Iphone 5s stabilite

Bu konuyu okuyanlar

Mtn-knowles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
5s'imi 1 aydır falan kullanıyorum. Menülerde, geçişlerde falan arada cok minik takılmalar oluyor. Dikkatli bakınca anlaşılıyor ve sinir bozucu. Kullananlarda da böyle ufak geçiş takılmaları oluyor mu yoksa hiç rastlamadınız mı?

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
698
Telefonu bi sıfırdan restore etsene 5s'de böyle bir sıkıntı olmaması lazım çünkü ben 5 kullanıyorum ve çok iyi

Avunyali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uyumluluk sıkıntısı olabilir Uygulamalarınızı bilgisayardan iTunes e yedekleyin sıfırlayıp öyle bir deneyin takılma olmazsa tekrar yedeklemenizi yükleyin. Sonra deneyin eğer tekrar takılma yaşıyorsanız apple servisine sorarsınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ios güncellemesiyle bunlar düzeltilecek. ios7 çok yeni bir işletim sistemi. az sabır.

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ios 7'nin her ne kadar iphone 5s 'te akıcı çalışması gerekse de sonuçta yeniden tasarlandı ve heralde ram artık yetersiz geliyor yada 7.1 ile düzelir

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
cihazın jailbreaklimi ve hiç app store harici uygulama yükledinmi 25pp gibi programlardan

reachthetop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ios 7'nin her ne kadar iphone 5s 'te akıcı çalışması gerekse de sonuçta yeniden tasarlandı ve heralde ram artık yetersiz geliyor yada 7.1 ile düzelir

Ben de 1 aydan fazladır kullanıyorum allaha şükür bir sorun yok. 1gb ramin yetmemesi gibi bir şey olamaz.Androide göre baz alırsak o zaman hepten kasar telefon.1gb ios için ve 64 bit bir telefon için gayet yeterli,64 bit in getirdiği performans ile 10 tane uygulama açıkken bile geçişlerde kasma göz ardı edilemeyecek bir kusur olurdu.Kasmaması lazım ki arkadaşımın jailbreakli ağzına kadar dolu iphone 5 inde kasma olmuyor.

Mtn-knowles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Belki de artık uygulamalar 5s'e optimize edilse kusursuz olabilir. Internette bir çok kişi oyun uygulamalarında 5s'lerin donup kendi kendini başlatmasından veya mavi ekrandan şikayetçi. Ben de hiç olmadı şimdiye kadar mavi ekran falan ama gene de oturtulmuş bir ios 7 hissedemiyorum. Ya da takıntı mı yaptım ne...

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
5s de takılmadın t si de d si de k sı da yok ;) restore edin.
obsessive compulsive de olmayın.olmayan bir şeyi görmeye çalışmayın.

skystyle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum bendede var o takılmalar neden bilmiyorum ama bazı 5s'lerde var bazınlarında yok. ios 7.1 ile düzelmesini umuyoruz eğer düzelmez ise garantiye vermekten başka çare yok. ha bu arada restore etsende fayda etmez ben 2 kere restore ettim düzelmedi. ama kafana takma bir tek sende yok. beni şaşırtan nokta neden bazılarında var bazılarında yok.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
İphone 5s'in iki sürümü var genelde diğer sürümü hatalı piyasaya sürülüyor.Garantiye göndermekten başka çare yok.

Mtn-knowles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynen. 7.1'i bekliycem düzelmezse garantiye vericem.

reachthetop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uygulamaları optimixe etmiyorlar hala,tam olarak yararlanamıyoruz 64bit den ama menülerde kasma olayı farklı.Ben güncelleme beklemeden garantiye verin derim

Mtn-knowles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
En sinir bozucusu da bazen kilit ekranını kaydırırken olan o minicik takılmalar.

haldunaksoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende hiçbir takılma yok 2 ay a yaklaştı cihaz fakat stabil hala bazen dayanamıyorum yeniden başlatasım geliyor :) alıştık s4 ten tabii :) şaka maka cihazda takılma olmuyor arkadaşların dediği gibi itunes ile restore edersen muhtemelen kendine gelir

JackSparrow1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş bende senin gibi takıntılı biriyim :) 5s kullanıcısıyım ilk zamanlar bende de oluyodu çok ufak tefek takılmalar. Yani çok dikkatle bakınca göze çarpıyordu ve benim içinde sinir bozucuydu :) hatta düzelene kadar aşağı yukarı yapardım takılıyor mu yoksa ben mi yanlış görüyorum diye :) ama ilk zamanlar oldu şu an öyle bir sıkıntı kalmadı :) konuyu açalı çok olmuş umarım sende de geçmiştir bu sorunlar :)

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ben şu ana kadar takılma yaşamadım :) Maşallah deyin nazarınız değmesin :D

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
7.1 de bu problem çözüldü betalardan birini kullanmıştım, beklemenizi tavsiye ediyorum restore falan yapmayın gitmiyor çünkü o ufak kasılmalar

Mtn-knowles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kasmaları ben de şuan yaşamıyorum gözüme çarpmıyor. Yani en azından önceki gibi değil. Arkadaşımda da space gray 5s var aldım elime sırf bu minik takılmalara bakmak için uygulamaları açıp kapadım. Onda da oluyordu. Rahatladım valla, ben abartıyormuşum. O da "Napıyon lan?" falan dedi neyse. :D

hellischild

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar iosun stabilitesine fazla diyecek birşey yok ama bende de arasıra oluyor birde başka birşey dikkatimi çekti yakınlık sensörü konuşma bittikten hemen sonra değil de 3-5 saniye sonra kendine geliyor sizde de böyle sorun oluyor mu?