iPhone 5S dokunmatik'te sorun var mı?

Bu konuyu okuyanlar

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir sitede görmüştüm Samsung'ların dokunmatiği algılamadaki performansı iPhone'lardan daha iyi diye,test de yapmışlar,şu an S3 kullanıyorum değiştiricem nasip olursa,5S veya Eylül'de 6 alıcamda,dediğim gibi iPhone'ların dokunmatiğinde herhangi bir sorun oluyor mu? Ben biraz iPhone 5 ve bir süre iPhone 4S kullandım ama tabii benim değildi bunlar,bi sorun olduğunu görmedim ama tekrar sorayım dedim,görüşlerinizi,deneyimlerinizi bekliyorum.

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
çin malı iphone alacaksan sorun olur tabi :) ustam koskoca elma, olmaz öyle şeyler

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çin malı iphone alacaksan sorun olur tabi :) ustam koskoca elma, olmaz öyle şeyler

Yok ne çin malı Allah korusun :) Bence de olmaz,ama bazı unboxing,review videolarında 5S'in bazen tepki vermediğini gördüm,ondan tedirgin oldum,olmamalı ama bence de öyle sorunlar. iPhone kullanıyor musun peki? Yani sadece Apple diye mi olmaz diyorsun? S3'ümü alalı 1,5sene oldu yaklaşık,bizim amiral gemiye(!) dikkatli bakınca balıkçı kayığı olduğunu anladımda,o yüzden araştırıyorum :)

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Siz sitede gördüğünüzü yanlış okumuşsunuz şuan iphone 4'ün bile dokunmatiği bütün android ve wp8 telefonlardan iyi bunu ben söylemiyorum testler söylüyor

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0

hardrock

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende okumuştum bu haberi kısmetse bugünde s3 ü bırakıp iphone 5s e geçicem.
haber hiç inandırıcı değil tamamen reklam amaçlı gibi gelmişti bana

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende okumuştum bu haberi kısmetse bugünde s3 ü bırakıp iphone 5s e geçicem.
haber hiç inandırıcı değil tamamen reklam amaçlı gibi gelmişti bana

Ben de S3'ü değiştirip nasipse 5S ya da Eylül'ü bekleyip 6 alırım sanırım,S3'ünde performans kaybı,bir sürü saçma sapan hatalar falan oldu mu? Arka kapak kırılması soyulması vs. vs.? Ben bu sorunlardan çok muzdaribim,sevgilim S4 aldı çıktığında,onun da telefonu 2 ayda yavaşladı format attık,öyle düzeldi,annemin Wonder'ından bahsetmiyorum bile,o yüzden Android'den uzak durmaya karar verdim,bir yakınımda lumia aldı,Wp8'i de beğenmeyince,tek yol iOS :)

hardrock

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de S3'ü değiştirip nasipse 5S ya da Eylül'ü bekleyip 6 alırım sanırım,S3'ünde performans kaybı,bir sürü saçma sapan hatalar falan oldu mu? Arka kapak kırılması soyulması vs. vs.? Ben bu sorunlardan çok muzdaribim,sevgilim S4 aldı çıktığında,onun da telefonu 2 ayda yavaşladı format attık,öyle düzeldi,annemin Wonder'ından bahsetmiyorum bile,o yüzden Android'den uzak durmaya karar verdim,bir yakınımda lumia aldı,Wp8'i de beğenmeyince,tek yol iOS :)
kenarları soyuldu bazı yerleri arkasındaki samsung yazısındaki M harfi kalktı :D
ve android windows gibi bi süre ssonra şişiyor ve yavaşlıyor rom yüklemekten stabiliteyi aramaktan bıktım artık ben oyüzden iphone a geçiş yapcam daha önce de 4s kullandım 2 hafta kadar çok memnundum

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kenarları soyuldu bazı yerleri arkasındaki samsung yazısındaki M harfi kalktı :D
ve android windows gibi bi süre ssonra şişiyor ve yavaşlıyor rom yüklemekten stabiliteyi aramaktan bıktım artık ben oyüzden iphone a geçiş yapcam daha önce de 4s kullandım 2 hafta kadar çok memnundum

İyi sende m harfi kalkmış bende tüm harfler paslandı arkadaşın S3'te harfler soyuldu gitti :DDD Evet aynı,bunları söyleyince bana Apple FanBoy diyolardıda ondan sorma ihtiyacı duydum,teşekkür ederim :D

hardrock

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Klasik sorun arkadasimin s3 unde de soyuldu arkadaki harfler :D
Amac fanboyluk degil ben ilk gunden buyana android kullandim (galaxy ace , galaxy s2, galaxy s3) arada lumia 920 ve iphone 4s de kullandim inan en memnun kaldigim iphone du.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Amac fanboyluk degil ben ilk gunden buyana android kullandim (galaxy ace , galaxy s2, galaxy s3) arada lumia 920 ve iphone 4s de kullandim inan en memnun kaldigim iphone du.

S3 ü bana kaça satarsın dostum?

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9

Vay be Samsung'a bak büyük,küçük site demeden ürünlerini övmek için para koklatıyor. Bir kez daha tiksindim Samsung'dan.

http://www.macrumors.com/2013/09/21/iphone-5-touch-screen-twice-as-fast-as-android-touch-screen/

Buyrun bu gerçek test. iPhone 4'ün ekranı bile s4'den daha iyi ayrıca s3 artık çöp desek yanlış olmaz.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
İphone 5 kullanıyorum dokunmatik tepki süresinde hiçbir sorun yaşamadım ama bazı android modellerde bizzat tanık olmuşluğum var. Kaldı ki bildiğim kadarı ile android sanallaştırma kullandığı için tepki verme süresi artıyor zaten ve bunu yüksek hızlı donanımlarla telafi etmeye çalışıyorlar

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
688
Klasik yalan haberler zamanında note 2 de iPhone 5 i geçiyordu şimdi getir note 2 yetişemez iPhone 5 'e yani applenin yeni çıkan telefonlarını karalama çalışması

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Tamamen katılıyorum dostum :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Vay be Samsung'a bak büyük,küçük site demeden ürünlerini övmek için para koklatıyor. Bir kez daha tiksindim Samsung'dan.

http://www.macrumors.com/2013/09/21/iphone-5-touch-screen-twice-as-fast-as-android-touch-screen/

Buyrun bu gerçek test. iPhone 4'ün ekranı bile s4'den daha iyi ayrıca s3 artık çöp desek yanlış olmaz.

Hay gözünü seveyim senin. S3 çöpten başka birşey değil,doğru test'i de paylaştığın için teşekkür ediyorum.

İphone 5 kullanıyorum dokunmatik tepki süresinde hiçbir sorun yaşamadım ama bazı android modellerde bizzat tanık olmuşluğum var. Kaldı ki bildiğim kadarı ile android sanallaştırma kullandığı için tepki verme süresi artıyor zaten ve bunu yüksek hızlı donanımlarla telafi etmeye çalışıyorlar

Evet aynen öyle paso ram+işlemciye veriyorlar,bende bizzat test etmiştim,iPhone 4 ve Note I'da numara çevirdim aynı anda,iPhone yağ gibi tepki verirken Note'da geç geliyor,Rehber bile geç geliyor :D

Klasik yalan haberler zamanında note 2 de iPhone 5 i geçiyordu şimdi getir note 2 yetişemez iPhone 5 'e yani applenin yeni çıkan telefonlarını karalama çalışması

Katılıyorum :)

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
hocam olur mu öyle birşey ya :D yalan haber belli. en iyi dokunmatiğe sahip apple ürünleridir üstüne konuşmak yanlış olur.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam olur mu öyle birşey ya :D yalan haber belli. en iyi dokunmatiğe sahip apple ürünleridir üstüne konuşmak yanlış olur.

Haklısın üstad teşekkür ederim görüşlerin için :D

Hala anten çekme problemi varmı bilen varmı?

Samsung'ları soruyorsan,mesaj göndermeden önce 3-4 çubuk çekiyorsa (Köye gidiyorum bazen memlekete,orda bağlantı kötü) işte köyde 3-4 çubuk çekiyor,mesajı gönderiyorum 0'a iniyor,iletim raporu falan gelmiyor,defalarca hata veriyor mesaj gönderilemedi diye. Ama mesajlaşmıyoken 3-4 çubuk çok iyi çekiyor(!) :)