Iphone 5s mi nokia 1520 mi?

Bu konuyu okuyanlar

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Paran yetiyorsa iPhone 5s al ben kendım kulanıyorum çok memnunum

seddu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onun bataryası zayıf 1500 mah 1520 ise 3400 mah ve hafıza kartı yok bunda var genişletilebilir. ayrıca 4s kullandım ama hiç beğenmemiştim şimdi kararsızım. ayrıca nokiaların genelde modası geçmez ama ıphone ve samsungların geçer örneğin 5s nin 6s çıktıktan sonra kimse yüzüne bakmaz yani 3 yıl sonra at çöpe sırf ıphone diye 2000 lira vermek gereksiz gibi duruyor bana. ama windovs phone nunda uygulama yönünden çok eksiklikleri var oda bir gerçek.

ohranus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1520 çok büyük falan demeyin bence 1520 de güzel telefon ama bence hiçbir telefon Iphonelarla yarışamaz sen 5S al kardeş

Syst3mm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5S tavsiyemdir neden derseniz kendine has yazılım var ios diğerleri çin mallarında bile var şuan 4 için güncelleme getirdiler ip4 2010 yılında çıktı ve 4 senelik cihaz ve hala destek veriyor kullanım olarakda kozmetik olarakda çok iyi

piyasası çok fazla düşmüyor nakit lazım oldu satmayı düşündünüz çok fazla zarar etmeden elden çıkarabilirsiniz 4 senelik cihazların bile şuan 500'den gidiyor ortalama kafa hesabı diğer 4 senelik cihazlara bakarsanız tamamen zarar.

NOT : firma ile alakam yok fikrimi söylüyorum her zaman bir üründe şuna dikkat ederim kullanım ve elden çıkarmak istediğimde satışı ve edeceğim zarar

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
onun bataryası zayıf 1500 mah 1520 ise 3400 mah ve hafıza kartı yok bunda var genişletilebilir. ayrıca 4s kullandım ama hiç beğenmemiştim şimdi kararsızım. ayrıca nokiaların genelde modası geçmez ama ıphone ve samsungların geçer örneğin 5s nin 6s çıktıktan sonra kimse yüzüne bakmaz yani 3 yıl sonra at çöpe sırf ıphone diye 2000 lira vermek gereksiz gibi duruyor bana. ama windovs phone nunda uygulama yönünden çok eksiklikleri var oda bir gerçek.
dostum öyle diyorsunda geçen yıl ilk wp8'li telefonlar diye haykırdıkları l820'nin suratına kim bakıyor(920'ye de pek bakan kalmadı ama 820 daha beter)
ama mesela ben ip4 kullanıyorum bu da 4 yıl öncenin telefonu ama hala nokianın geçen yılki telefonlarına göre daha çok ilgi çekiyor,ayrıca o 2000 lirayı verse 4 yıl güncelleme alma garantisi var ayrıca güncelleme kesildikten sonra da eskisi kadar olmasa da hala yeterince iyi çalışabilen cihazlar(bkz. ip3gs)
yani bence iphone 5s çok iyi bir karar appledan şaşma :D