İPhone 5S almaya değer mi?

Bu konuyu okuyanlar

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hiç sanmıyorum ama 5'i ucuzlatırsa Apple,5 alırım,ama evet 5C çok gereksiz bi telefon arada 200 lira fark var hadi 5S 2200-2500 arasında olucak,5C'nin en azından 1500 lira civarı olmasını beklerdim ucuz(!) iPhone ya sonuçta :) 5S düşünüyorum ama.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

iTunes üzerinden eşzamanlamayı biliyorsundur herhalde arkadaşım o sayede herhangi bir problem olmuyor bence iPhone tam anlamıyla harika bir telefon. Samsung'a da hayret ediyorum dünya dev'i ama amiral gemi dediğimiz telefon'un 1 yıl dayanması..
HTC One veya S4 almaktan daha mantıklı bana göre 5S almak.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
virus acısındanda olabilir cunku google playde bazı oyunlar vıruslu olabılıyor ucretsızlerde afedersiniz S E X fotografları gördugum oldu ve android telefonu cok kasıyor androidden uzak dur derim ben android kullanıcısıydım telefon sureklı kasıyordu IOS'a geçtigimde rahatladım telefon çok akıcı iphone 5 kullanıcısıyım paran varsa 5s al ama 2000liran varsa 5 al 5s 2700 lira olucak iphoneda oyun oynamak cok rahat s3 s4de kasar ama iphone 4s ve üzeri cihazlarda asla oyun kasmaz 4ü bilemiyorum alıcaksanda IOS 7 yukleme

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
S3 kullanıyorsan iPhone 5s aradaki farkı gördükten sonra iOS hayranı olacaksın

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
5 hazır ucuzken 5 alın yada 5'iniz varsa 5s almayın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Duzenli bir iPhone kullanicisiyim, yani yeni iPhone cikmasina iki uc gun kala hemen buradaki (Paris) bir siteye ilan verip eskisini satarim neyse oyle yaptim ve 64 gb lik 5'i 580 avroya ayni gun saatim. 900 avroya'da 5s 64gb aldim. (favori rengim her zaman siyahtir, cunku telefon kapaliyken ekranla uyumlu oluyor) Sadece oyunlar degil, inetnette doalsirken, veya her ne app kullanirsan kullan o akicilik o hiz o rahatlik o yumusacik insanin icine dinginlik veren kullanisi yokmu bayildim. PArmak izi okuyucusuda mukemmel yani parmagini home tusuna getirince telefonun buyur gec beyim diye seni iceri davet ediyor. Sifir sorunsuz dunyanin en mukemmel telefonu iPhone 5s.