iPhone 5s'ten Galaxy S5'e Ağır Darbe!

Konusu 'SDN Haberleri/Makaleleri' forumundadır ve cavess tarafından 18 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. cavess

cavess Editör Editor

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- iPhone 5s'ten Galaxy S5'e Ağır Darbe!

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S5, en büyük rakibi iPhone 5s karşısında maça yenik başladı. Galaxy S5'in ilk ay satışları, 9. ayındaki iPhone 5s'in gerisinde kaldı.

iPhone 5s'ten Galaxy S5'e Ağır Darbe!

2. What The Hell

What The Hell Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bu daha başlangıç iPhone 6 ile en ağır darbeyi yiyecek. Öyle 5s ile dalga geçen reklamla olmuyor bu işler Samsung. :lol:

Gerçi tek S5 değil ki Z2,G3,M8 bunlarda peynir-ekmek gibi satmıyor nihayetinde.

3. Lazzz

Lazzz Rektör

Beğenileri:
    1.992
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    ☛ ☾★ ☚
    Apple nin bu kadar tutulmasında Apple'ın müşterilerine verdiği değerin payı büyük bence :D şahsen apple ürünü kullanırken kendimi daha saglamda hissediyorum garanti v.s. konusunda.

4. tapuli75

tapuli75 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6

5. Mali400

Mali400 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tüketici bilinçleniyor gibi geldi bana ? g3,m8,z2 gibi s5'den daha güzel alternatifler olduğu için s5 seçilmiyor olabilir şahsen samsung alıcak olsam s4 alırım s5 ile arasında telefonu yenileyecek kadar fark yok,kısacası samsung batman dileğiyle..

6. kenji

kenji Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Samsung amiral gemi diye tanıttığı ve 2 sene sürmeyen güncelleme desteği ile sattığı telefonlarla kullanıcıları sap gibi ortada bıraktı. Benim bir çok çok Galaxy S3 kullanıcısı telefonları alırken Samsung'un android 5'e kadar desteği vereceği söylemine kanarak aldı. Galaxy S3 4.2.2'de stabil çalıştı 4.3 sorunlu çıktı birçok kullanıcı bu yüzden biraz soğudu telefondan ve halen telefon stabil çalışmıyor, üstüne üstlük ardından 4.4. kit-kat desteği vermeyeceğini açıklayınca bizim için hayal kırıklığı oldu. S3 kullanıp S5 almak isteyen birçok kullanıcı bu isteklerinden vazgeçti ve farklı markaların telefonlarına göz diktiler.

Diğer bir sebep ise özellikle Ram'in 2gb gibi komik bir kapasitesi olması, zaten yarısı telefonun kendi yazılımına gittiğine var sayarsak geri kalan 1gb şuanda ki yüklü uygulamaları idare etse bile ileride yüklenecek olan uygulamalara ve android versiyon güncellemelerine yeterli olmayacaktır.

İphone veya Apple 'ın en büyük kozu kullanıcıları .Ben biraz Apple ürün kullanıcılarını madde bağımlısı olarak görüyorum.Apple çıkardığı her ürünü sorgusuz sualsiz alacaklar,sorgusuz derken biraz sorgulayacaklar fakat kendi içende aklıyla yapmış oldukları danışıklı dövüşten başka birşey olmayacaktır.

sözün özü daha fazla ram kapasitesi daha fazla disk kapasitesi daha iyi ekran daha iyi işlemcisi olan yarışta 1.sıralarda yer alır. Apple ve Samsung gibi donanımdan çok abuk sabuk uygulamalarla telefonu ön plana çıkaran üreticiler belli bir zaman sonra yerlerde sürünüyor olacak.
    Lg ve Htc biraz reklam biraz da müşterileri ilgilenirlerse servis uygulama ve yazılım desteği vs.. samsung ve Apple'yi alt sıralara doğru gönderirler.
    bir çin atasözünün dediği gibi çirkin kadın yok az v..ka vardır

7. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 gb ram koydu ezik samsung o yüzden

3 gb koysaydı adam gibi satardı

8. |SeYYaH|

|SeYYaH| Rektör

Beğenileri:
    1.178
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    İstanbuL
    kesinlikle s5 almayacağım demiştim. sözüme her zaman sadık kalmış biriyimdir... ne ki, amerikada öğretim üyesi olan oğlum bu pazar ziyaretimize geliyor ve babasına s5 hediye aldığını duydum. yani samsungdan yine kaçamadık anlayacağınız.

merak ettim de acaba bunu g3 ile değiştirme imkanım olur mu?

9. rawkid

rawkid Dekan

Beğenileri:
    1.105
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    yerin dibi
    Samsung teli 3gb da cikarirdi ama bu seferde ilerde daha iyisini cikartmak icin cabalamasi gerekcekti

10. PetyrBaelish

PetyrBaelish Profesör

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Tasarımına aldanmayın.

Donanımsal olarak harika bir cihaz. Ekran ve kamerası harika.

Donanımına diyecek laf zaten yok. Kullanın bence.

11. Vikings

Vikings Dekan

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    48
    İphone kullanmayanların çoğu insan: Ekranı küçük bana yetersiz o yüzden almıyorum oluyor bu yüzden 6 çıkınca öyle bir satıcak ki :)

12. Sucrofe

Sucrofe Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    3 GB RAM ile gelseydi bunlar olmazdı.

13. Sucrofe

Sucrofe Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Ekran boyutu yüzünden iPhone'u hiç düşünmedim ne yazık ki. 6 çok satar.

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş