Iphone 5s ıslandı

Bu konuyu okuyanlar

Emirhan013727

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba iphone 5s biraz ıslandı sonra biraz kuruttum ve beklettim sonra açıldı ama şu anda ekranda dikey sarı çizgiler var,hoparlör sadece kulaklık takınca ses geliyor ve hali hazırda telefonumun sol kenarının dokunmatiği bozukken sağ kenarın da bazı yerlerinin dokunmatiği bozuldu ses çıkmama sorununu birazdan çözerim önemli olan dikey çizgiler ile sağ kenarın bazı yerlerindeki dokunmatik sorununu nasıl çözeceğim inş buraya kadar okumuşsundur

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Merhaba iphone 5s biraz ıslandı sonra biraz kuruttum ve beklettim sonra açıldı ama şu anda ekranda dikey sarı çizgiler var,hoparlör sadece kulaklık takınca ses geliyor vr hali hazırda telefonumun sol kenarının dokunmatiği bozukken sağ kenarın da bazı yerlerinin dokunmatiği bozuldu ses çıkmama sorununu birazdan çözerim önemli olan dikey çizgiler ile sağ kenarın bazı yerlerindeki dokunmatik sorununu nasıl çözeceğim inş buraya kadar okumuşsundur
Pirince yatır.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Yapabileceğiniz bir şey yok ondan hayır gelmez. Ama yine de bir telefoncuya götürün.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Merhaba iphone 5s biraz ıslandı sonra biraz kuruttum ve beklettim sonra açıldı ama şu anda ekranda dikey sarı çizgiler var,hoparlör sadece kulaklık takınca ses geliyor vr hali hazırda telefonumun sol kenarının dokunmatiği bozukken sağ kenarın da bazı yerlerinin dokunmatiği bozuldu ses çıkmama sorununu birazdan çözerim önemli olan dikey çizgiler ile sağ kenarın bazı yerlerindeki dokunmatik sorununu nasıl çözeceğim inş buraya kadar okumuşsundur
aynı modelde aynısı bende de oldum ama benim telefonumun ızgara kısmına bir damla su girmesiyle oluşmuştu çok saçma değil mi ? :) hemen servise (tamirciye) gönder şu an hala çalışıyor bi zaman sonra hiç açılmayacak

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Pirince yatırırsam dokunmatik sorunu çözülür mü?
Onu bilmem ama belki bu şekilde kurtarabilirsin. Telefoncular kapanmış olabilir ama bulabilirsen belki kurtarırlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İphonelarda işe yaramıyor bende denedim prince yatırmayı üstelik bir damla suydu ama iphonelarrda işe yaramıyor internette de yazar bu
Arkadaşımda işe yaradı diye önerdim. Tamam yoksa yoktur.

Emirhan013727

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefoncuya gidersem kazıklanırım iphone 5s in ikinci el fiyatından daha fazla öder miyim? Şu anda ikinci el fiyatı 200tl

aynı modelde aynısı bende de oldum ama benim telefonumun ızgara kısmına bir damla su girmesiyle oluşmuştu çok saçma değil mi ? :) hemen servise (tamirciye) gönder şu an hala çalışıyor bi zaman sonra hiç açılmayacak
Knk senin telefon da mı iphone 5s

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Telefoncuya gidersem kazıklanırım iphone 5s in ikinci el fiyatından daha fazla öder miyim? Şu anda ikinci el fiyatı 200tl

evet ancak ilerde değiştirmeyi planlıyorum mikrafonu bozuk ekranı çatlak artık zamanı geldi kaç kere servise götürdüm yani bidaha da götürmem

benim telefon hepten gitti ve 400 300tl gibi bir maliyet ödendi :/ o yüzden tamircinin dediği fiyata göre hareket et

Emirhan013727

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yazdım ekleme yaparak
Knk benim şimdi bir tane daha iphone 5s var onun ekranı temiz dokunmatik sorunu yok sadece yine çizgiler çıkıyo ekranda ama şu andakinde hem ıslandı hem sadece kulaklık takınca ses çıkıyor hem ekranda çizgiler çıkıyo hem de sağ kenarının dokunmatiği bozuldu hangisini yaptırayım eğer yaptırırsam

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba iphone 5s biraz ıslandı sonra biraz kuruttum ve beklettim sonra açıldı ama şu anda ekranda dikey sarı çizgiler var,hoparlör sadece kulaklık takınca ses geliyor ve hali hazırda telefonumun sol kenarının dokunmatiği bozukken sağ kenarın da bazı yerlerinin dokunmatiği bozuldu ses çıkmama sorununu birazdan çözerim önemli olan dikey çizgiler ile sağ kenarın bazı yerlerindeki dokunmatik sorununu nasıl çözeceğim inş buraya kadar okumuşsundur
Telefoncuya götürmeni tavsiye ederim.

Reaksiyon puanı
1,056
Fotoğraf atabilirmisin

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Telefoncuya götürün

Son mesajlar