İphone 5s hala alınabilir mi ??

Bu konuyu okuyanlar

Mertcan39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
yahu 5s bildiğin kamyon ne alınması kasıp duruyor arkadaşın bataryasını değiştirelim dedik servis ücreti 379 tl çektiler bir batarya için apple mı kalsın

Reaksiyon puanı
2,554
İphone 5s in bu kadar eski teknolojilerle o pili ve berbat ekran kasa oranıyla ederi en fazla 800 tl ki iphone 8le tüm özellikleri aynı olsa o kasayla yine benim ilgimi çekmez oda ayrı konu.
Isınıyor diyenler olmuş ısınmaması mucize olurdu zaten 28nm işlemci oyunda 55dereceleri görüyordur rahat.1 gb ramin iosa yetmediğini tolgacem yüzlerce kez uygulamalı gösterdi zaten hala ios böyle demeyin komik oluyor.Ayrıca benim xperia e4g bile ondan iyi fotoğraf çekiyor.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
5s ne zaman cikti bende unuttum artik :) o zaman alan adam hala kullananiliyor mu?ben ona bakarim.parasinin hakkini almis demekki.

Reaksiyon puanı
2,554
5s ne zaman cikti bende unuttum artik :) o zaman alan adam hala kullananiliyor mu?ben ona bakarim.parasinin hakkini almis demekki.
2013te lg g2 ile aynı yıl çıktı hala g2 kullanan da var hatta s3 mini kullanan insanlar bile var önemli olan kullanmak değil sana ne sunduğu.

Reaksiyon puanı
2,554
Yani daha 1-2 senesi var o zaman :)
Bizim masaüstü pc de var 13 14 yılı oldu heralde gider bi 2 3 yıl daha intel pentium 4 işlemci var internete giriyor cs 1.6 kaldırıyor e daha ne olsun :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Yani daha 1-2 senesi var o zaman :)
Bizim masaüstü pc de var 13 14 yılı oldu heralde gider bi 2 3 yıl daha intel pentium 4 işlemci var internete giriyor cs 1.6 kaldırıyor e daha ne olsun :)

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250

Yok hocam haksizlik etme pc ne.o konfigrasyonla gta mta ultrada oynarsin 3-5 yil daha :)
Saka bi yana pc yi nasil kullandigina bagli .tel de ayni sekilde.2-3 saniye gec acti diye kafayi yemiyosan her turlu gider. :)

Reaksiyon puanı
2,554
Yok hocam haksizlik etme pc ne.o konfigrasyonla gta mta ultrada oynarsin 3-5 yil daha :)
Saka bi yana pc yi nasil kullandigina bagli .tel de ayni sekilde.2-3 saniye gec acti diye kafayi yemiyosan her turlu gider. :)
Bırak ya öyle bir ses çıkarıyor ki sanki denizaltı motoru çalışıyor kafa yapıyor resmen ses çıkarmasın diye anca 10dk oturabiliyoruz :D

LaZKoPaTss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Eğer güncelleme takıntın varsada Iphone 5s alma. Güncelleme takıntın varsa da git 6 ve daha sonraki serilere bak.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Yahu telefonlarla ne yapiyosunuz o kadar onu anlamadim.o goturmez bu goturmez.

Reaksiyon puanı
2,554
Telefon birşeyler indirirken müzik açıyorum sonrada oyuna giriyorum falan bazen aynı zamanda WhatsApp tan mesaj geliyor bide ona bakıosun :D
Hele bir keresinde g2ye neler yaptım.G3 romu kurulu olduğundan çift pencere vardı.Sürekli tıklayan program vardı onu açtım oyuna girdim sonra çift pencere yaptım oyunun yanına canlı yayın youtube açtım en son oyun penceresine geçip otomatik tıklama programını aktif ettim kendisi oyunu otomatik oynarken bende canlı yayın izliyordum :D

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Telefon birşeyler indirirken müzik açıyorum sonrada oyuna giriyorum falan bazen aynı zamanda WhatsApp tan mesaj geliyor bide ona bakıosun :D

Hele bir keresinde g2ye neler yaptım.G3 romu kurulu olduğundan çift pencere vardı.Sürekli tıklayan program vardı onu açtım oyuna girdim sonra çift pencere yaptım oyunun yanına canlı yayın youtube açtım en son oyun penceresine geçip otomatik tıklama programını aktif ettim kendisi oyunu otomatik oynarken bende canlı yayın izliyordum :D

Canini almisin

Son mesajlar