iphone 5s

Bu konuyu okuyanlar

Morlo01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
cihaz aktif şekilde test edildi. cihazın ekran sağ üst kısmına dokunulduğu zaman ekranda ses çıkıyor ve oynuyor. cihazın ekranı çıkarıp geri monte edildi. cihazın arızası giderilmedi. bu sorun ekranın değiştirilmesiyle giderilebilir. işleme iphone\'unuzu applecare onarım merkezi\'ne göndererek devam edeceğiz, burada apple, ekranı değiştirilip değiştirilemeyeceğine karar verecek.

sizce değişim olur mu olursa kaç günde sonuçlanır ?

Morlo01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
benlik bı sıkıntı olsa Genpa Yazardı herhalde ?

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
cihaz aktif şekilde test edildi. cihazın ekran sağ üst kısmına dokunulduğu zaman ekranda ses çıkıyor ve oynuyor. cihazın ekranı çıkarıp geri monte edildi. cihazın arızası giderilmedi. bu sorun ekranın değiştirilmesiyle giderilebilir. işleme iphone\'unuzu applecare onarım merkezi\'ne göndererek devam edeceğiz, burada apple, ekranı değiştirilip değiştirilemeyeceğine karar verecek.

Kaç günde geleceğini bilemmem ama sadece ekran değiştirip geri yollarlar herhalde.Çünkü Apple ekran değişimi yapıyor anakart ile alakalı bir sorun varsa cihaz değişimi olabilir.

Morlo01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
eyvallah grdaş çok saolasın

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
5S'lerde ekran değişimi yapmıyor Apple onun yerine yeni telefon veriyor.
Çünkü iPhone 5S lerde değişecek ekran orjinal olsa da olmasa da değiştikten sonra Touch ID sorunu oluyor, parmak izi kaydederken telefon hata veriyor, bu yüzden ekran değişimi yerine ya yeni telefon veriyorlar ya da çoğu zaman SWAP değişimi yapıyorlar.
Akasya'da Apple satış uzmanı kendisi söylemiştir.

Morlo01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
peki bi ücret öder miyim telefonu hiç yere düşürmedim çizik dahi yok ..

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Sorun seninle alakalı değilse ve garantisi devam ediyorsa, eden garanti de bu durumu kapsıyorsa ödemezsin. Sigortası varsa ne olursa olsun ödemezsin.

Morlo01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sorun benlik bişe değil aldığımdan beri öyleydi.. daha alalı 1 ay bile olmadı . telefonda darbe felan yokü

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99

bu mesaj nereden geldi?

Morlo01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
genpa yetkili servisi adana

Morlo01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
daha yeni aradılar gardaş garanti kapsamında ekran değişecek oda olmassa yeni telefon vereceklermiş .. cevaplar için çok teşekkürler

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Sıkıntı yaşamazsın diye düşünüyorum. Sorunu çözüp, telefonu servise verdiğin günden itibaren maksimum 20 iş günü içerisinde verirler.

Morlo01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
4 ve 6 gün içersinde onarım yollarlar dedi ama bügünü sayma dedi

dogukankrblk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
beyler bir yardım edin.beni instagramdan biri takip edince bildirim gelmiyor.uygulamaya girince görüyorum takip ettiğini.tüm bildirim ayarları açık.acaba uygulama ile ilgili bir sorun olabilirm,?yoksa genel bir sorun mu?

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
beyler bir yardım edin.beni instagramdan biri takip edince bildirim gelmiyor.uygulamaya girince görüyorum takip ettiğini.tüm bildirim ayarları açık.acaba uygulama ile ilgili bir sorun olabilirm,?yoksa genel bir sorun mu?
Önce Instagram ayarlarından bildirim ayarlarının etkin olup olmadığını, sonra da Ayarlar>Bildirimler>Instagram'dan kontrol eder misin?

dogukankrblk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
tüm bildirim ayarları açık ama halen gelmiyor bildirim.

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Önce Instagram ayarlarından bildirim ayarlarının etkin olup olmadığını, sonra da Ayarlar>Bildirimler>Instagram'dan kontrol eder misin?

8a7bacd15604362295313d5b9535415c.jpg
29484d579f9534cfc52c38eaf7d92a23.jpg

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Hepsi açık olduğu hâlde bildirim gelmiyorsa uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsin, hâla düzelmez ise güncelleme gelmesini beklemelisin.

dogukankrblk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
dün uygulama güncellendi ama halen aynı sorun var.acaba ios10 da düzelir mi?

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Silip tekrar yükle istersen, sorunun sürekli devam edeceğini sanmıyorum, güncellemelerle düzelir. (Benimki iOS 10)

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
5S'lerde ekran değişimi yapmıyor Apple onun yerine yeni telefon veriyor.
Çünkü iPhone 5S lerde değişecek ekran orjinal olsa da olmasa da değiştikten sonra Touch ID sorunu oluyor, parmak izi kaydederken telefon hata veriyor, bu yüzden ekran değişimi yerine ya yeni telefon veriyorlar ya da çoğu zaman SWAP değişimi yapıyorlar.
Akasya'da Apple satış uzmanı kendisi söylemiştir.
Öyle bisey yok . Ekranı değişip yolluyorar bana yaptıkları gibi

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Öyle bisey yok . Ekranı değişip yolluyorar bana yaptıkları gibi
Birebir Akasya AppleStore çalışanı söylemişti, ekran ve Tocuh ID ayrı ayrı değiştirilemiyor ikisininde aynı anda değiştirilmesi gerekiyor yoksa Touch ID çalışmaz demşti, şuan bende çalışmadığı gibi.
Failed.jpeg

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Birebir Akasya AppleStore çalışanı söylemişti, ekran ve Tocuh ID ayrı ayrı değiştirilemiyor ikisininde aynı anda değiştirilmesi gerekiyor yoksa Touch ID çalışmaz demşti, şuan bende çalışmadığı gibi.
Ekli dosyayı görüntüle 10065
Bende sadece ekran değişti geldi çalışıyor. Banada Türkiye Apple Yetkili Erinç bey söyledi

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bende sadece ekran değişti geldi çalışıyor. Banada Türkiye Apple Yetkili Erinç bey söyledi
Olabilir, telefon servisten geldiğinde parola yoktu, bende parola kullanmadığım için kullandıktan birkaç gün sonra böyle bir sorun olduğunu fark edip apple store'a gittiğimde böyle söylediler.