iPhone 5s ve iPhone 5 Karşılaştırma Videosu - Türkçe!

Bu konuyu okuyanlar

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
air dropu kullanan sayılı kişidir hocam arkadaşlarda var whatsapp veya messenger sağolsun herşeyi hallediyor ona gerek kalmıyor ki şarj yemesi dışında :) kamerada 5 ile aşırı farkı yok ağır çekim modundaki klipleri telefonda izlenebiliyor + olarak intagram veya facebookta paylaşım yapabiliyor musunuz imovie editi vs. olmadan ?
mevzu var olması mı olmaması mı ?
olmasa neden yok olsa neden var tartışmasına gerek yok.
ona baklırsa androidli cihazlarda çoğu uygulama ve opsiyon gereksiz?
adamlar yapmıs gerek göz boyamak gerek gerçekten işe yarar orası kullanıcıya kalmış.
sizin işinize yaramayan bir uygulama bir başkasının arayıpta bulamadığı birşey olabilir ?
banada lg g2 de ki sanal depolama gereksiz geliyor ?

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
mevzu var olması mı olmaması mı ?
olmasa neden yok olsa neden var tartışmasına gerek yok.
ona baklırsa androidli cihazlarda çoğu uygulama ve opsiyon gereksiz?
adamlar yapmıs gerek göz boyamak gerek gerçekten işe yarar orası kullanıcıya kalmış.
sizin işinize yaramayan bir uygulama bir başkasının arayıpta bulamadığı birşey olabilir ?
banada lg g2 de ki sanal depolama gereksiz geliyor ?

neden kastın ki bu kadar? iphone 5s kullanıcısı olarak gereksiz şeyleri söyleyemez miyim :) hayırdır?
bak kendin diyorsun göz boyamak falan diye işte ben apple bunu yapmasın diyorum siriyi türkçe yapsın ne bileyin ağır çekim modunu facebookdan twitterdan izletebilelim ne anladım o özellikleri sadece ben izleyeceksem ?

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Telefondan çok beklentilerim şunlar;
8 veya 9 tane sosyal ağ kullanırım. Oyun kısmında RealRacing 3, Asphalt 8 gibi 3 veya 4 oyun yüklerim ama sonra sıkılır silerim tabi yani 2 büyük oyun ve 3 5 tanede küçük oyun var diyelim. Müzik arşivim sadece dinleyeceklerimi yüklerim 100 müzik diyelim.

Sizce bana iPhone 5 veya iPhone 5S yeterlimi? Şarj konusunda sıkıntı yaşarsam kesinlikle almam, benim için en önemli etken şarj dır. Gün boyunca interneti sık açarım ama tüm gün de açmam yani okul olucak sonuçta (internetten kastım sosyal ağlar yoksa tarayıcıdan gezinmiyeceğim.) ve oyun konusunda sıkıldığımda açar oynarım ama saatlerce oynamam yani.

Birde güncelleme, stabilite ve hız açısında iOS çok daha iyi. Mesela Z1 düşünüyorum ben Android sonuçta 1.5 - 2 yıl sonra kasma yaşanır güncelleme kesin verir Sony ama Android yani. Ekranı 4'' bana yetersiz ama doğru tercihim iOS olmalıysa göz ardı edebilirim ne diyosunuz?
bence iphone 5s daha uygun performansları zaten aynı şarj konusundada seni gayet rahat götürür fikrimce amcamda iphone 5s var genellikle telefonu pek kurcalamaz arada sırada telefon görüşmeleri yapar ve oyun oynar ve şarjı yaklaşık 2.5 3 gün gidiyor ekran sıkıntı değilse kesinlikle iphone 5s:thumbup1:

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
@Abdusselam Gs

Teşekkurler kardeşim ben karar vermiştim zaten iPhone 5S SpaceGray önumuzdeki hafta içinde alıcağım inşallah :)

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=365554]TURKER[/MENTION] ben cıhazı sattım :)
sen alıyosun hayırlısı olsun kardeşim :)