İphone 5s mi xperia z serisi mi

Bu konuyu okuyanlar

Ysfcnsvnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar babama yeni bir telefon almayi planlıyorum kendisi önceden samsung kullanıyordu ve takılma ve donmalardan çok şikayetçiydi birde babam marangoz hep tozun içinde birde telefon bir yerlere çarpa biliyo ona sağlam ve aynı zamanda kasma yapmayacak bir telefon almak istiyorum. Şu anda iphone 5s ve xperia arasında kaldım sizce hangisini almalıyım. şimdiden teşekkürler. (Not:daha iyi bir öneriniz varsa söylerseniz iyi olur.)

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
İşiyle alakadar bence Xperia Z5 filan almak daha mantıklı.Zaten baban performans kullanıcısı olmadığından rahat 2-3 sene götürür o telefon.Ha 5S de güzel ve dayanıklı bir telefon ona lafım yok,ama bi unsura dikkatinizi çekerim.iPhone 4S 2011 en hızlı akıllı telefondu.İOS 5 le gelmişdi.3 güncelleme sonra yani İOS 8-de telefon çökmeye başladı.Şimdi aynısının iPhone 5-e olucağına eminim İOS 10 güncelleme sonrası.Sıradakı de 5S olacak.Uzun yıllar güncelleme desteği olması güzel,fakat performans düşüren güncellemeden kimseye hayır gelmez.Sırf bu yüzden Android cihazları 2 sene güncelleme alıyor.
Kısacası Z5 al,3 sene filan keyfine baksın.

Son düzenleme: