İphone 5s İpsw Dosyası

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Birde bu tweeker yükelrken androiddeki gibi içine zararlı yazılım ( imei çalma, kredi kartı bilgileri çalma ) enjekte edilmiş olabilir mi bunu merak ediyorum güvenli mi değil mi :)

Cydia'ya tweak koymak öyle kolay değil ve denetiminden mutlaka geçiyordur yoksa şimdiye kadar hohoho.

Benim hiç bir şeyim çalınmadı bekliyorum bakalım :p

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Ben bayıldım bu tweak olayına :D

Şu anda telefonu sokmadığım hal kalmadı ve gık demiyor :)

Androidde 15 tane modül kuruyordum xposedden telefon şişmeye başlıyordu, şişmeyi en azaltanda cm11 romuydu ama buna bir sürü şey yükledim gram şişme kasma yok :D sevdim bu işi :p

Tweak önerisi bekleniyor :D @Mehmet.Yildiz Mehmet abi özel mesajdan bana repolarının sslerini atmıştın ya, rahat 10 sayfa vardı :D neler kullanıyorsun böyle en sevdiğim 3-5 tweak şudur diyebileceğin ne var? :)

olmazsa olmaz tweaklerim :)
  • Airblue Sharing
  • Apple File Conduit 2
  • Auxo 2
  • Barrel
  • Camera Tweak 2
  • Chrome downloader+
  • exKey
  • InTube
  • iAppLock
  • iFile
  • JellyLock7
  • LinkTunes
  • NCAllOnly
  • PasswordPilot
  • Springtomize 3
  • Universal Video Downloader
  • WinterBoard
  • Zeppelin

baya varmış :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
olmazsa olmaz tweaklerim :)
  • Airblue Sharing
  • Apple File Conduit 2
  • Auxo 2
  • Barrel
  • Camera Tweak 2
  • Chrome downloader+
  • exKey
  • InTube
  • iAppLock
  • iFile
  • JellyLock7
  • LinkTunes
  • NCAllOnly
  • PasswordPilot
  • Springtomize 3
  • Universal Video Downloader
  • WinterBoard
  • Zeppelin

baya varmış :D

Airblue Sharing bluetooth olayıda ben onu beceremedim :)

Yükleyince yanında activatorde geliyor, bir şey yollamak istiyorum bunun için airblue s. 'i seçiyorum aktifleştirilsinmi diye yazı geliyor aktifleştir diyorum hata veriyor :D

Diğer tweakların hepsine bakıcam youtubeden şimdi çok teşekkürler.

Bir de İos ana ekranınızı paylaşın diye açtığım konuda demiştim ya alttan kaldırınca çıkan denetim masasını nasıl öyle yaptın diye, araştırdımda buldum haberin olsun Mehmet abi :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada abi geçen sordumda cevap gelmedi, animasyonları nasıl hızlandırabiliyoruz? adam bir tıklıyor şak diye açılıyor androidde geliştirici seçeneklerinden yaptığımız hızlandırmadan bahsediyorum yada XuiMod xposedde ki animasyon hızlandırıcı var ya o tarz Tweak varmı şu animasyonları hızlandırmak istiyorumda çok hantallar :D

[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION]

Mehmet abi şu en aşağıda ki cizgi var ya ordan hiç bir ayar yapılmıyor o çizgiyi nasıl kaldırabilirim ordan? vardı öyle bir ayarda bulamadım Auxo 2'de

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Airblue Sharing bluetooth olayıda ben onu beceremedim :)

Yükleyince yanında activatorde geliyor, bir şey yollamak istiyorum bunun için airblue s. 'i seçiyorum aktifleştirilsinmi diye yazı geliyor aktifleştir diyorum hata veriyor :D

Diğer tweakların hepsine bakıcam youtubeden şimdi çok teşekkürler.

Bir de İos ana ekranınızı paylaşın diye açtığım konuda demiştim ya alttan kaldırınca çıkan denetim masasını nasıl öyle yaptın diye, araştırdımda buldum haberin olsun Mehmet abi :)

Bu arada abi geçen sordumda cevap gelmedi, animasyonları nasıl hızlandırabiliyoruz? adam bir tıklıyor şak diye açılıyor androidde geliştirici seçeneklerinden yaptığımız hızlandırmadan bahsediyorum yada XuiMod xposedde ki animasyon hızlandırıcı var ya o tarz Tweak varmı şu animasyonları hızlandırmak istiyorumda çok hantallar :D

@Mehmet.Yildiz

Mehmet abi şu en aşağıda ki cizgi var ya ordan hiç bir ayar yapılmıyor o çizgiyi nasıl kaldırabilirim ordan? vardı öyle bir ayarda bulamadım Auxo 2'de

AirBlue Sharing Hackyouriphone reposundaki sorunsuz çalışıyor :)
dosya alırken saate çift tıklayıp bluetooth paylaşımını açıyorsun.

animasyon için bi bilgim yok. boş vaktimde bakayım bi :)
Auxo ta Minimal Display seçeneğini etkinleştirip yapıyordun :)

bu arada Auxo kullanıyorsan o kuru kafaya ihtiyaç yok :D
Denetim merkezinde Ana ekran sayfasını kapatınca hepsi kapanıyor :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
AirBlue Sharing Hackyouriphone reposundaki sorunsuz çalışıyor :)
dosya alırken saate çift tıklayıp bluetooth paylaşımını açıyorsun.

animasyon için bi bilgim yok. boş vaktimde bakayım bi :)
Auxo ta Minimal Display seçeneğini etkinleştirip yapıyordun :)

bu arada Auxo kullanıyorsan o kuru kafaya ihtiyaç yok :D
Denetim merkezinde Ana ekran sayfasını kapatınca hepsi kapanıyor :)

Hackyouriphone'den indirmiştimde bluetooth'u açmak için saate çift tıklamamıştım hiç :D deneyecem.

Aynen kuru kafaya ihtiyaç olmadığını anladım sildim :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] AirBlue Sharing indirdim hacyouriphoneden kurdum, aktivatörden durum çubuğuna çift tıklayı seçtim, çift tıklıyorum karşıma etkinleştir diye seçenek geliyor tamam diyorum etkinleştiriliyor diye dönüyor sonra sunucuya bağlanılamadı falan diyor, tüm airblue sharinglerde böyle. 3G ile Wifi ile denedim hiç bir şekilde aktifleşmiyor.

7.1.2 kullandığımdan olabilirmi?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
@Mehmet.Yildiz AirBlue Sharing indirdim hacyouriphoneden kurdum, aktivatörden durum çubuğuna çift tıklayı seçtim, çift tıklıyorum karşıma etkinleştir diye seçenek geliyor tamam diyorum etkinleştiriliyor diye dönüyor sonra sunucuya bağlanılamadı falan diyor, tüm airblue sharinglerde böyle. 3G ile Wifi ile denedim hiç bir şekilde aktifleşmiyor.

7.1.2 kullandığımdan olabilirmi?

bende de 7.1.2 var. activator ile ayar yapmana gerek yoktu :) direk yükleyince çalışıyor bu ayarlarda :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
bende de 7.1.2 var. activator ile ayar yapmana gerek yoktu :) direk yükleyince çalışıyor bu ayarlarda :D

Neden beni bulur ki böyle sorunlar anlamıyorum :) Sağlık olsun, ios 8 gelip jb çıkartınca geçerim ve o zaman düzelebilir büyük ihtimal, çoğu tweakta 8'e uygun olmayacak hohoh baya bekleyecez anlaşılan :D

Tweaklarımın yedeğini alsam 8'e geçince yüklesem ufak ayrıntısına kadar her şey aynı olur devam edebilirmiyim? böyle bir yedek alma şeysi varmı :p

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Neden beni bulur ki böyle sorunlar anlamıyorum :) Sağlık olsun, ios 8 gelip jb çıkartınca geçerim ve o zaman düzelebilir büyük ihtimal, çoğu tweakta 8'e uygun olmayacak hohoh baya bekleyecez anlaşılan :D

Tweaklarımın yedeğini alsam 8'e geçince yüklesem ufak ayrıntısına kadar her şey aynı olur devam edebilirmiyim? böyle bir yedek alma şeysi varmı :p

tweakleri AppToDeb ile .deb olarak yedekleyebilirsin. ama ios8 jailbreak ne zaman çıkar, çıksa bile tweakler ne kadar uyumlu olur bilmiyorum :D