iPhone 5s Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Anladım efendim ama benim görüşüm de şu şekilde Apple desteğini telefondan çekmediği sürece o telefonun ömrü bitmiş sayılamaz bunun için garanti süresine bakılmaması gerekir.

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!
Anladım efendim ama benim görüşüm de şu şekilde Apple desteğini telefondan çekmediği sürece o telefonun ömrü bitmiş sayılamaz bunun için garanti süresine bakılmaması gerekir.
Alakası yok.
Adamlar ciddi araştırmalar sonucunda orjinal olmayan şarj cihazları, otomobil şarj kit lerinden tutunda ipad adaptörlerinin kullanımını tespit edebilmekte.
Bu doğrultuda kullanıcı hatasından kaynaklı pil patlaması, pil ömrünün düşmesi yahut şişmesi raporu çıkarsa şaşırmamanız gerekir.
Bu ister yeni telefon olsun veya eski farketmez.

Alakası yok.
Adamlar ciddi araştırmalar sonucunda orjinal olmayan şarj cihazları, otomobil şarj kit lerinden tutunda ipad adaptörlerinin kullanımını tespit edebilmekte.
Bu doğrultuda kullanıcı hatasından kaynaklı pil patlaması, pil ömrünün düşmesi yahut şişmesi raporu çıkarsa şaşırmamanız gerekir.
Bu ister yeni telefon olsun veya eski farketmez.
Pilin kullanıla kullanıla şişmesi normal değil darbe alır vb neyse ama öbür türlü şişmesi normal değil

kosed

Asistan
Elinde veya biyerde patlamadan degistir bence ve hukuki hersey seni zarara sokar bosa ugrasirsin

İphone 5s kullanıyorum telefon kendi kendine kapanıp açılıyor hiç birşey yapamıyorum telefonla.Bu sorunu daha önce yaşayan var mı?

Ben blackberry de yaşadım fazla ısınmadan ötürü dediler sonra servise gönderdim batarya değişimi sonrası ısınma kalmamıştı.

Isınmadanda kapanıyor en fazla 2 dakika bakabiliyorum telefona.S7 almayı düşünüyorum bu telefonu ne yapacağım bilmiyorum yaptırsam mı?

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
stat counter