İPhone 5s mi LG G2 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Android telefonda "git 2 sene sonra rom kur" diyorsun da o zamanla stabilitesini ve hızını kaybetmesinden kaynaklanıyor. Yani orijinal rom ile format atsan gene telefon hızlanır. Çünkü android telefon zamanla kendini yiyor. 4s de real racing 3'ün kasmayıp icy tower 2'nin kasması da ilginç. Eğer gerçekten kasma var ise o yazılımcının dandikliğidir. Ama sanıyorum senin kasmadan kastın lag. Yani saliselik kitlenmeler. Bu kitlenmeler S3'de daha fazladır.

3200 TL 'ye telefon alınmaz haklısın ama 5S 3200 TL değil. Cihaz daha Türkiye'ye resmi olarak gelmedi. Gelen birkaç modeli pahallıya satıyorlar. Aynısı iphone 5'de de oldu. 3000Tl den geldi RESMİ olarak Türkiye'de lansmanından sonra 2200TL 'ye bir anda geriledi. 5S ' in de max 2500TL'ye gerileyeceğini düşünüyorum. Tabi gene alınmaz bence. Çünkü 5C her türlü iş görebilecek durumda. Performansı gayet üstün. G2 ve Z1'e oyunlarda çok rahat kafa tutar.

Telefonda Casual oyunlar oynanır demişsin. O dediğin oyunların hepsi refleks oyunu. iphone 4'ün bile tepki süresi samsung s4'ün tepki süresinden 2 kat hızlı. " iphone'da oyunlar daha rahat çalışıyor. " olayının bilimsel açıklamasıdır bu. Bu tepki süresi farkedilmez gibi gelir ama refleks oyunlarında ne kadar önemli olduğu anlaşılır.

G2 'nin saydığın özellikleri ise
-Birincisi günlük hayatta çok nadir kullanacağın bir özellik. İyi bir özellik ama telefon aldırtacak cinsten değil bence.
-ikincisi; hem video izleyip hem mesaj yazabilmek yetenek isteyen bir iş. Başarabilen bence de almalı.
-üçüncüsü bildirimlerden tek dokunuşla facebook açabilmek çok zor değil bence. heleki iphoneda açılış hızı çok yüksek iken.
-Zamanla telefonu yavaşlattığı farkedillip silinen uygulamalar.
-Arayüz değiştirme ... Her seferinde Amerika'yı yeniden keşfetme ... Telefonun yavaşlaması, en son widgetsiz kullanım ve en eskiye dönüş. Ayrıca bunca kişiselleştirmenin telefonda yarattığı karışıklık.

iphone 4S'in çıkış tarihi Ekim 2011; S3'ünki Mayıs 2012. Yani 4S daha eski. Şu an formatsız 4s ile S3 ün AYNI stabilitede; arayüzde kasma olmadan çalışacağını düşünmek güç. iphone ilk günkü stabilitesini çok uzun zaman sürdürebilmekte. uygulama yükledikçe en çok şişen alet hiç şüphesiz android dir. Buna ispat ise Play Store'daki sayısız performans geliştirici ve optimize edici programdır. Ayrıca iphone 4 Apple 'ın ürettiği en kötü performansa sahip telefonudur. O sene Apple hem telefona retina ekran koymuş hem de işlemciyi ellememiştir. Bu da telefonu öldürmüştür.

iPhone 5 ve Samsung S3'u ayni anda kullandim. Yukarda soylenenlere aynen katiliyorum. S3'e arada bir reset atmak zorunda kaldim. Kullandikca tikandi. iPhone'un hizini yakalamasi mumkun degildi. Ancak gittim G2 aldim. Android'e bir sans daha vermek istiyorum. Niyetim widgetlere, oyunlara bogmak degil. Email, fotograf, whatsapp, facebook, navigasyon/trafik gibi temel 5-6 programi cok hizli calistirsin bana yetecek. Ekrani ve kamerasi daha iyi diye dusundugum icin G2 aldim. Umarim G2 beni yolda birakmaz. Baktim olmuyor, iPhone'a devam.

Viktor55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G2 sizi yarı yolda bırakmaz.Su an Android bir telefon alıcaksanız kesinlikle tercih G2 olmalı.Eğer not özelliği istiyorsanız Note III yurtdışı versiyonu olan Snapdragonlu versiyonu almanız da fayda var.Aslında 5s ve G2 yi tam olarak karşılaştırmak mümkün olmuyor.Birisi Dual Core diğeri Quad Core birisi HD diğeri Full HD veriler ve karşılaştırmalar İPhone 5s in son değerlerine göre yapılıyor sanırım(yanlışım varsa düzeltin).Örneğin FullHD bir oyun (DeadTrigger 2 veya Bladeslinger) gibi oyunlarda nasıl 5s ile karşılaştırabiliriz?Alabileceğimiz detaylar aynımıdır ya da bu detayları 5.2 inch bir ekrandamı almak istersiniz yoksa 4 inch bir ekranda mı?Ben yaklaşık 35 gündür G2 kullanıyorum çok nadir takılmalar dışında(telefonu kapatıp açmazsanız bilgisayar gibi olduğundan illa ki yavaşlıcaktır ki ben bunu yapmadığımda kastı) 6-7 uygulama da bile kasma yaşamıyorum.Bunun yanı sıra G2 gündelik hayatta güzel yenilikler de sağlıyor.Kumanda özelliği,misafir modu,i phone dan daha iyi bir video ve resim performansı,kullanışlı sensör özellikleri(örneğin cihaz cebinizde açılırsa önünde engelle karşılaştığında ekranını hemen geri kapatıyor),40 ın üzerinde cümle çeviri,uzaktan erişim ile cihazınıza teknik servis verebilme ve en önemlisi daha uzun süre batarya kullanımı gibi.İPhone Steve Jobs un mirasında devam ediyor.Telefonlar güzel ve stabil fakat nedense artık takıntılı insan telefonu olarak görülmeye başlandı.ve son satış rakamlarına baktığınızda G2 pazara GM Discovery ile birlikte darbe yaptı.Babana tavsiyem G2 alması olur dostum.

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende iki telefon arasındayım ikiside çok iyi büyük boyutları sorun olmazsa g2 daha mantıklı aslında sonuçta 5s gelince minimum 2200tl olacak arada 400tl fark var.
para önemli değil boyutu küçük olmasıda önemli değilse 5s

ben halen karar verebilmiş değillim aslında 5s almak istiyorum ama ekranı çok küçük..

Apple iphone 5s apple resmi sayfasında 2149 liradan satılmakta.Daha yeni çıkmasına rağmen

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Apple iphone 5s apple resmi sayfasında 2149 liradan satılmakta.Daha yeni çıkmasına rağmen

bu yorumu daha fiyat belli olmadan yazmıştım tahminim 2200 tl idi 50tl fazla tahmin etmişim:rolleyes:
takipteyim ama fiyatı yeni model çıkana kadar düşmez applestore de

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
iPhone 5S tercih ederim baban bu telefon ile çok rahat en az 4-5 yıl gider

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu yorumu daha fiyat belli olmadan yazmıştım tahminim 2200 tl idi 50tl fazla tahmin etmişim:rolleyes:
takipteyim ama fiyatı yeni model çıkana kadar düşmez applestore de

Evet daha düşmez ama app store nin açması çok güzel oldu neden her şey teknosa vatan mediamarket kadar güvenli ve çok daha ucuz.Ama gönderim süresi 3-5 ay diyo yeni gördüm .Gönderim süresi haricinde çok ucuz yani geçmişteki iphone fiyatlarına göre

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iPhone 5S tercih ederim baban bu telefon ile çok rahat en az 4-5 yıl gider

Bence lg g2 daha iyi neden çünkü daha büyük ekranlı ama gereksiz bir telefon değilmi babası en fazla Facebook a girer diye düşünüyorum babamın telefonda oyun oynadığını görmedim çünkü. S2. Çok ideal boyutta aslında ama 2 si dersen lg g2 büyük ekran sonuçta

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Evet daha düşmez ama app store nin açması çok güzel oldu neden her şey teknosa vatan mediamarket kadar güvenli ve çok daha ucuz.Ama gönderim süresi 3-5 ay diyo yeni gördüm .Gönderim süresi haricinde çok ucuz yani geçmişteki iphone fiyatlarına göre

tabiki iyi oldu.3-5 ay değil hafta ama şimdi dünya genelinde zaten stok sıkıntısı var ondan dolayı talebide karşılıyamıyorlar bir iki aya stok sıkıntısı kalmaz.zaten istanbul da yaşayanlar için applestore den gidip almakta mümkün olacak.
fiyat önceki modellere göre bir nebze daha uygun olarak geldi ama geçen senelerde daha yüksek fiyattan girmesine rağmen 1900 liralara bulunabiliyordu şimdi ise applestore de düşmeyecek.
ikinci el piyasasınıda yükseltecek bu durum.iphone 5s kullanıcıları için çok iyi

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tabiki iyi oldu.3-5 ay değil hafta ama şimdi dünya genelinde zaten stok sıkıntısı var ondan dolayı talebide karşılıyamıyorlar bir iki aya stok sıkıntısı kalmaz.zaten istanbul da yaşayanlar için applestore den gidip almakta mümkün olacak.
fiyat önceki modellere göre bir nebze daha uygun olarak geldi ama geçen senelerde daha yüksek fiyattan girmesine rağmen 1900 liralara bulunabiliyordu şimdi ise applestore de düşmeyecek.
ikinci el piyasasınıda yükseltecek bu durum.iphone 5s kullanıcıları için çok iyi

Konuyla alakası yok ama ,İpad air ne zaman Türkiye ye gelir sizce.Sizce 1500 lira falan mı gelir.Samsung un yeni tableti de çıkmış oda gelcek türkiyeye onu özellikleri de çok iyi ekranı baya iyi.Ama ipad almak istiyorum yanlış yaparmıyım yoksa o samsungu mu alıyım karar veremedim.İpadler 1gb de dururken samsung 3gb ye çıktı işlemcisi 1.9 a çıktı ama apple da gözle görülecek bi artış yok gibi. Yoksa tablet işinde samsung mu iyi bilemedim.
Sizce kim iyi?

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Konuyla alakası yok ama ,İpad air ne zaman Türkiye ye gelir sizce.Sizce 1500 lira falan mı gelir.Samsung un yeni tableti de çıkmış oda gelcek türkiyeye onu özellikleri de çok iyi ekranı baya iyi.Ama ipad almak istiyorum yanlış yaparmıyım yoksa o samsungu mu alıyım karar veremedim.İpadler 1gb de dururken samsung 3gb ye çıktı işlemcisi 1.9 a çıktı ama apple da gözle görülecek bi artış yok gibi. Yoksa tablet işinde samsung mu iyi bilemedim.
Sizce kim iyi?

tablet konusunda şüpheniz olmasın ipad tek seçenek.rakamlara takılmayın bugün note 3te de 3gb ram var 4+4 çekirdekli işlemcisi var buna karşın 5s çift çekirdekli ve 1gb ram var ama performans tablolarında kafakafayalar.

nezaman gelir tahmin yürütmek zor ama applestore mağzası açılınca muhakkak gelmiş olur yani ocak ayında bulunabilir olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
helal olsun kardeş işte beklenilen açıklama bu ya. saf ile eklemeli yazılımları karşılaştırıorlar işte bilmiyorlar diyeceğim de olmayacak. ayrıca ios un uğraşması gereken tek telefon türü var androidin ise sayısız. hepsinle birden full stabil çalışması zaten imkansız gibi bişey. hele ki saf kullanmadıkları mühletçe !

hardrock

Asistan
Reaksiyon puanı
0
helal olsun kardeş işte beklenilen açıklama bu ya. saf ile eklemeli yazılımları karşılaştırıorlar işte bilmiyorlar diyeceğim de olmayacak. ayrıca ios un uğraşması gereken tek telefon türü var androidin ise sayısız. hepsinle birden full stabil çalışması zaten imkansız gibi bişey. hele ki saf kullanmadıkları mühletçe !

Android i bu hale getiren uretici firmalar google degil yani ugrasmasi gereken samsung htc sony vs.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dayın ios7 ye telefonu güncellemiyo ama appel eski sürümün korunmasını kaldırıyor yani telefona istenmeyen şeyler ulaşa biliyor bu yüzden dayın ios7 ye güncellesin yoksa telefonu daha zarar görebilir

RoyaLDeviL007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar...

Öncellikle şunu belirtmek isterimki çok uzun bir yazı yazıcağım, Yalansız ve Dürüst bir şekilde. Okursanız bir şey kaybetmezsiniz aksi halede kazanırsınız.

Ben İphone 5 ve LG G2 kullandım ve bu deneyimlerime göre konuşacağım.

Heppimiz bilirizki babalarımız eski kafalıdır, 18 20 yaşında evlatları olan babalar teknoloji konusunda geri kafalıdırlar.

Şimdi kalkıpta bir babamıza telefon alınacaksa babamıza göre alınması gerekmektedir.

Şunu farz edelim, Babamız bir iş adamı değil fakat devamlı mailleşiyor facebookta twitterde linede watsapp'ta ve bir çok uygulama kullanma ihtiyaca duyan ve

Telefonu normal bir süreden daha fazla kullanan bir babamız varsa elbette LG G2 alınmalıdır.

LG G2 ile Play store ve SmartWorld'dan bir çok uygulama veya arkadaşlarından gördüğü uygulamaları dilediği gibi indirebilecektir.

LG G2'nin 4 çekerdeği farklı çalışmaktadır, açılan uygulamalar, oyunlar'a çekerdeklerini paylaştırıyor yani telefonu oyle bir paylaştırıyorki Performans sıkıntısı asla çekmiyorsunuz.

LG G2 ile babanız dilediği gibi Twitter, Facebook, İnstagram, Gmail, Youtube, Line, Watsapp ve bir çok uygulamayı aynı anda ve kaldığı yerden devam edebilme
özelliğini bulabiliceği android sınıfındaki en iyi telefon tabikide LG G2dir.

LG G2'nin 3000 mAh bataryası ile çok işler yapabilicek ciddiyim telefon parlaklık son seviyede ve bir çok Şarj alan uygulamalar açık kalsa bile, cok az Şarj alıyor telefon.

Bakın ben Yurt dışına çıktığımda ve seyahat etmeyi çok seven bir insan olduğum için LG G2 benim için kusursuz bir telefon oldu diyebilirim.

İnternet paketim ile Sınırsız işler yapabiliyorum, Bildiğiniz bilgisayarın küçültülmüş versiyonunu elime vermişler bu kadar basit anlatabilirim.

Hiç bir şeyden geri kalmayacağınız, bir den fazla işinizi aynı anda halledebileceğiniz, İnanılmaz bir donanıma sahip, inanılmaz bir kameraya sahip, İnanılmaz kolay kullanıma sahip, İnanılmaz güzel netlik ve renk'li bir telefon istiyorsanız tabikide LG G2' almanızı öneriyorum ve diğer telefonu anlatmaya geçmeden önce LG G2 gerçekten maddi durumu kötü olan fakat kendine bir güzellik yapıp güzel performans alıp hiç kimseden geri kalmayacağı uzun süre kullanmak isteyeceği bir telefondur G2.

Apple İphone 5'e gelirsek

İphone 3g çıktığında hemen almalıyım dostum demiştim ve ozaman cok beğenmiştim, fakat şu dönemin telefonları yanında Ayfon bir hiç oldu gözümde.

(Şimdi şunu söylemek istiyorum, Kalkıpta İphoneyi hiç bir telefonla karşılaştıramassınız çünkü bu telefon bir çok şeyini kendi üretiyor ve kendine çalışan bir telefon olduğu için, Kalkıpta diğer telefonlarla karışılaştıramassınız. Siz şimdi diyorsunuzki İphonenin 1 GB'lik ram'ı Android bir telefonun 2GB'lik bir ramından daha iyi, Şimdi dostum telefonun parçaları o telefona göre dizayn edilmiş ve böyle telefona ram bile gereksiz olmasına rağmen kalkıpta tabiri caizse toplama telefonlar ile karışlaştırmak, 1 TL lik çikolatayı 10 TL lik çikolata ile tat yarışına sokmak gibi birşey oluyor bu. Kısaca demem şu ki eğer LG veya diğer markalar parçalarını kendi üretseydi ozaman karşılaştırman makul olucaktı.)

Eğer bir babaya iphone alınırsa ne olur ?

Bir kere dediğim gibi babalarımız çoğu teknoloji konusunda geri kafalıdır, ki benim babam oyle ve sizinkiler nasıldır bilemem. (Hakaret olarak algılamayın, Yanlış düşünenlerden defalarca özür dilerim)

çoğu kötü yanları var, Android telefon gibi özgür bir telefon değil, Appstoreye takılmış ayak uydurmaya çalışan bir telefondur yani amacım telefonu kötülemek değil iyi telefondur fakat android ile karşılaştırdığımıza malesef kötü bir telefona dönüşüyor.

Eğer sadece Telefon görüşmesi yapmak için ve şöyle bakıldığı zaman vayy be ayfon kullanıyor demelerini istiyorsanız mutlaka ayfon 5 veya 5s almalısınız.

Fakat LG G2nin sayamayacağım + yanları var ve ayfon'un aklıma + yönleri gelmiyor fanboyluk yapmıyorum sadece düşünüyorum ve aklıma birşey gelmiyor ne yazıkki.

Batarya konusunda çok berbat çok çabuk bataryası gidiyor, ve LG G2de Asphalt8 gibi oyunları aralıksız 2 3 saat oynayabiliyorum ve Taş çatlasın 15 20 batarya götürür. Daha hiç denemedim okadar üzün süre oynamaya fakat gün içinde toplam zaman olarak 3 saat oynuyorumdur ve telefonun Şarj konusunda hiç bir sıkıntısı kalmıyor ve sizi şu yonden sinir ediyor, %15'e düşsede artık Şarj'a taksamda kafamı koyup rahatça uyusam. Yani Şarj'ı bitirmek için uğraşıyorsun ve bitmiyor abi bildiğin o kocaman Full HD 1080x1920 çözünürlüklü ekranına rağmen açtığımız uygulama oyunlara ramen canavar gibi bir bataryası var ne yazikki çok zor bitiyor ve 1 gün içinde şarj'a takamıyorsunuz :)

Ayfonda dediğim gibi birden fazla işi aynı anda yapamıyorsunuz, Sıkıntılı bir telefon sanki 100 küsür yıl donmuşsunuz ve yep yeni dünyada hayata tekrar başlıyorsunuz gibi bir hava katıyor telefon, cok yabancılık çekiyorsunuz hiç birşey tanıdık gelmiyor telefonda, çok kısıtlamalı bir telefon android'e göre.

Yani diyorsan ben babamı seviyorum ve yıllarca kullanabileceği, HD 5. küsür inç ekranda film, dizi ve oyun oynasın bataryası uzun dayansın bir çok işi aynı anda yapsın kullanımı kolay olsun performansta bir sıkıntı çekmesin Kamerası olsun Videosu olsun gayet güzel bir telefon almak istiyorum diyorsan şu anda dünyadaki en iyi Android telefon Note 3 haricinde tabikide g2dir.

Not: Eklemek istediğim birşey var ben Note 3 kullanıyordum ve gayette memnundum fakat bana telefon olarak gelmemeye başlamıştı Ekranı çok büyüktü ve buda kullanımda bana sıkıntı yaratıyordu
Telefon hayvan gibi özellikleri vardı ve bilgisayar diyordum telefonuma yani. Gittim telefonumu nişanlıma verdim Kendime G2 aldım, Tasarım olarak Dizayn olarak ekranının yan taraflarının inceliği olarak bataryası renkleri ve bir çok özelliği ile benim kalbimi fet etti diyebilirim. Siyah renk telefonum ve şöyle baktığım zaman sanki full ekranmış gibi duruyor ve jilet gibi çok güzel bir tasarımı var. Benim birde şahsi düşüncem var hani demin yukarda demiştim ya ayfon alırsan aa bak ayfonu var derler demiştim çevrendeki kişiler fakat bu G2 içinde bu tarzda birşey var Telefonun kapağı açılmıyor bataryası çıkartılmıyor sadece yan taraftan sim kart takılıyor ve öyle bir hava veriyorki bana sanki kendimi özel bir insan olarak hissetiriyor bana kapalı kutu gibi bir telefon cok başarılı ve çok cezbedici :D

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Note 2 alın 50. üyemiz olsun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sacmalamayin.. etrafimda iphone kullanan cok sorsan iphone muhtesem ama telefon degistirince iphone kasiyodu knk diyolar . Okadar para versem bende iphoneyi kotulemem. O yuzden lg g2 . Cok arastirdim g2 iphoneden kat kat iyi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon alırken araştırmadığım model marka kamadı. lg g2 den galaxy s4 e kadar en sonunda denk geldi yurtdışından iphone 5s getirttim. bi ara lg g2 alıp geri gönderdim ve şuan arkadaşımdada lg g2 var. tek kel,meyle şunu söylüyorum boşuna forumlarda zamanını harcama paran varsa git iphone 4s dahil gözün kapalı al. paran yoksa o zaman lg g2 alıcaksın. zaten boşuna konuşuyoruz fiyatlara bak herşey ortada. şunu unutma kaliteyi ucuza alamazsın. aldıktan sonra zaten iyi ki iphone almışım diyeceksin. sonuç olarak sen Mercedes mi alırsın yoksa hyunda i mi.. karar senin

lordmaxcake0

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ekrana önem veren LG G2 yi prestiji düşünen iphone 5 s alır. Lg nin adı belki çoğu kişi anımsamayabilir gidip lg ye bu kadar para mı verdin muhabbetlerini duyabilirsin. İphone da bunları duymazsın. Duyacağın laflar bir kesim oğlum adamda İphone var..Diğer bi kesimde keriz la bu İphone diye bu kadar para vermiş ben o arabaya neler yaparım neler gibi laf duyarsın seçim bence tamamen senin ihtiyaclarını karşılayıp karşılamaması....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar lütfen Lg G2 yi marketlerden canlı olarak deneyip kullanın.
Hız, Görüntü, pil, ekran kartı, wifi, kızılötesi vs vs vs en iyi özelliklerin toplandığı telefondur. Fiyatıda karşılaştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
İphoneları o kadar küçümsemişsiniz ki cihazı sadece hava atma aracı + arama özelliği olan cihaz olarak tanımlamış bazılarınız :))
Gerçekten sizdeki hayal gücü kimsede yok :mrgreen:

qw1tt2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben rahat kullanayım birşeyle ugrasmamayım dersen iphone yok ben her şeyi kurcalayacam kafama göre dizayn edecem dersen g2 dene.

OzanBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone ile diğer cihazları karşılaştırmak cehalettir. Aynı işletim sistemine sahip telefonları kıyasla. Daha iyi daha kötü demen bakımından diyorum. iPhone işletim sistemiyle uyumlu Apple ın telefon markasında tek ürünü. Diğer markalar yok note serisi yok s serisi yok ace serisi max serisi yok ultra serisi cart curt derken senede 3 er model çıkartayım derken ne kullanıcı o son model aldığı cihazdan tat alıyo ne performanstan tat alıyo. iphone ve cep telefonu demek mantıklı.

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
bence lg g2 hem daha şık daha kullanışlı performansını zaten konuşmaya gerek yok her türlü g2 yener
Şıklık bakımından göreceli olabilir.Tasarım olarak Iphone 5si kötülemek kimsenin harcı değil.Sonuç olarak g2 ama

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şıklık bakımından göreceli olabilir.Tasarım olarak Iphone 5si kötülemek kimsenin harcı değil.Sonuç olarak g2 ama
Hertürlü g2 yenmez ben g2 kullanıyorum ama 5sin kamerası g2den daha iyi

batuhan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İPhone 5s almalisiniz. Babana daha uygun gider ve de uzun sureli kullanım için kesinlikle ios işletim sistemi android bir sure sonra kasma yapip canımızı sıkabilir. Hatta ben olsam boyle bir konu bile açmaz direkt 5s alirdim.

İPhone 5s almalisiniz. Babana daha uygun gider ve de uzun sureli kullanım için kesinlikle ios işletim sistemi android bir sure sonra kasma yapip canımızı sıkabilir. Hatta ben olsam boyle bir konu bile açmaz direkt 5s alirdim.

Düşüncelerimi okumussun
:)