iPhone 5S mi, Samsung Galaxy A3(2017) mi?

iPhone 5S mi?, A3 (2017) mü?

• Samsung Galaxy A3 (2017)

Kullanılan: 3 33.3%
  • iPhone 5S

Kullanılan: 6 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

Limuen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 10 senedir android kullanıcısıyım. Şuan da Galaxy A3(2015) kullanıyorum.yıllardır arkadaş ortamında olsun, sevgilimin elinde olsun, akrabaların elinde olsun iPhone'a hep özenmişimdir. Artık Android'in kasmalarından donmalarından,arayüzünden çok sıkıldım. Hazır 5S'in de fiyatı düşmüşken iPhone'a geçeyim dedim, Yeni A serisi çıktı karşıma. Tasarıma, Arayüze, İşletim sistemine çok önem biri olduğumu rahatlıkla söyleybilirim. Sizce bu iki modelden hangisini alabilirim, sizin de önereceğiniz marka ve modeller var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim. ;)

NOT : iOS'da herşey bilgisayardan oluyor, iCloud şifreni unutursan gider vsvs. yazmazsanız çok memnun olurum. Bunları göze alıyorum..

pskmurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
A5 2017 veya A7 2017 almalısın bence. Güncelleme desteği, şık tasarım, büyük ekran. Her yönüyle 5s e göre daha memnun kalırsın.

Limuen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
A5 2017 veya A7 2017 almalısın bence. Güncelleme desteği, şık tasarım, büyük ekran. Her yönüyle 5s e göre daha memnun kalırsın.
Pek büyük ekran tercih etmediğim için o iki telefonu listeye alamadım zaten.. :)

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
X compacta bakmanızı tavsiye ederim bu cihazlardan daha güçlü daha iyi arka kameraya sahip
4.6 inç
Ama dezavantajları plastik kasa suya dayanıklılık yok ve kalın

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 10 senedir android kullanıcısıyım. Şuan da Galaxy A3(2015) kullanıyorum.yıllardır arkadaş ortamında olsun, sevgilimin elinde olsun, akrabaların elinde olsun iPhone'a hep özenmişimdir. Artık Android'in kasmalarından donmalarından,arayüzünden çok sıkıldım. Hazır 5S'in de fiyatı düşmüşken iPhone'a geçeyim dedim, Yeni A serisi çıktı karşıma. Tasarıma, Arayüze, İşletim sistemine çok önem biri olduğumu rahatlıkla söyleybilirim. Sizce bu iki modelden hangisini alabilirim, sizin de önereceğiniz marka ve modeller var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim. ;)

NOT : iOS'da herşey bilgisayardan oluyor, iCloud şifreni unutursan gider vsvs. yazmazsanız çok memnun olurum. Bunları göze alıyorum..
5s den çok bir gelecek bekleme 5 yılını doldurmak üzere sonra güncellemeyi unut belki ıos 11 de alır ondan sonrası imkansız gibi ama ıos android den üstün benim görüşüme göre şuan bende senin tam tersin gibi yıllardır ıos kullanıyorum android geçtim sadece denemek için 2 gündür ama ıos bir başka. Sana şunu diye bilirim eğer para konusunda sıkıntı olmaz dersen ıphone se modeli var çok güzel ve güncel bir cihaz bir bak.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
iphone 5s gibi küçük telefon seviyorsan iphone se al bende se alacam 64 gb kasası ön kamerası iphone 5sle aynı gerı kalan herşeyi 6s gibi işlemci arka kamera falan fiyatı bıraz tuzlu ama oda dolar yuzunden

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Küçük ekran olsun diyorsan ikiside değil bence. Mustafa arkadaşımızın yazdığı gibi bende X Compact almanı tavsiye ediyorum :)

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
compact mompact sony hiç tavsiye etmem satarken çöp olarak gidiyor ileride pişman olursun hem zaten tasarım yok odun gibi dikdörtgen :D

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43

alibaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Açıkçası iki telefonda sizi eşit sürede tutar gibime geliyor her şeyden önce artık ios tatmak istiyorsanız 5s alın çok çok hiç beğenmezseniz piyasası sağlam hemen satabilirsiniz :) ama satmak isteyeceğinizi düşünmüyorum. iyi günler :)

Photohsn.30

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Açıkçası iki telefonda sizi eşit sürede tutar gibime geliyor her şeyden önce artık ios tatmak istiyorsanız 5s alın çok çok hiç beğenmezseniz piyasası sağlam hemen satabilirsiniz :) ama satmak isteyeceğinizi düşünmüyorum. iyi günler :)
Aynen öylebu yoruma katıldım.ayrıca biri yazmış yok 5 senesini dolduracakmış,5s eylül 2013 te tanıtıldı.5 senemi oluyor yani?matematiğin yoksa hesap makinasını kullan