İphone 5s Vs Galaxy S5 Benchmark test

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Android pismanliktir. Stablte berbat s5teki parmak izi sensoru sensor degil torba dolsun diye koyulmus kamera tamam guzel cekiyor cozunurlugu yuksek ama iphonedeki lens o guzel cekimin onune geciyor. Kalp atis sensoru ne ise yariyor goz boyama amacli koyulmus %100 dogru verme olasigili %1 telefona bunca gereksiz sensor koyup calismamasi tasariminin plastik olup batarya patlamalari ilk defa ben samsungta gordum poset eritip telefon yapan adam samsung gelipte 5steki aliminyum kasayla kiyaslamayin iphone 1gb rami var neden 1gb ? Isletim sistemi tek 1 markada kullaniliyor ve adam onun avantajini kullanarak isletim sistemini optimize edil 1gb ram ile isi bitiriyor ayritten iostaki arayuzun guzelligi hiztartisilmaz andoridden iyidir iphone ilk aldiginds nasilsa sondada o sekildir hizi. Tekrar soyluyorum android dunyanin en berbat isletim sistemidir . Ios 8 ve iphone 6 ciktiginda cogu android kullanicisida iosa gecektir.

dead_man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ve S5 beklentileri karşılamadı fakat 5s bence gayet iyi ve kullandığım telefonda 5s

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Konuya googledan denk geldim, bir android kullanıcısı olarak, androidi savunan arkadaşları anlamak ne yazık ki pek mümkün değil.

Arkadaş 8 çekirdekten bahsediyor hala, ama şunu söylemiyor. O sekiz çekirdeğin 7 si benim için değilde, androidi ayakta tutmak için çalışıyorsa, 8 çekirdeğin sana bana başkasına ne önemi, ne yararı var?

Ayrıca android çıktığından beri 10larca belkide 100lerce güncelleme aldı, herbirinde de stabilite hep sorun oldu, ama herkes Google ye değilde üretici firmalara yüklenmemiz gerektiğini dile getiriyor. İyide bir allahın kuluda sormuyor "bu işletim sistemi neden bukadar çok güncelleme alıyor?"

Nedenini ben size söyleyeyim, google hepimize tamamlanmamış ürünü kakaladı ve kakalamaya devam ediyor, sürekli önümüze eksik olan veya eksiği, boktan kodlamalarla giderilmiş ama memorynin ve cpu nun anasını belleyen kodlarla giderilmiş sürümleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsa, samsung, sony vb ne yapsın? Kaldı ki samsung sony vb de suçlu ama tek başlarına değiller asıl suçlu işletim sistemini ücretsiz veriyorum bakın diyen google da. Çünkü biz android kullanıcılarını "APTAL" yerine koydu google.

Nasıl mı? Onuda söyleyeyim, bir program yazılırken bu buragramda BUG var mı diye kalabalık bir test ekibinden veya bu işi yapan firmalardan geçirilir, hatalar bulundukça rapor edilip ana yazılımcı firma tarafından giderilir.

Şimdi yukarıda bahsettiğim husus, normal prosedür. Ama google ne yaptı hepimizi kendi işletim sistemini geliştirmek için test elemanı olarak çalıştırmış oldu. Hepimiz kendi paramızla çalıştırıldık, ve büyük bir "APTAL" yerine konulduk.

Ciyanegone Mode gibi sözüm ona "HAM" android deneyimi ile bana hiç gelmeyin, o bahsettiğiniz "HAM" deneyimi 2 senedir bol küfürlü yaşıyorum.

Androide bulaşmayın, 4 yıllık tecrübem sonucunda çok pis pişmanlıktır.

Bu arada IPhone neden Android telefonlara göre pahalı biliyor musunuz? Çünkü önünüze testleri; donanımından, yazılımına kadar ve hatta uygulamalara kadar tamamlanmış olarak getiriliyorda ondan. Asıl maliyet burada yatıyor zaten, asıl zaman bunlar için gerekiyor zaten.

Siz hiç fren sistemini sonradan güncelleyen bir BMW duydunuz mu? Mümkün mü böyle birşey? Aklınız alıyor mu?

Gelde anlat bunu Android kullanıcılarına, bozuk bi işletim sistemini düzgün sanıp ölesiye savunuyorlar.

xon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gelde anlat bunu Android kullanıcılarına, bozuk bi işletim sistemini düzgün sanıp ölesiye savunuyorlar.

bu nalete bende para verdim, sevdim, kavga ettim, öfkelendim.
fakat! sonuçta telefonumuzla ailemizle ve sevdiklerimizle olduğumuzdan daha çok beraber oluyoruz. Androidin her fırsatta beni yarıyolda bırakması kendisinden nefret etmemi sağladı.

rehberi geç yüklenen, telefon çaldığında kayıtlı kullanıcı olmasına rağmen görünmemesi hatta bazı zamanlar telefon çalmasına rağmen ekranın simsiyah olması ve açma tuşlarının bile görünmemesi bukadar olabilir mi? bunları yapanda sony marka zamanının amiral gemisi.

bu amiral gemisi laflarının içide resmen boşaldı zaten.

androidden tek umudum kaldı o da nexus gerçi okadar ram la bizler XP çalıştırıp birde oyunlar oynuyorduk, telefonun işletim sistemindeki rezaleti siz düşünün artık.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bu nalete bende para verdim, sevdim, kavga ettim, öfkelendim.
fakat! sonuçta telefonumuzla ailemizle ve sevdiklerimizle olduğumuzdan daha çok beraber oluyoruz. Androidin her fırsatta beni yarıyolda bırakması kendisinden nefret etmemi sağladı.

rehberi geç yüklenen, telefon çaldığında kayıtlı kullanıcı olmasına rağmen görünmemesi hatta bazı zamanlar telefon çalmasına rağmen ekranın simsiyah olması ve açma tuşlarının bile görünmemesi bukadar olabilir mi? bunları yapanda sony marka zamanının amiral gemisi.

bu amiral gemisi laflarının içide resmen boşaldı zaten.

androidden tek umudum kaldı o da nexus gerçi okadar ram la bizler XP çalıştırıp birde oyunlar oynuyorduk, telefonun işletim sistemindeki rezaleti siz düşünün artık.

Her yeni sürümü çıktığında aynı terane "daha düzgün,daha stabil" diye. Sadece lafta kalıyor. Nexus konusuna gelirsek 18 ay güncelleme desteği var. Sırf yazılım için alıyor alanlar, donanımı beş para etmez.

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@reachthetop [MENTION=147877]xon[/MENTION] çok iyi özetlemişsiniz ellerinize sağlık ama boşverin yıl oldu 2014 millet uzaya çıkıyor ama hala görüldüğü gibi androide o kadar ram koymuşlar şu kadar kamera sokmuşlar diye yorum yapan her şeyin sadece sayılardandan ibaret olduğunu sananlar var arkanıza yaslanın ve okuyup gülün keyfini çıkarın ;)