İphone 5s için kap önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar söylemesi ayıptır İphone 5s aldım.Tabii o kadar para verince insan telefona bir zarar gelmesin istiyor. Bunun için kap almaya karar verdim ve şöyle söyleyeyim görünüş değilde sağlamlık benim için önemli şu anda araştırdıklarım arasında en iyisi SPİGEN markası ama tam emin olamıyorum lütfen bu konu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi ?

iPhone-5-Case-Neo-Hybrid-Reventon-Yellow,PR-344.html

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Spigen İyidir Abi Bence Alın Benim Kuzenimin İphone 5 inde var kaç kez düşürdü tuhaftır ki kılıfta da bi numara yok yani çizik çüzük yok sadece kenarlarda soyulma var o da kılıftüdan kaynaklanmıyor belli zaman sonra oluyor iphone 5 ve modellerinde karşılaşılıyor bu sorunla ama spigen oldukça iyi öneririm

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
spigen marka al ama türkiyeden alırsan fahiş fiyat verirsin alibabaexpress ten 3-5 dolara ücretsiz kargo ile alırsın çeşit çeşit:thumbup1:

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yurt dışından mı getiriyorsun ?

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben torium AVM den 15 TL ye spigen tarzı bir kılıf aldım Sparta marka. kenarları da çok iyi koruyor. Tavsiye edebilirim. İstanbulda bu civarda isen bakabilirsin.

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=385535]TARIK KFY[/MENTION]
iphone 5s 32 gb kullanıcısı olarak bende senın gibi dusunceler içerisinde bulundum uzun araştırmalar sonucunda
bu linkteki üründen aldım http://www.spigen.com.tr/iPhone-5S-5-Case-Ultra-Hybrid,PR-370.html
gitti gidiyor üzerinden 44 90 a aldım
alacaksan gitti gidiyordan al kullan dene begenmezsen sorgusuz sualsız iade et
yalnız kap çiziliyor arkası şeffaf oldugu ıcın cızıklerı bellıyor ben bu sorunu
Arkasınada ekran filmi çekerek çözüm buldum.
yoksa cihaz harap olur esen kal iyi günlerde kullan cihazını

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@TARIK KFY Pardon 54 90'a Aldım.
Begenırsen Aynı Urunden 1 Adet Daha Var Nışanlıma Almıştık Onu Sana Uygun Fiyata Kargolayabilrim Full Kutu Aksesuar Faturalı Şekilde. Onunda Arkasında Ekran Filmi Var Kozmetik Olarak 10 Üzerinden 10 Alır 4 Gün Kullandı Daha Sonra Çılğın Hırsızlar Filminden Esinlenerek Yapılmış Olan Silikon Kılıf Hediye Edilmiş Ofisten Arkadaşı Tarafından Şuan Onu Kullanıyor
Yani Birisi Boşta Düşünürsen Mesaj Atarsın :)

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yardımın için sağol ancak ben gösteriş değilde korumak için bakıyorum senin önerdiğin kap sanki biraz gösteriş için gibi :yes: spigen'ın metal kapları var onları almak istiyorum ama hiçbir yerde yok :cursing:

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yardımın için sağol ancak ben gösteriş değilde korumak için bakıyorum senin önerdiğin kap sanki biraz gösteriş için gibi :yes: spigen'ın metal kapları var onları almak istiyorum ama hiçbir yerde yok :cursing:
gösteriş görecelidir arkasında ki seffaf görüntüdede krouma barı var aliminyumlar kadar olmasada koruyor yanlarını ve arkasını bumberler gibi arkasında hiç bişi yokmuş gibi düşünmek yalnıs :)
gitti gidiyorda bahsettiğin kılfıtan mevcut

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aslında en güzeli kap takmadan kullanmak ama insan cesaret edemiyor :cool::yes:

szgn-0406

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence kılıf konusunda Türkiye'de Spigen'den iyisi yok. Ekran koruyucu filmleri için garanti veremem. Ancak kılıfları mükemmel.
Bende iphone 5 im için epey bir araştırma yaptım. Spigen'in Neo hybrid ExSlim Metal serisi ilgimi çekti. Hem sağlam, hemde renk çeşitliliği oldukça fazla. Cepfit.com 'dan Metal Mavi rengi sipariş ettim. Yarın kargonun teslim edeceğini söylediler. Hoş bir ürün, ancak beklentimin altında kalırsa tekrar yazarım ben aldım siz almayın die :D

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bizim evde kulanmadgmiz bi kap var onu verym .d

wet_willy

Asistan
Reaksiyon puanı
15
İstanbulda yaşıyorum.Genel olarak 5 - 6 gün içinde elimde oluyor.

Avunyali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple'ın hybrid case kabı var 100tl ye store.apple.com/tr adresine girersen orda smartcaseler var onlar iyi

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Abi kim ne derse desin en iyisi nokia 3310 yere düssün hiç bişey olmaz aramaysa arama mesajsa mesaj oyunsa babası var :D

mertsozuer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

wet_willy

Asistan
Reaksiyon puanı
15
maalesef araştırmadım. Alışkanlık olduğu içinde başka yerden alacağımı sanmıyorum.

yasin6749

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar söylemesi ayıptır İphone 5s aldım.Tabii o kadar para verince insan telefona bir zarar gelmesin istiyor. Bunun için kap almaya karar verdim ve şöyle söyleyeyim görünüş değilde sağlamlık benim için önemli şu anda araştırdıklarım arasında en iyisi SPİGEN markası ama tam emin olamıyorum lütfen bu konu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi ?

iPhone-5-Case-Neo-Hybrid-Reventon-Yellow,PR-344.html

aliexpress.com şiddetle tavsiye ediyorum siteyi .2 defa alışveriş yaptım .ürünler gayet kaliteli 1:1 ürün ler
eğer alacaksan satıcıların feedback lerine bakmanı neriyorum