptım malesef değişen birşey olmadı.
sorunun ne olduğu bir türlü bulunamamış. bence de şuan cihaz içerisindeki resimleri pc ye atın, rehberinizi vs. yedekleyin ve sıfırdan temiz bir restore atın. yeni bir iphone olarak ayarlayın. sonrasında zaten icloud.com üzerinden resimlerinizi tekrar atabilirsiniz.

Sefakrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
sorunun ne olduğu bir türlü bulunamamış. bence de şuan cihaz içerisindeki resimleri pc ye atın, rehberinizi vs. yedekleyin ve sıfırdan temiz bir restore atın. yeni bir iphone olarak ayarlayın. sonrasında zaten icloud.com üzerinden resimlerinizi tekrar atabilirsiniz.
İki gündür sorup soruşturdum ama çözüm bulamadım en iyisi yedekleyip sırlamak herhalde, cevap için teşekkürler

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
İki gündür sorup soruşturdum ama çözüm bulamadım en iyisi yedekleyip sırlamak herhalde, cevap için teşekkürler

Yedekleme yapmayın aynı sorun çıkacaktır. Resimleri isimleri vs yedekleyip temiz kurulum sonrası geri yükleyin

Sefakrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yedekleme yapmayın aynı sorun çıkacaktır. Resimleri isimleri vs yedekleyip temiz kurulum sonrası geri yükleyin
içindeki önemli fotoğrafları pc ye attım rehberide öyle şimdi sıfırlıyorum bakalım düzelir inş

Sefakrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tamamdır:cool: Sorunum çözülmüş oldu :D:D teşekkürler